dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowe mieszkanie W stanie deweloperskim + dwa miejsca parkingowe - dąbrowa tarnowska. Szukasz przestrzeni, która urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie daje Ci tę możliwość! Na.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł36,81 m² 6 954,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz dla siebie odpowiedniego mieszkania? Czy interesują Cię: - dwa pokoje do 40m2 - niski czynsz i niewysokie opłaty eksploatacyjne - przestrzeń do własnej aranżacji Jeżeli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł111,36 m² 10 686,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta sprzedaży na bielanach W krakowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czterech unikatowych segmentów w kameralnym kompleksie domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   nowoczesne rozwiązania / szybki dojazd do S5 / duża prywatność

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł54 m² 15 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe na Zefirowej z 2017r na parterze. Składa się z: salonu z kuchnia 19m pokoju 13m pokoju 9m kuchni 5m przedpokoju 8m tarasu 18m. komórki lokatorskiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,44 m² 11 909,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje, osobna kuchnia! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Okólnej , os. Kozłówek. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł63 m² 17 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kazimierza - 49 m Kraków, kazimierz, ul. Skawińska Cena: 1 050 000 zł opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł100,14 m² 16 776,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Dwupoziomowy apartament przy plaży - Gdańsk Brzeźno Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament o powierzchni po podłodze ok. 100 m (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 135 zł40,22 m² 25 488,19 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_320, loggia: 2,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

479 788 zł37,19 m² 12 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do mieszkania pokazowego! Mieszkanie gotowe do odbioru II kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł41 m² 2 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 w miejscowości Politówka gm. Leśniowice, 25 km od Krasnegostawu, 42 km od Zamościa. Mieszkanie do remontu, z dużą piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 44m 2, zlokalizowany na I piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości Runowo Pomorskie gmina.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 55,56 m z ogródkiem i miejscem postojowym - parter w zabudowie szeregowej w Koszycach Małych przy ul. Brzozowej Na nowopowstającym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność dwupoziomowe mieszkanie Z tarasem W zielonej części szczecina (łękno) Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 97,34.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne i słoneczne mieszkanie - 3 pokojowe o pow. ok 74 m2 zlokalizowane na I piętrze w budynku o niskiej zabudowie (bez windy) wybudowanym w 2003 roku - dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 81,20 m , zlokalizowanego przy ul. Szarych Szeregów na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie na bliskiej Woli - rynek pierwotny Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji - zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycji pod wynajem? Ta propozycja na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł59 m² 11 610,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy znajdujące się na drugim piętrze. Lokal ma 59m2 powierzchni całkowitej w skład której wchodzą trzy rozkładowe pokoje: 19,6 m2, 16,3m2, 9,2m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł74,81 m² 3 996,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w zadbanej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,63 m² 19 644,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 63,63 m , położone przy ul. Kazachskiej 1, w centralnej części Miasteczka Wilanów. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł72 m² 38 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament po generalnym remoncie | Oboźna 9 | Zapraszam do wyjątkowego apartamentu w prestiżowym budynku - przy trakcie, położonym w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,41 m² 7 073,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, i piętro - Słupsk, ul. Mochnackiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Słupsku przy ul. Mochnackiego , położone na I piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł61,20 m² 9 035,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy do kupna rozkładowego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na popularnym, spokojnym osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie nie wymagające żadnych remontów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł69,10 m² 7 959,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli planujesz zakup mieszkania pod kątem inwestycji lub pod biuro to trafiłeś na odpowiednią ofertę. Świetna lokalizacja w centrum miasta i ponadczasowy charakter to główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł73,74 m² 5 695,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje na Osiedlu Gołębiów lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Gołębiów przy ulicy Skorupki. Atuty okolicy to: > pętla autobusowa > szkoła > przedszkole > kościół > dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,70 m² 6 883,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Podpisana została umowa przedwstępna! Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością jasne, ustawne mieszkanie, w którym każdy metr ma swoje przemyślane zastosowanie. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 739 zł27,07 m² 14 877,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 550 zł26,23 m² 15 461,32 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł128 m² 5 304,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doskonała alternatywa dla mieszkania w mieście. Zwróć uwagę na na ofertę, której atrakcyjność docenisz tylko podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. Formalnie jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 828 zł60,84 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i loggią | Wrocław, ul. Żernicka Cena: 711 828 zł Powierzchnia użytkowa: 60,84 m Taras: 28,32 m Loggia: 5,66 m Piętro: 1 z 4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,30 m² 20 762,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy widok na park mieszczański i przestrzeń przepełniona światłem dziennym To właśnie cechy tego apartamentu, który może stać się Twoim idealnym miejscem do życia i lokatą.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł66 m² 10 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Skoczowie, zabudowa szeregowa, w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na panoramę miasta i góry. Powierzchnia 66m2,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł82,70 m² 6 638,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do zakupu mieszkanie o powierzchni 83mkw położone w niskim bloku przy ul. Wodzickiego. Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon, trzy sypialnie, kuchnia z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł110 m² 6 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową propozycję sprzedaży przestronnego mieszkania położonego przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, na pierwszym piętrze w budynku dwu-lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki apartament nad morzem Rewal | 48 m | 780 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 48 m położony w urokliwym Rewalu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł38 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu 6 Planet - gotowe do zamieszkania - cena do negocjacji! Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł34,56 m² 16 753,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnych 2 pokoi na Mokotowie? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , pierwotnie jednopokojowe, dzięki przemyślanemu układowi i dwóm.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł26,31 m² 12 504,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość: na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 26,31 m , usytuowany na 2 pięterze w trzypiętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z jednego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł39 m² 14 358,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 niedaleko stacji kolejowej Wrocław Mikołajów. W skład nieruchomości wchodzi: * salon z balkonem francuskim * sypialnia * oddzielna kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie, idealne dla osób szukających komfortu i spokoju w dobrej lokalizacji. Nieruchomość wyróżnia się ciepłym i przytulnym charakterem oraz położeniem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij