dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

305 000 zł60,12 m² 5 073,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Jaśle. Lokal położony jest na dziewiątym piętrze w zadbanym bloku z windą, które zapewnia nie tylko wygodę codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł39,40 m² 8 857,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz swojego pierwszego M ? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz! Biuro Rewers Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą na wyłączność. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł55 m² 13 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Oporowie. Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości w atrakcyjnej lokalizacji! lokalizacja Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł113,96 m² 1 316,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 113,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 986/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,18 m² 11 975,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł113 m² 5 752,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera. Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu za Politechniką przy ulicy Wyczółkowskiego o powierzchni 51,80 m2 usytuowane na III piętrze budynku. Dwustronne, słoneczne i ciepłe. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł62,19 m² 15 163,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie w gotowym budynku. Kameralna inwestycja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa. Mieszkanie: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł55,10 m² 15 787,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

RS Real Estate prezentuje funkcjonalne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, obok Metra Imielin. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł51,92 m² 1 694,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Brzezińskiej 25/7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 164 zł41,67 m² 11 739 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł73,40 m² 7 833,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie, położone w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych lokalizacji Legnicy - na osiedlu Zosinek. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł34,30 m² 17 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecamy Państwu na sprzedaż niewielkie 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w budynku typu plomba (nie stara kamienica) na ul.Helclów nieopodal Kleparza. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 174 zł33,07 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 125 000 zł128,10 m² 8 782,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł54,41 m² 10 292,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z wc - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zielonej i spokojnej części Kraków - dzielnica Bieżanów-Prokocim, przy ul. Barbary. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł84,53 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Lwowskiej. Inwestycja w zabudowie szeregowej dwu lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Kędzierzynie Koźlu - Piasty. W okolicy park przystanki, sklep,idealny dojazd komunikacją. Podstawowe dane Mieszkanie jest na ivpiętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,44 m² 7 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej ,zielonej okolicy! Na sprzedaż ,trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44m2 gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł62,20 m² 6 913,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji, dzięki czemu idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł133,90 m² 9 335,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania 3 pok. (68,2m2 i 65,7m2 =133,9 m2) w jednym budynku na dwóch kondygnacjach i 52% udziału w działce inwestycyjnej 629 m2 w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35 m² 11 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Tylko U nas! Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 na parterze w kamienicy w Gdyni Oksywiu. Lokalizacja: na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. płk.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42,70 m² 10 046,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa - os. Tysiąclecia. Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,70 m2, położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,37 m , położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Pawlikowskiego 19C/21.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,60 mkw, położone na 2. piętrze bloku 2-piętrowego w Centrum Włocławka, z zadaszonym balkonem, trójstronne, z niezwykle praktycznym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł237,20 m² 9 696,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1934

Oferta dla inwestora Na sprzedaż 5 mieszkań w willi miejskiej na os. Warszawskim. Każdy ze sprzedawanych lokali jest odrębnym mieszkaniem i posiada własną księgę wieczystą. Łączny udział.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł59,40 m² 8 905,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł46,57 m² 9 211,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup od Dewelopera Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. 3.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł58,90 m² 6 960,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone na pierwszym piętrze w budynku typu bliźniak przy ul. Ignacego Raczyńskiego w Staszowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł96,90 m² 1 847,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę mieszkania położonego w Świecie koło Gryfowa Śląskiego. Lokal o powierzchni użytkowej 81,40 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł46,01 m² 18 906,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 46 m w prestiżowej inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej na Przedmieściu Oławskim (krzyki, wrocław). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,24 m² 5 286,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,24 m2 zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Katowic , w dzielnicy Nikiszowiec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł53,75 m² 8 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, dolina Trzech Stawów / Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,47 m² 7 472,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 37,47 m2 położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,50 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia ul. Baczyńskiego, żary. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na parterze zadbanej kamienicy. Idealne dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Opolu w dzielnicy Armii Krajowej, przy ul. Batalionu Zośka. Nieruchomość położona jest na czwartym piętrze bloku wyposażonego w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł56,06 m² 7 313,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie lokale! Zadzwoń i umów się na prezentację - zostały ostatnie lokale! Kupbezpiecznie - bez podatku pcc 2%! Rynek pierwotny Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

543 512 zł51,07 m² 10 642,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego | Bez prowizji | Bezpośrednio od Dewelopera Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej.