dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

889 000 zł45,10 m² 19 711,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe pokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni ok 40,51 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł28,20 m² 9 925,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesny apartament po generalnym remoncie, jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, ekip, czekania na meble i bez ryzyka niespodzianek.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36,30 m² 14 876,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow.36,3 m2 ze wspólnym dla mieszkańców klatki ogródkiem o pow. około 100 m2, położone w kameralnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł43,90 m² 14 783,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, piwnicą oraz miejscem postojowym w cenie - Praga-Południe! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł34,50 m² 10 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na parterze kamienicy z 1970 roku, w samym sercu Śródmieścia Szczecina. Lokal jest gotowy do zamieszkania i sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł41,43 m² 5 768,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie z kominkiem, usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Wałczu, przy ul. Robotniczej. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 41,43 m i obejmuje: duży, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38,44 m² 8 558,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,44 m . Lokal doskonale sprawdzi się zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i pierwsze własne mieszkanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż piękny apartament w inwestycji Shellter Hotel & Apartments w Rogowie k. Kołobrzegu. Apartament znajduję się na parterze, w kompleksie pięknych nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 700 zł42,87 m² 18 747,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy nową inwestycję powstającą blisko centrum miasta. Udogodnienia : wielkomiejski projekt, bliskość natury, przyjazne środowisku rozwiązania, znakomita lokalizacja, rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł96 m² 27 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis apartamentu: w skład nieruchomości wchodzą: salon połączony z jadalnią - 31 m2 kuchnia - 10,5 m2 sypialnia - 10 m2 z garderobą gabinet - 12,5 m2 łazienka - 4,8 m2 toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł40 m² 15 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament jako drugi dom nad morzem lub inwestycja W otulinie sosnowego boru | W pełni umeblowany | Parter z dostępem do ogródka | Bliski dostęp do piaszczystych plaż | Cisza *****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 860 zł51,30 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy Państwu do zakupu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m2 w nowym budynku przy ul. Feliksa Wrobela 77 ( Rybitwy) Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2025 roku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 500 zł40,41 m² 15 899,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,10 m² 11 677,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na Muchoborze Wielkim - w cichej i zielonej części Wrocławia, doskonale skomunikowanej z resztą miasta. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43 m² 10 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w Centrum Świdnicy! zdjęcia poglądowe! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypialnia, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 296 zł51,84 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja cenowa - praktycznie gotowe 3-pokojowe mieszkanie! Odbierz klucze jeszcze w tym roku! opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 51,84m2 - 2 balkony o pow.: 7,00m2 balkon + 4,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł133,70 m² 3 889,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny obejmujący dwa niezależne mieszkania zlokalizowane w jednym, kameralnym budynku. W skład oferty wchodzą: - mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł58,95 m² 6 783,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam! Mieszkanie jest po generalnym remoncie i składa się z 4 pokoi! oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z wc i przedpokoju. Powierzchnia mieszkania wynosi ok 59m2. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i jasnym mieszkaniu w sercu Mazur? Oto wyjątkowa okazja! homfi ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie przy ul. 11 Listopada w Węgorzewie, które.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł29,78 m² 3 022,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Pszczyńskiej 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł56,11 m² 2 156,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 56,11 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Sosnowcu przy ul. mjr Henryka Hubala Dobrzańskiego 112 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł67 m² 9 776,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bezpośrednio - 0% prowizji, z pełnym wsparciem w uzyskaniu kredytu oraz opcją wykończenia pod klucz. Gotowe do odbioru koniec 2026 r. - bezpośrednio, bez kosztów pośrednika! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ładne mieszkanie w centrum Konina - idealne na start, dla singla lub jako inwestycja pod wynajem! Cena: 230 000 zł Powierzchnia: 33,26 m Piętro: 1 (w bloku 4-piętrowym) Układ: 2 pokoje Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, komfortowe apartamenty z miejscami parkingowymi, balkonami oraz komórkami lokatorskimi, zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 253 zł27,71 m² 25 776 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w standardzie deweloperskim na Mokotowie w nowoczesnym budynku. Możliwość doradztwa kredytowego oraz wykończenia "pod klucz". Mieszkanie o powierzchni 27,71 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie 60 m | Jagodno | osiedle Cztery Pory Roku Archicom| Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł46,79 m² 10 664,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 528 zł48,01 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Hot oferta tylko U nas! Apartament 48,01 m z tarasem | Nowa inwestycja | Busko-Zdrój | Park Zdrojowy Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 48,01 m z tarasem 26,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł32,30 m² 7 987,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam mieszkanie dwu pokojowe na osiedlu Piasta ul. Warszawska, położone na IV piętrze, o powierzchni 32m2. Bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie liczne sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

520 365 zł46,05 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.