dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł56 m² 8 192,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania mieszkanie o powierzchni 56,15 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze dwukondygnacyjnego budynku w zabudowie bliźniaczej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł42 m² 9 929,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atuty: - 5 min do przystanku tramwajowego - 5 min autem do Plaży na Stogach - parter z balkonem - nowa instalacja elektryczna - blok ocieplony z bardzo ładną elewacją - mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

560 000 zł45 m² 12 539,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowa oferta W miocasa Lokalizacja Mieszkanie znajduję w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Gdańska jaką jest nadmorskie Brzeźno. Kilku minutowy spacer pozwoli na przeniesienie się na plażę, molo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Polecamy jako inwestycję ze względu na świetny punkt komunikacyjny - 300 m do stacji metra Słodowiec! Mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, rozkładowe, o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł24 m² 15 327,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjna kawalerka na Woli ( rejon Młynowa) - dobra inwestycja! rozkład : Duży jasny pokój ok 17 m2 z balkonem - ekspozycja okien wschodnia, kuchnia urządzona w przedpokoju, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł28 m² 20 701,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż nieruchomość na ulicy Kieleckiej! Z przyjemnością chciałbym Państwu przedstawić mieszkanie zlokalizowane na cichym Starym Mokotowie. W okolicy znajduje się liczna ilość lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł96 m² 8 516,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,50 m , 3 piętro i 4 piętro w bloku z windą z 2002 roku-Warszawa, białołęka, ul. Strumykowa. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł84 m² 7 284,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu apartament o powierzchni użytkowej 83,6 m2 zlokalizowany w miejscowości Krasne, 7 km od centrum Rzeszowa. Atutem tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

714 000 zł45 m² 15 867 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

449 000 zł39 m² 11 512,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Płaszów. Mieszkanie o metrażu 39 m2 składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Biuro Makler z przyjemnością poleca: bardzo zadbane mieszkanie z mini ogródkiem zlokalizowane na bydgoskich Bielawach. Dookoła cichy i bezpieczny teren z zewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

385 000 zł62 m² 6 209,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, przestronnego mieszkania. Mieszkanie położone na rodzinnym osiedlu Zielone Wzgórza. Blok położony w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Gdańsk,pomorskie

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy Stogi. Zlokalizowane niedaleko przystanku autobusowego i tramwajowego a jednocześnie z dala od hałasu, przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł61 m² 9 526 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam 3 pok. mieszkanie w klimatycznej kamienicy położone jednej z najbardzej poszukiwanych lokalizacji "grunwald" budynek z cegły, doskonały dojazd do każdej części miasta. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

329 000 zł46 m² 7 092 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum miasta- ul. Grunwaldzka W mieszkaniu przeprowadzany jest aktualnie generalny remont. Na tym etapie istnieje jeszcze możliwość wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

484 000 zł58 m² 8 354,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni niespełna 58 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł64 m² 8 528,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 63,9 m2 na Osiedlu Bukowym, w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Puszczy Bukowej. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

929 000 zł53 m² 17 528,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane w samym centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym i 2 niezależne pokoje. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

650 000 zł91 m² 7 143 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Więcej informacji: violalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Oferujemy do sprzedania apartament znajdujący się na granicy Wieliczki i Krzyszkowic w cichym, spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Piaseczno,mazowieckie

499 000 zł59 m² 8 443,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Idealne pod najem, dla młodej pary lub rodziny z dzieckiem Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ujście

Ujście,wielkopolskie

235 000 zł48 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,90 m 2 w Ujściu na Os. Górnym. Blok / 3 piętro / Balkon / Piwnica / Liczne miejsca parkingowe Rozkład mieszkania: salon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

389 000 zł111 m² 3 501,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie W odrestaurowanej pięknej kamienicy mieszkanie na poddaszu Nieruchomość wybudowana w technologii tradycyjnej murowanej w 1901roku, po renowacji. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andromedy

Głogów,dolnośląskie

225 000 zł50 m² 4 482,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję nieruchomość o powierzchni 50,20m w Głogowie na osiedlu Kopernik A. Mieszkanie jest dobrą propozycją dla rodzin z dziećmi jak i inwestorów. Zlokalizowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł36 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie na Targówku w dobrej cenie. Mieszkanie zlokalizowane jest 1 piętrze 2 piętrowego budynku z cegły z 1960 roku. W skład mieszkania o pow. 36 m2 wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

862 000 zł50 m² 17 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku zlokalizowane w Warszawie, przy ulicy Karmelickiej. Budynek z cegły, z lat 50-tych. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

255 915 zł26 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: krzyki/partynice (w sąsiedztwie Parku Klecińskiego) Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 25,85m2 Piętro:1/7 Informacje dodatkowe: recepcja 24h. Inwestycja w trakcie realizacji zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

399 104 zł38 m² 10 374,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Mieszkanie gotowe do odbioru Dwupokojowe mieszkanie na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł27 m² 6 734,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Biuro Makler poleca na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka, stan deweloperski, w zabytkowej, pięknej kamienicy, rewelacyjna lokalizacja, samo Centrum miasta. Oferta skierowana zarówno do inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

659 000 zł135 m² 4 881,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Możliwość zakupu przez obcokrajowców nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji! bez pcc l bez prowizji wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kępniewo

Kępniewo,warmińsko-mazurskie

134 000 zł69 m² 1 954 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1810

Wieś Kępniewo to wieś położona na obszarze Żuław Elbląskich, leżąca w południowej części gminy Markusy. Należy do województwa warmińsko-mazurskiego, powiatu elbląskiego. Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł80 m² 7 842,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży mieszkania położonego W szczecinie, dzielnicy pogodno - okolice ryneczku pogodno. Mieszkanie O powierzchni użytkowej 80,02 m2 znajdujące się na Ip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł32 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż małe ,funkcjonalne dwa pokoje o pow.32,2m2 z balkonem i przynależną piwnicą,znajdujące się na 8 piętrze 11 piętrowego wieżowca.Mieszkanie składa się z małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

305 000 zł64 m² 4 765,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji - osiedle Kopernik. Nieruchomość w bliskim sąsiedztwie Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej. Wokół place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

443 500 zł33 m² 13 592 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Browary wrocławskie ul.Jedności Narodowej Wrocław - 1 POKOJOWE/32,62M2 z tarasem Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jasne Błonia

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł41 m² 11 763,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferowane mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w stylowym apartamentowcu, który w 2017 roku przeszedł pełna renowacje i przebudowę. lokal składa się z dwóch osobnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł52 m² 17 692 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowy apartament w Rynku Opiekun oferty Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pok o powierzchni użytkowej 52 m2 , w którego skład wchodzą: układ: -salon z aneksem 32 m2 -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł43 m² 13 465 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Górny Mokotów! Piękna okolica, piękne osiedle, ul. Modzelewskiego! Jest tam wszystko w kilku krokach! Szkoła, przedszkole, przychodnie lekarskie, 2 stacji Metra! Plac zabaw dla najmłodszych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

579 000 zł65 m² 8 937,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,78m2 na III piętrze / z IV w budynku z 2008 roku, czuby Poręba. Opis mieszkania: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Super oferta! cena za metr 8276 zł - taniej niż u dewelopera! Bez podatku pcc 2% Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Białostoczek ul. Bełzy w Białymstoku. Bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 500 zł40 m² 7 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 39m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu nowe, kompletnie urządzone mieszkanie o wysokim standardzie. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym i jadalnią -2 sypialnie -łazienka.