dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł70 m² 7 314 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie 3 pokoje możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

219 000 zł37 m² 5 917 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2, położone na 3 piętrze w niskim (4-piętrowym) bloku z lat 60'tych. Brak windy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

1 000 750 zł80 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament Z widokiem na wisłę Kraków - Kazimierz - Grzegórzki Do sprzedaży przestronny widokowy bardzo funkcjonalny apartament 4 pokojowy o pow. 80,06 m2 położony na 7 piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

408 000 zł67 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie ( 66 m2 ) położone na 2 piętrze w bloku z cegły - w Toruniu na osiedlu „ słoneczne Tarasy ”. Składa się z: 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

304 000 zł46 m² 6 577 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Sowinskiego w pobliżu nowo powstającej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44m2 zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce na os. Na Lotnisku. Lokal usytuowany na 1 piętrze 4 piętowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł56 m² 8 244,68 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opis ogólny Mieszkanie znajduję się przy ulicy Zadumanej. Mieszkanie na sprzedaż 56,4 m2 składające się z: salon 18,8m2 Łazienka wanna z jacuzzi Kuchnia 10m2 Pokój 15,4 m2 Cena za metr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne mieszkanie w Zielonkach k/krakowa Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o pow 46 m 2. Mieszczące się przy ul. Krakowskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krowodrza

Kraków,małopolskie

229 500 zł28 m² 8 297,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji Sprzedaż bez prowizji oraz 2% pcc Krowodrza Do sprzedania garsoniera o pow. 27 m2 położona na 6 piętrze 6 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 999 zł50 m² 1 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na pograniczu Starego Zdroju i Śródmieścia, dwa pokoje w pełnym rozkładzie, okna wychodzące na wchód zachód; widok na podwórko oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kozłowskiego

Plewiska,wielkopolskie

325 000 zł75 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe w Plewiskach przy ul. Kozłowskiego. Mieszkanie o pow. ok. 75m2, położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku z 2010r.Salon o pow. ok. 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Bardzo atrakcyjne, jasne, wysokie, ciche i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 58 m2 tuż obok stacji Metro Wierzbno na Górnym Mokotowie. Do stacji metra zaledwie 20 metrów. Dojazd metrem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł65 m² 5 215,38 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam do sprzedaży trzypokojowe bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 65 m2 wykończone w wysokim standardzie położone na Osiedlu Orła Białego. Lokal położony jest na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł59 m² 7 045 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne Duże przeszklenia salon z aneksem kuchennym dwie sypialnie dwie łazienki Loggia Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

334 224 zł63 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam! Mieszkanie 3-pokojowe 63,30 m2 z balkonem 8m2 znajdujące się w nowej inwestycji w okolicy ul. Sołtysowickiej. Gotowe na III Kw 2018r. Budynki inwestycji otoczone będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

322 610 zł53 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania! tylko U nas! Bez podatku pcc bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w inwestycji amarelo o powierzchni 53,43 m2 mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 800 zł58 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na "horyzoncie" pojawiło się mieszkanie w Twoim zasięgu! Uwaga! - kupując z Nami mieszkanie na Rynku pierwotnym - nie płacisz prowizji, a zyskujesz opiekę i wsparcie profesjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

892 000 zł105 m² 8 495,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Apartament 105m2 Z widokiem na panoramę warszawy Czteropokojowe mieszkanie 105m2 na warszawskich Bielanach w nowo powstającej inwestycji. Pokoje 37m2; 16m2; 13m2; 10m2. Nowoczesna bryła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

519 900 zł92 m² 5 651 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku z roku 2006. Budynek zadbany, na zamkniętym osiedlu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

143 948 zł33 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kameralny apartamentowiec!tylko 6 mieszkań! nowa cegła! szwederowo! kawalerka! pierwsze piętro! stan deweloperski! polecam! Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zielone Wzgórza

Białystok,podlaskie

169 000 zł31 m² 5 434,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Polecamy Państwu kawalerkę mieszczącą się w dzielnicy Zielone Wzgórze o powierzchni 31,1 m2. Mieszkanie, położone na 3 piętrze, bloku 4 piętrowego w otoczeniu wielu skwerów zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Białystok,podlaskie

225 000 zł51 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie znajduje się na ulicy Hallera (dawniej Berlinga)na piątym piętrze, w wieżowcu na osiedlu Dziesięciny. Składa się z niezależnych : dwóch sypialni, kuchni z salonem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł46 m² 7 978,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie, znajduje się w budynku usytuowanym przy al. Waszyngtona. Od klatki, do przystanku tramwajowego "kinowa" jest około 150 metrów. Stamtąd, do centrum Warszawy dojedziesz w 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świtezianki

Kraków,małopolskie

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferujemy Państwu na sprzedaż stylowe i przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5m2 zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki/ Dąbie przy ul. Świtezianki. Lokal usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

346 000 zł26 m² 13 526,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 1 pokojowego o powierzchni 25,58 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od Lasku Wolskiego czy Parku Jordana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

401 700 zł57 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębniki

Kraków,małopolskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 położone na II piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 70. na os. Podwawelskim. Mieszkanie składa się z jasnej, oddzielnej, umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Popowice / balkon / rozkład / idealna inwestycja Lokal usytuowany na wysokim parterze w 10 piętrowym bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kurdwanów

Kraków,małopolskie

400 000 zł73 m² 5 479,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow.73m2 położone na I piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80. na Kurdwanowie. Mieszkanie składa się z jasnej, oddzielnej, umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł93 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, 93 m2, w pełnym rozkładzie na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Trzebnickiej. Ładny układ - wejścia do wszystkich pomieszczeń z kwadratowego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

460 000 zł70 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Stare Miasto prezentuje mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Kurdwanów, w pobliżu ul. Turniejowej. Więcej tego typu ofert na Do sprzedania piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berlińskiego

Łódź,łódzkie

135 000 zł40 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od kupującego, pomagamy W formalnościach, doradzimy najlepszy kredyt. Duża kawalerka 40m2 blisko Placu Kościelnego i Manufaktury. Duży pokój, kuchnia z balkonem, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zalesie

Wrocław,dolnośląskie

2 683 584 zł124 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowy apartament położony na II piętrze, o powierzchni 124,24m2 z przestrzennym tarasem o pow. 96m2. Apartament składa się z trzech sypialni, pokoju dziennego, kuchni, jadalni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

271 093 zł51 m² 5 343,83 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Czyżynach o powierzchni 50,73 m2. Nieruchomość składa się z pokoju dziennego, sypialni, osobnej jasnej kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Morskiej. Doskonała oferta inwestycyjna, pod wynajem np. dla studentów Akademii Morskiej. W pobliżu Kaufland, Lidl, rossmann, przystanek zkm, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

194 000 zł27 m² 7 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Oporów / zolli / balzaka / okolice / osobno pokój osobno kuchnia Kawalerka o powierzchni 27,02 m2 położona na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

258 800 zł41 m² 6 299,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bieńczyce - nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach Do sprzedania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 4m2 położone na 4 piętrze 6 piętrowego budynku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

286 000 zł52 m² 5 482,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem, mieszczące się na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły z 2006r. Budynek mieści się na zamkniętym terenie, z automatyczną.