dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chomino

Chomino,zachodniopomorskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się w miejscowości Chomino wraz z garażem w budynku i niezależną częścią ogrodu do własnego użytku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

425 000 zł39 m² 10 886,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m2, zlokalizowane w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu z 2017 roku przy ul. Promiennej w Markach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 38 m2 na Sadybie. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze w budynku 3 piętrowym z 1994 r. bez windy z zadaszonym balkonem. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

570 000 zł54 m² 10 614,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż przestrony 2-pokojowe mieszkanie (53,7 mkw) przy ul. Wróblewskiego. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rataje

Poznań,wielkopolskie

570 000 zł52 m² 10 919,50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

348 800 zł47 m² 7 423,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Charakterystyka >do sprzedaży komfortowe, przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji po generalnym remoncie z funkcjonalnym umeblowaniem >liczba pokoi: 3 >powierzchnia: 47 m >zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

279 588 zł30 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dostępne w sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 30,39 m2, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Rzeszowie, osiedle Architektów. Oferta dostępna tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bóżnicza

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł42 m² 15 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42m2 w apartamentowcu Atanera, 200m od płyty Starego Rynku. W budynku jest monitoring oraz recepcja 24h. Nieruchomość, położona na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

388 548 zł45 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja gotowa w czerwcu 2023 r. Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Dogodna lokalizacja: - sklepy i punkty usługowe w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Chełm,lubelskie

200 000 zł35 m² 5 649,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,4 m2, mieszczące się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - osobnej sypialni, - osobnej, jasnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

779 000 zł41 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 41 m2 zlokalizowane w inwestycji Lokum Siesta. Dokładna lokalizacja: ul. Kobierzyńska 8. Mieszkanie o metrażu 41 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

563 000 zł54 m² 10 523,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: ochota / Park Szczęśliwicki / ul. Korotyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Obłuże

Gdynia,pomorskie

545 000 zł78 m² 6 987,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, z radością prezentuję ofertę 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią zlokalizowanego w idealnie skomunikowanej dzielnicy Gdynia Obłuże. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dauna

Kraków,małopolskie

548 000 zł52 m² 10 498 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Alfreda Dauna Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na II-piętrze budynku wielorodzinnego w Krakowie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

514 696 zł51 m² 10 143,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 -p okojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

330 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, dwupokojowego mieszkania w Śródmieściu Opola. Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z dwóch jasnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Otwock Mały

Otwock Mały,mazowieckie

318 626 zł41 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w III etapie inwestycji. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 41,38 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,39 m2, pokoju o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł38 m² 11 233,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Szczepinie. Nieruchomość położna w niskim bloku na parterze. Pełen rozkład, blisko komunikacja miejska. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł41 m² 11 195,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Krzyki / lux/ 2 pok. / balkon / nowy blok Przedstawiamy Panstwu przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Mala Toskania na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prokocim

Kraków,małopolskie

595 000 zł48 m² 12 396 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nieruchomości Stare Miasto to oferty z całego Krakowa i okolic zapraszamy na naszą stronie nieruchomoscistaremiasto za zapytanie ze strony gwarantujemy rabat. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Lublin,lubelskie

419 000 zł48 m² 8 763,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju położone przy ulicy Herbowej na Czubach w Lublinie. 1 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

610 000 zł93 m² 6 542,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Domy gotowe do odbioru! Ponadto cena zawiera 8% podatku vat, kupujący zwolniony z podatku pcc 2%. Twój nowy adres: połowa "bliźniaka" na kameralnym, zamkniętym osiedlu z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

370 000 zł40 m² 9 238,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 39,06 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

675 000 zł51 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Biuro nieruchomości Sckala przedstawia świeżo wyremontowany lokal mieszkalny położony na drugim piętrze odnowionej kamienicy z 1932r. Nieruchomość z racji na swoje położenie, bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

345 000 zł40 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne i wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40m2 na 1p w wieżowcu z windą. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, urządzone nowocześnie, wygodne. Idealne dla kogoś kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł49 m² 5 818,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania z balonem i widokiem na las w świetnej lokalizacji Fordonu przy ulicy Igrzyskowej. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

316 992 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ustawne pokoje| przy nowym parku| blisko Rynku w Głogowie na ul. Głowackiego Oferta Deweloperska Diament Nieruchomości zapewnia klientowi brak podatku pcc oraz innych ukrytych kosztów. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł26 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania słoneczna, doskonale doświetlona kawalerka w 10 piętrowym wieżowcu z 1965 roku. Niewątpliwym atutem tego mieszkania jest widok na Warszawę oraz zieleń Saskiej Kępy. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

558 000 zł40 m² 13 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowy apartament w kompleksie z basenami Przedmiotem sprzedaży jest niespełna 40 metrowy apartament w kompleksie Green Park Resort. Lokal położony na wysokim parterze składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy pod Płowcami

Sopot,pomorskie

1 299 000 zł76 m² 17 162,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - 250 metrów od morza, - prestiżowa lokalizacja - Spokojna okolica - Dogodne skomunikowanie z resztą Sopotu, - bliskość infrastruktury handlowo- usługowej - Duży potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bożego Ciała

Kraków,małopolskie

3 176 000 zł145 m² 21 903,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1930

Kraków, kazimierz Oferuję do zakupu piękny apartament, z którego można zrobić na życzenie klienta dwa osobne apartamenty. Całość wykończona pod klucz zgonie z wizualizacjami lub według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

398 999 zł37 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum/grabiszyńska/2 pokoje/megalokalizacja! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, 37m2 w centrum Wrocławia, zlokalizowane na 7 piętrze w budynku z windą. Centralne ogrzewanie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

609 900 zł62 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie z trzema sypialniami, z tarasem i piwnicą, w budynku z lat dziewięćdziesiąty. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

187 000 zł41 m² 4 605,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ładne mieszkanie w centrum Gryfowa Śląskiego. Na niecałych 40 metrach kwadratowych znajdziesz pokój z aneksem kuchennym, łazienkę z wc oraz wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł43 m² 6 658,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Szwederowie. Łączna powierzchnia 43,40 m2, dwa pokoje (16 m2, 9 m2), oddzielna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, piwnica. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

511 815 zł45 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op133-rz zalety mieszkania: - realizacja już 2023-03 - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - w przedpokoju miejsce na szafę - zakup od sprawdzonego dewelopera z doświadczeniem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Polne

Lubin,dolnośląskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje bezczynszowe na os. Polnym w Lubinie położone na wysokim parterze w budynku z 2000 roku - niska opłata eksploatacyjna, tylko 205 zł. Istnieje możliwość dokupienia garażu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Gdańsk,pomorskie

622 000 zł38 m² 16 325,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty: - genialna lokata kapitału - idealne na najem dobowy - 300m do Fontanny Neptuna - łazienka po remoncie - budynek z zadbaną elewacją - 3 min do Wyspy Spichrzów - duży możliwy zwrot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł46 m² 10 870 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w 10. piętrowym budynku windą z 1974 roku. Lokal mieści się przy ulicy Wacława Tokarza 5 na osiedlu Bródno w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł57 m² 9 731,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Sierocińskiej. Na powierzchnię 56,52 m2 składają się następujące pomieszczenia: - aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

513 715 zł53 m² 9 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,29 m2. Położone jest na 4 piętrze budynku na osiedlu Kuźniki.