dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł46 m² 10 870 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w 10. piętrowym budynku windą z 1974 roku. Lokal mieści się przy ulicy Wacława Tokarza 5 na osiedlu Bródno w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sierocińska

Legnica,dolnośląskie

550 000 zł57 m² 9 731,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Sierocińskiej. Na powierzchnię 56,52 m2 składają się następujące pomieszczenia: - aneks kuchenny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

513 715 zł53 m² 9 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,29 m2. Położone jest na 4 piętrze budynku na osiedlu Kuźniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowa

Radom,mazowieckie

700 000 zł53 m² 13 308 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Eleganckie, komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na ul. Grochowej. Składa się z sypialni, widnej kuchni polaczonej z przestronnnym salonem, oraz dodatkowy pokój ,funkcjonalna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł63 m² 13 608 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Nieruchomości proponuje klimatyzowane 2-3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m2 na Powiślu. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość jest usytuowana na 6 piętrze w apartamentowcu 9-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

646 048 zł62 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - podgórze ok. UL. Myśliwskiej / bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kabaty

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: bardzo dobra: kabaty, pełna struktura usługowo-handlowo-socjalna Niedaleko Park w Powsinie, cisza, las - na piechotę lub rowerem Rewelacyjnie zaopatrzony bazarek Niezliczona liczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogowskiego

Lublin,lubelskie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż przy ul. Rogowskiego. Świetna lokalizacja, bogata infrastruktura w sąsiedztwie, liczne sklepy, szkoły, przychodnie medyczne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

513 000 zł49 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Realizacja 03.2023! Niska zabudowa w otoczeniu zieleni! Możliwość wydzielenia osobnej kuchni! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w wieżowcu na parterze, osiedle Wilczak. Lokal o pow. 61m2 składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon typu loggia, - dwa pokoje, - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł53 m² 11 698 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rok budowy 1975, technologia tzw. wielka płyta 53,31 m2 : 3 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon; mieszkanie jednopoziomowe, ciche, dostępne z odrębnego od holu windowego i klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

309 997 zł24 m² 12 652,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Centrum Rondo Powstańców Kawalerka niska cena Oferujemy na sprzedaż fajną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji - Rondo Powstańców Śląskich. Składa się z jednego pokoju , aneksu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wacława

Łódź,łódzkie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opis Zamieszkaj w wyjątkowo klimatycznym apartamencie urządzonym pod klucz w wysokim standardzie! Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrzę na spokojnej ul. Wacława 9 w otoczeniu wielu sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Giszowiec

Katowice,śląskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46m2 w Katowicach w dzielnicy Giszowiec, w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

333 000 zł53 m² 6 283,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Fordon. Na sprzedaż 53 metrowe mieszkanie, zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części Fordonu - nad Wisłą. Drugie piętro w czteropiętrowy budynku. Mieszkanie funkcjonalnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł28 m² 8 764,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Makler nieruchomości poleca Państwu bardzo przestrzenne mieszkanie usytuowane na I piętrze odremontowanej kamienicy w samym ,sercu" Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 28,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kowale

Gdańsk,pomorskie

448 319 zł59 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie dotyczy mieszkania: 3-pokojowego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym, na które składa się: -pokój 10,39m2 -pokój 12,88m2 -korytarz 8,01 m2 -łazienka 4,04m2 -pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł49 m² 7 922,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m2 zlokalizowane przy ulicy Kosynierów w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł40 m² 9 696 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam nowe, wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą w powstającej inwestycji deweloperskiej na wrocławskim Jagodnie. Lokalizacja: ul. Buforowa, liczba pokoi: 2 Metraż: 40,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł73 m² 15 315,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Czy poszukujesz spokojnego, przestronnego, w pełni urządzonego mieszkania na nowoczesnym osiedlu? Czy ważna jest dla Ciebie prywatność, bliskość Centrum Handlowego, bliskość szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca: do sprzedaży zadbane mieszkanie po remoncie o powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku w doskonałej lokalizacji na Bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bliskie Zaodrze

Opole,opolskie

455 000 zł95 m² 4 790,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 78,75m2 wraz z przynależnymi dwiema piwnicami ( 3,90m2 oraz 12,33m2) łączna powierzchnia zgodnie z kw to 94,98m2, położone na bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literatów

Gliwice,śląskie

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

51m2 w Łabędach do wprowadzenia, po remoncie Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na sprzedaż, gliwice Łabędy Centrum ul. Literatów! Lokal mieszkalny został wyremontowany w całości w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł65 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym bloku z windą na osiedlu Leśnym. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon 19,25 m 2 , - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 68 m na Bielanach przy ul. Gwiaździstej 33. Wyjątkowa lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Piekary Śląskie,śląskie

214 900 zł50 m² 4 280,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,20m2 zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Kalwaryjskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowe Skalmierzyce

Nowe Skalmierzyce,wielkopolskie

330 000 zł65 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w Nowych Skalmierzycach: o całkowitej powierzchni 65,58m2 (wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych), składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł28 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

**oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze** Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichej, przytulnej kawalerki w stanie do zamieszkania, znajdującej się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kliny Borkowskie

Kraków,małopolskie

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem I antresolą - kliny N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,00 m2, usytuowane na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Borek

Wrocław,dolnośląskie

1 095 850 zł71 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż mieszkanie o bardzo wysokim standarzie w prestiżowej dzielnicy! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Mieszkanie o podwyższonym standardzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

546 000 zł66 m² 8 287 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta bez podatku pcc! Otoczenie nieruchomości: spokojna i cicha okolica, osłonięta od miejskiego zgiełku. Nowe osiedle z placem zabaw, patio z ławkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

399 000 zł57 m² 7 049,47 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje przy parku śląskim! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 3 piętrze wysokiego bloku z 2 windami. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł70 m² 24 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, przepiękne, 4- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego budynek: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

424 700 zł35 m² 12 134,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z miejscem parkingowym/balkon/drabika Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 35 m2 na Jagodnie przy ulicy Drabika osiedle Zielona Toskania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł56 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,43 m2 położone na Jeżycach, przy ulicy Długosza w niskim, trzypiętrowym budynku na drugim piętrze. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

503 564 zł38 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, po generalnym remoncie, do zamieszkania od zaraz. III Piętro, blok, balkon. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą, z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Kraków,małopolskie

539 315 zł57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Obsługa bezprowizyjna, zakup bez podatku pcc 2% Piękne 3pokojowe mieszkanie z dużym ponad 6metrowym balkonem. Piękna nowoczesna architektura świetnie wkomponowana w przyrodę. Mieszkanie nr 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

489 255 zł58 m² 8 499,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bez podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc)! dostępne od zaraz! możliwość kredytowania! Biuro home ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Widuchowa

Widuchowa,zachodniopomorskie

209 000 zł59 m² 3 531 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Super okazja! W ofercie naszego biura przestronne mieszkanie trzypokojowe usytuowane na parterze kamienicy w miejscowości Widuchowa. Dogodne położenie przy drodze krajowej nr 31 pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł54 m² 10 729 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Targówek ul. Junkiewicz 4 53,5 m2 | 3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią | balkon typu loggia ok 2,5 m2 | piwnica | piętro 7/10 z windą | blok z lat 70-tych po kapitalnym remoncie.