dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 212 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a popołudniową kawę pijesz we własnej altanie? Ta oferta w Gołębiewie (gm. Kozłowo) jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto tu.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł19,47 m² 26 194,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Lokal niemieszkalny, urządzany w standardzie mieszkania idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie!marzysz o własnych czterech kątach w świetnej lokalizacji? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mint property ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,93 m , położone na 1. piętrze budynku z windą.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Como park - nowe mieszkania | 2 i 3 pokoje | balkon lub ogródek | Starogard Gdański Na sprzedaż mieszkania w nowoczesnej inwestycji Como Park przy ul. Selmanowicza Zagończyka w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,35 m² 10 363,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m , położone na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku. Idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu lub szukają.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł63,60 m² 7 468,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: opalenica, os. Centrum 3 specyfikacja: powierzchnia mieszkania: 63,60 mkw. - do mieszkania przynależy piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 34 m , położoną w kameralnym budynku w Pobierowie, zaledwie 500 metrów od plaży. Budynek wzniesiony w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł57,30 m² 7 993,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 3 pokoje * 57,30 m2 * II piętro * balkon * piwnica * Leszka Czarnego opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 - piętro: 2 / 4 - niski blok z cegły z 1993 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł62,22 m² 5 223,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie W koninie ul. Zakole znajdujące się na 9 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym. Lokal posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę, osobne wc, 2 x przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł37,20 m² 19 489,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 486 050 zł271 m² 35 003,87 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie marzeń nad Wisłą mieszkanie : przestronny apartament 5 pokojowy położony nad bulwarami Wiślanymi- salon z aneksem kuchennym, -3 sypialnie, -gabinet, - 2 łazienki, - wc, - pralnia, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł57,72 m² 5 717,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania gotowego do zamieszkania, znajdującego się w centrum Konina na ulicy Broniewskiego. Nieruchomość nie wymaga wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł58,40 m² 7 517,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58,4 m2 , wraz balkonem, oraz przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3,5 m2 w świetnej lokalizacji na os.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,60 m² 4 645,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2 pokoje z balkonem + ogródek i pom. gospodarcze! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,6 mkw, idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,80 m² 20 721 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3 pokoje przy metrze Marymont - komfort, zieleń i świetna komunikacja Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój zielonych Bielan z wygodą życia blisko centrum. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,60 m² 5 967,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 2. piętrze, składające się z dwóch ustawnych pokoi (jeden pokój z balkonem), kuchni ze spiżarką, łazienki oraz przedpokoju. Lokal posiada bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu stylowo urządzone mieszkanie o wysokim standardzie 36 m2 po generalnym remoncie dla singla lub pary. Wysoki parter, nowoczesna kuchnia z jadalnią wyposażona w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone w Dzierżoniowie przy ul. Grota Roweckiego. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze o powierzchni 39,80 m . - kuchnia z jadalnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 21 lokali użytkowych do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal użytkowy w budynku znajdującym się we Wrocławskim Parku Biznesu. Opiekun oferty: mariusz Lesicki Tel.   Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z 2022 roku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 40m2 i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie bez balkonu około 35m w Śródmieściu - Centrum w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł82 m² 12 439,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy al. Powstańców Śląskich - blisko Parku Południowego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł50,50 m² 7 504,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie W centrum trzcianki O pow. 50,5 m 2 W ofercie naszego biura posiadamy 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50,5 m 2. położone na.

Szczegóły ogłoszenia

388 160 zł48,52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Mint Property prezentuje na sprzedaż strych na Starym Mieście przy ul. Krowoderskiej. Rozkład prezentuje rzut załączony do oferty. Powierzchnia użytkowa: 48,5 m2 Powierzchnia całkowita: 70,3 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,76 m² 6 148,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m , zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł47,06 m² 15 405,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze budynku z 1998 roku z windą. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, pokoje są oddzielne, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł58 m² 10 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni umeblowane, gotowe do wejścia mieszkanie przy ul. Wiejskiej! Ma 57,8m2, 4 ustawne pokoje i czeka na nowego właściciela Mieszkanie znajduje się na osiedlu Bema, które.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy I luksusowy apartament na kamiennej górze. Z pięknym tarasem, prywatną windą, włoskim designem. To mieszkanie czeka na nowego właściciela, który chce żyć wygodnie, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł62,95 m² 13 185,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących komfortu, elegancji i bezpieczeństwa. Prezentujemy Apartament Premium o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia