dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

1 019 000 zł85 m² 11 988,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu dużego, czteropokojowego mieszkania na warszawskim Ursynowie, położonego zaledwie 600 m. od dwóch stacji metra - Ursynów lub Stokłosy. Jest to nieruchomość idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Idealne miejsce na mieszkanie lub biuro, gabinet! Spiżowa- cicha ulica - stąd tramwajem lub autobusem w kilka minut dojedziesz do centrum miasta, duża dostępność miejsc parkingowych to niewątpliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł48 m² 11 342,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Radlin

Radlin,śląskie

95 000 zł39 m² 2 458,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis rezerwacja Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie do remontu z możliwością podziału zlokalizowane w Radlinie w bliskiej odległości od centrum. Prezentowany lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrężna

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł118 m² 16 896,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej części Starej Sadyby. Przy zacisznej ul. Okrężnej znajduje się przedwojenna kamienica otoczona zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

768 800 zł62 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane mieszkanie 62 m składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju. Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie jest dostępne, gotowe do umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

330 000 zł36 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie o pow 36 m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy blisko stacji pkp Pruszków. Kameralna okolica, niska zabudowa, w kamienicy tylko 12 lokali. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, gustownie wykończone mieszkanie na Pradze Północ, na Michałowie, niedaleko bazyliki przy Kawęczyńskiej w 5-piętrowym budynku mieszkalnym oddanym do użytku w 2008 roku. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Broniewskiego (piaski), w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, 20 minut tramwajem do centrum, w pobliżu liczne linie tramwajowe i autobusowe, dwa przystanki do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł46 m² 13 978,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w dwupiętrowej, przedwojennej kamienicy na Wilanowie Niskim. Kamienica po remoncie klatki i elewacji. Odrębna własność lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe na Ochocie blisko centrum Warszawy. Liczne place zabaw, ścieżki rowerowe ścieżki do spacerowania, zielona okolica. Świetnie rozwinięta komunikacja miejska, do tramwaju, autobusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł44 m² 16 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Bardzo przyjemne małe 3- pokojowe mieszkanie w rejonie Hali Banacha. Mieszkanie 2-stronne, rozkładowe, z widną kuchnią i balkonem. Kuchnia i salon zwrócone są na ulicę a obie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Wrocław,dolnośląskie

363 000 zł53 m² 6 862 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2 znajdujące się przy ulicy Piwnika Ponurego (psie Pole). Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Montwiłłowska

Warszawa,mazowieckie

729 500 zł50 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Pięknie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i loggią w budynku apartamentowym z 2016 roku Osiedle Wilno na Zaciszu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 900 zł37 m² 7 369,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana w dwupiętrowej kamiennicy położonej w Centrum miasta. Cały b udynek jest po kapitalnym remonci e, podczas którego wykonano nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dominów,lubelskie

416 314 zł51 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Termin oddania wrzesień 2023, ostatnie takie mieszkanie. Cena za mkw mieści się w limicie dla programu bez wkładu własnego. Mam do zaoferowania mieszkanie od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

890 000 zł90 m² 9 894,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament 2-poziomowy przy ulicy Zwycięstwa. Prezentujemy nowy 2 - poziomowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Nieruchomość na II piętrze w budynku z windą. I poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

693 000 zł45 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż ciche mieszkanie na Pradze-Południe Gocław. Mieszkanie idealne dla rodziny, do wprowadzenia. Pełna własność z kw bez żadnych obciążeń. W cenie mieszkana garaż i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł63 m² 11 690,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Muchobór Wielki/3pok./lux./garaż/balkonx2/komórka/ Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim (ul. Rakietowa). Usytuowane na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

275 000 zł51 m² 5 413,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku. Powierzchnia mieszkalna to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł40 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

= oferta tylko W naszym biurze = Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w niezwykle cichym i zielonym zakątku wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliwska

Karpacz,dolnośląskie

935 991 zł66 m² 14 181,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Do sprzedaży, lokal w obiekcie ,apartamenty hillside''-karpacz Inwestycja hiilside zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Racibórz,śląskie

294 000 zł54 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Lokal znajdujący się w samym centrum miasta posiada dwie klimatyzacje oraz dwa miejsca parkingowe. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

710 000 zł64 m² 11 156,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne 3 pokojowe w nowym budownictwie. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na IV piętrze w budynku z windą z 2022 roku przy ulicy Hallera. Metraż mieszkania, to 63,64m2 :salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koletek

Kraków,małopolskie

683 000 zł38 m² 18 189,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Koletek, dzielnica I Stare Miasto w bliskim sąsiedztwie Wawelu, na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z 1911 roku, w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł66 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Odolanach. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2018 roku położonym na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

148 000 zł21 m² 7 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji kawalerki o łącznej powierzchni 21 m2. położonej w centrum Lublina, okolice ul, lipowej i Narutowicza. Kawalerka położona w dwukondygnacyjnym budynku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

729 993 zł69 m² 10 576,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Premium Apartament Gorlicka/ 3p/ 69m2/ 2013r.- Polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ul. Gorlickiej w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

972 782 zł65 m² 14 954,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w nowo wybudowanej, nowoczesnej kamienicy. W skład mieszkania o powierzchni 65.05 m2 wchodzi: Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Hel

Hel,pomorskie

575 000 zł35 m² 16 504 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję jeden z apartamentów w miejscowości Hel. Inwestycja w ścisłym centrum Helu na cyplu Mierzei Helskiej. Do morza jest zaledwie 300m. W pobliżu bulwar nadmorski, latarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

320 000 zł38 m² 8 395 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Dworcowej (osiedle Pojezierze). Mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku wybudowanym w 1953 roku składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Spalice

Spalice,dolnośląskie

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Spalice/lux./LAS/KLIMATYZACJA/OGRÓD/BALKON/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 200 m2. Segment mieszkalny mieści się w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

194 000 zł36 m² 5 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości oferuje do sprzedaży ustawną kawalerkę po remoncie w 2020 roku, gotową do wprowadzenia, położoną na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym, dzielnica Raków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Celna

Szczecin,zachodniopomorskie

518 787 zł38 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 948 zł52 m² 9 332 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.