dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 012 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 012 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jedności

Lesznowola,mazowieckie

143 200 zł21 m² 6 748,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przyjdź i zobacz gotowe mieszkania! Nasze urokliwe osiedle znajduje się przy ul. Jedności 30 w Lesznowoli, zaledwie 5 km od Janek i 7 km od warszawskiej obwodnicy. Villa Volare to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł65 m² 2 534,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane przy jednej z bocznych, spokojnych uliczek Nowego Miasta. Mieszkanie posiada trzy niezależne pokoje, jasną kuchnię, łazienkę wraz z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

379 000 zł76 m² 4 986,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 76 m2 z zielonym ogródkiem składa się z: - salonu z kuchnią, - 2 sypialni, - łazienki, - pralni, - wiatrołapu Stan deweloperski zima 2018 ( na podłogach wylewki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bliska

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 900 zł48 m² 4 672,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Toruń, podgórz, 48m2, 2 pokoje, i piętro, niski blok, blisko zieleni Szukasz mieszkania na pierwszym piętrze w dzielnicy Podgórz? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

293 000 zł31 m² 9 421 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

196 000 zł50 m² 3 925 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie położone na parterze bloku z cegły. Przestronne, wysokie pomieszczenia z dużymi możliwościami aranżacji wnętrza. Lokal składa się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

429 000 zł72 m² 5 997 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2018 roku o powierzchni: 71,53 mkw. położone w przyjemnej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Wysłouchów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł44 m² 7 918,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na terenie osiedla Budimex przy ul.Wilczak , na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 44.2 m2 , położone jest na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Legionowo,mazowieckie

285 000 zł64 m² 4 488 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne mieszkanie w Legionowie Mieszkanie znajduje się w bloku 4 kondygnacyjnym na I piętrze do którego przynależy piwnica. W promieniu kilkunastu metrów znajdują się szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł46 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię całkowitą 45,60 m2 składają się: salon, sypialnia, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 435 000 zł109 m² 13 165,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament położony na strzeżonym osiedlu przy ul. Żaryna, w otoczeniu zieleni Pól Mokotowskich, w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Warszawy, w pobliżu licznych restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

290 000 zł90 m² 3 222 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Piotrkowskiej. Idealne do zamieszkania , jak i do prowadzenia działalności gospodarczej ( biuro , itp. ) powierzchnia to 90 m2. Ogrzewanie miejskie. Zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

188 200 zł42 m² 4 449,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji! Zapraszamy do zapoznania się z rewelacyjną ofertą mieszkań w nowo budowanych apartamentowcach w Dąbrowie Górniczej. Obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

297 000 zł42 m² 6 998,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lokalizacja: mieszkanie położone w dzielnicy Dębniki przy ul. Obozowej. W bliskiej odległości rozwinięta pełna infrastruktura handlowo-usługowa taka jak sklepy, restauracje, apteki, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Siedlce,mazowieckie

179 000 zł55 m² 3 231,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanienieruchomość złożona z: pokój 12,98 m.kw salon 17,7 m.kw pokój 9,32 m.kw kuchnia zamykana z oknem 7,75 m.kw łazienka 4,65 m.kw wc 0,55 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim na Tarnogaju. Powierzchnia mieszkania: 65,04 m2 Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż oferta mw 4177 lokalizacja: kraków-Krowodrza * prądnik biały * , rejon ulic: łokietka, orlich Gniazd, pękowicka. Opis nieruchomości: na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

245 000 zł36 m² 6 806 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży przytulne zadbane mieszkanie 36 m2 położone na parterze z ogródkiem o powierzchni około 70 m2. Pokój dzienny (z wyjściem na taras 9 m2) połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

518 967 zł74 m² 6 997 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zakup bezpośrednio od developera, bez dodatkowych opłat! Biuro sprzedaży telefon: mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od Galerii Mokotów. Nowoczesna architektura, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł49 m² 6 937,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,01 m2. W bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum. Mieszkanie jest idealne pod wynajem lub zamieszkania. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowocześnie urządzone mieszkanie na Gocławiu. W skład mieszkania wchodzi duży salon z otwartą kuchnią, przestronna sypialnia, przedpokój z szafami w zabudowie, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

265 475 zł65 m² 4 088 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania 3-pokojowe w ramach inwestycji w Kiełczowie. Inwestycja powstaje w kameralnej i zielonej lokalizacji. Obejmuje 38 budynków czterolokalowych oraz 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

275 000 zł41 m² 6 675 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 41,60 m 2 składające się z 2 pokoi, osobnej widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Z większego pokoju 2 wyjścia na niewielkie balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Szczecin,zachodniopomorskie

295 000 zł77 m² 3 815,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, blisko Parku Kasprowicza o łącznej powierzchni użytkowej 77 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w kamienicy, rozkładowe, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł57 m² 7 175,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowy apartament zlokalizowany na Gumieńcach, usytuowany na 4 piętrze w 5 piętrowym apartamentowcu z windą. Budynek został oddany do użytku w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe lokale dostępne na osiedlu. Zadzwoń I sprawdź ofertę. Bezpośrednio gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! bezpośrednio gwarancja najniższej ceny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne mieszkanie na Woli z komfortowym układem pomieszczeń.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poniatowskiego

Siedlce,mazowieckie

92 000 zł29 m² 3 144,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Poniatowskiego w Siedlcach. Lokal o powierzchni 29,26 m2 usytuowany jest na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

421 500 zł94 m² 4 499,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania! doskonała lokalizacja Mieszkanie z rynku pierwotnego o pow.93,67 m2 mieści się w centrum miasta. Składa się się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

754 000 zł99 m² 7 616,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

cena mieszkania 754 000 bezpośrednio od dewelopera! Biuro sprzedaży telefon: mieszkanie o powierzchni 99 metrów usytuowane na drugim piętrze. Składa się z salonu połączonego z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga Południe

Warszawa,mazowieckie

497 472 zł68 m² 7 296,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Termin realizacji: IV kw. 2019 r. Opis Inwestycji: drugi etap inwestycji to sześciopiętrowy budynek z 62 lokalami o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 68 m2). Mieszkania zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim na Starym Mieście. Powierzchnia mieszkania: 83,19 m2 Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Ruda Śląska,śląskie

117 000 zł46 m² 2 543,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Obrońców Westerplatte w Rudzie Śląskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, w 4 piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

217 120 zł54 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Proponujemy Państwu nowe mieszkania w stanie deweloperskim od 36 m2 do 60 m2 blisko centrum miasta Jeleniej Góry. Termin realizacji: pozwolenie na użytkowanie do dnia 31.12.2017r. Sprawdzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł67 m² 7 271,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie, składające się z salonu, 2 sypialni, kuchni, 2 łazienek oraz przedpokoju. Mieszkanie położone na parterze, z salonu wyjście na taras z ogrodem (około 42.