dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł88 m² 10 188,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja obejmuje dwa budynki mieszkalne, jednorodzinne, dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, położone w Mińsku Mazowieckim. Lokal w stanie deweloperskim, daje przyszłym nabywcom wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

724 600 zł42 m² 17 199,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potokowa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł47 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Maślicach - na pięknym osiedlu przy ul. Potokowej. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Rok budowy: 2015 Poziom: 2/2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dęblińska

Warszawa,mazowieckie

737 385 zł60 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m2 w inwestycji z 2023 roku. Budynek znajduje się na Pradze-Południe tj. Gocławek przy ul. Dęblińskiej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł58 m² 13 086,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 30.11.2023 Wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem 135m2 | 3 pokoje + osobna kuchnia | 2 balkony Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Do sprzedania gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

945 000 zł80 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu 1/4 część domu z 2019r - każda z części posiada własne, odrębne wejście oraz ogród. Do nieruchomości przynależą dwa miejsca postojowe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

338 999 zł73 m² 4 621,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oleśnica/tanio/4pok./piwnica/PP/komórka/TOP/pociąg Polecamy Państwu na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 73,36 m2 w cichej i spokojnej kamiennicy. Mieszkanie posiada : -4 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł47 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wrocław/rynek/stare miasto/balkon/piwnica/top/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 47,5 m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokojowe mieszkanie (17,63m2+11,84m2) , -z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

609 994 zł55 m² 11 074,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /hit/!premium/top polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozrywka

Kraków,małopolskie

545 000 zł42 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane obok Parku Reduta w Dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój ok. 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

707 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,5m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku z 1955 roku zlokalizowane na Pradze Północ w okolicy ronda Starzyńskiego. Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł58 m² 5 892,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** R E Z E R W A C J A D O 8.12.2023r.! ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskiej kamienicy zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł37 m² 13 459,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/3 piętro, 37m plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina z 2000roku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe składa się: -Salonu z wejściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

538 999 zł54 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Psie Pole- poleska | 3 pok. | rozkład! Mieszkanie znajduje się na Psim Polu przy ulicy Poleskiej. Osiedle bardzo dobrze skomunikowe z centrum (6 linii autobusowych). Szybki dojazd do aow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

515 000 zł38 m² 13 602,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Możliwa negocjacja ceny przy zakupie za gotówkę. Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kazimierza Pużaka na Azorach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

559 000 zł45 m² 12 395 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kameralne dwupokojowe mieszkanie, idealne dla singla, pary lub pod inwestycję, usytuowane na piątym piętrze w 6- piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

775 000 zł57 m² 13 596,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aktualne - możliwość skorzystania z kredytu 2% Powierzchnia mieszkania: 57m2 Piętro 7/10 Termin realizacji: gotowe. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, co umożliwia przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koło,wielkopolskie

299 000 zł52 m² 5 780,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Nowa niższa cena! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie do remontu, w pełni rozkładowe usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły przy ulicy Broniewskiego w Kole. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

388 000 zł42 m² 9 282,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - Wyżyny. Całe wyposażenie mieszkania w cenie! Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

289 000 zł37 m² 7 770,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

525 000 zł61 m² 8 663,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Informacje pod numerem. Mieszkanie Z pięknym widokiem. Na sprzedaż 3 pokojowe (dwustronne rozkładowe) mieszkanie o powierzchni 60,60 m2 położone na 4 piętrze (w budynku 4 piętrowym) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Białystok,podlaskie

529 000 zł50 m² 10 477,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko W premium nieruchomości Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Centrum miasta ul. Szpitalna. To wyjątkowa lokalizacja - poszukiwana przez klientów. To doskonałe miejsce do życia ale też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

428 999 zł24 m² 17 860,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta top! ogródek + parking / ok. Politechniki. Hydropolis / Na Grobli / plac grunwaldzki Polecam na sprzedaż gotowy do wprowadzenia apartament z ogródkiem o powierzchni 24,1 m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

179 000 zł38 m² 4 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego w Centrum Nieruchomości. NA sprzedaż Mieszkanie w Pile, os. Górne IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

1 099 000 zł115 m² 9 589,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne z tarasem dachowym i antresolą 4-pokojowe mieszkanie o pow.całkowitej 114,6m2/ użytkowej 87,1m2 w Gdyni na Wiczlinie na os.Wiczlino Ogród. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł35 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Witam serdecznie Na sprzedaż jest mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z możliwością wyrobienia księgi wieczystej. Mieszkanie wymaga delikatnego odświeżenia. Było do tej pory wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Betańskiego

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł98 m² 5 622 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Stroprocent Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Betańskiego w Rzeszowie. Mieszkanie W stanie deweloperskim - już gotowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

532 500 zł37 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

MAslice Ogrodek /lux premium 2 pokoje taras! polecam do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe na parterze o powierzchni 36,69m2 na wrocławskich Maślicach (inwestycja Futuria, deweloper pcg). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, częściowo umeblowane z dużym balkonem od strony południowej. Kuchnia oddzielna zamykana drzwiami, z oknem, od strony północnej. Lokal rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szara

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

33 m2 blisko starego miasta Propozycja dla szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziny Winczewskich

Radom,mazowieckie

349 000 zł54 m² 6 494,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z przyjemnością prezentuję Państwu bardzo wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu - Centrum ( Obozisko ) Mieszkanie po generalnym remoncie, podczas którego została wymieniona cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta bezpośrednio od właściciela. Proszę nie dzwonić Z biur nieruchomości. Sprzedam przytulne, przestrzenne, ustawne mieszkanie o powierzchni 64 m2 na wrocławskich Złotnikach na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł41 m² 5 531,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Możliwość sfinansowania nieruchomości w programie Bezpieczny Kredyt 2% - bez wkładu własnego! Oferta tylko w Grand Nieruchomości! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł40 m² 17 444,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu apartament loftowy w Nowej Papierni na Przedmieściu Oławskim. Nowa Papiernia to industrialne osiedle zlokalizowane w samym sercu miasta, jednak dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podkarpacka

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł49 m² 9 156,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna wyłącznie W biurze digital broker Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m2 na skraju Lasów Oliwskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Częstochowa,śląskie

226 000 zł52 m² 4 304,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie przy ul. Zamenhofa w wieżowcu na 11-stym piętrze. Ciekawy rozkład mieszkania, duży salon z którego jest wejście do dwóch mniejszych sypialni. Do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

289 000 zł46 m² 6 255,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie. Forma własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw (możliwy zakup przez obcokrajowców). Nieruchomość położona na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł49 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 49,4m2 położone przy ul. Balonowej na osiedlu Gądów Mały ( Dzielnica-Fabryczna) we Wrocławiu z balkonem Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gniewowska

Wejherowo,pomorskie

528 000 zł67 m² 7 921,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Twoje marzenie o doskonałym mieszkaniu! Mieszkanie 3 pokoje w sercu Wejherowa z wyposażeniem! bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

316 000 zł45 m² 7 022 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Błonie centrum. Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 44,8 m2 (plus balkon, którego powierzchnia nie jest wliczana w powierzchnię lokalu mieszkalnego) na 3 piętrze bloku czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

675 000 zł74 m² 9 156 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Przytulne 74m w bardzo dobrym stanie przy ul. Powstańców w Ząbkach. Lokal nie wymaga wkładu finansowego. Do zamieszkania od zaraz! mieszkanie: - i piętro (bez winy), - salon.