dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

540 000 zł1 529 m² 353,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł4 338 m² 122,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości! Działka rolno-budowlana w miejscowości Ossy przy ulicy Leśnej koło Niezdary w powiecie tarnogórskim, śląskie: - powierzchni 4338m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł7 382 m² 67,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa nieruchomość*** 2 działki ***jedna ze stawem*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację nietypowej nieruchomości położonej w Krynkach. Na pierwszej działce o powierzchni 3682 m2.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł3 073 m² 52,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Malowniczo położona działka w miejscowości Nowe Polaszki w bliskiej odległości od jeziora Hutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Powidz

Powidz,zachodniopomorskie

99 000 zł20 800 m² 4,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 20 800 m2 , w miejscowości Powidz, w powiecie koszalińskim, w gminie Polanów. Miejscowość położona jest w odległości 17 km.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działki rekreacyjne od 1000m2 Prąd i wodociąg wzdłuż działek Ok 300m od Jeziora w linii prostej Borzymie gm. Choceń k. Włocławka, jezioro Borzymowskie, duże czyste, działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 100,68 m² 254,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 5100 m2, przeznaczony pod zabudowę usługową (13u). Działka położona w Piekarach Śląskich - Dąbrówce Wielkiej, przy zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 242 m² 199,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1242 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Juszczyn w gminie Środa Śląska. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł4 788 m² 28,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolna kl. gleby III b w Myszkowie. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu działkę rolną kl. gleby III B o powierzchni 4789 m2 Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł37 840 m² 92,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowo-produkcyjna 37 840 m przy dk50 z domem 154 m Jasiorówka k. Łochowa Świetnie zlokalizowany, duży teren inwestycyjny przy drodze krajowej nr 50 (łochów Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł2 800 m² 86,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2800 m , położoną w malowniczej miejscowości Regulice, w gminie Alwernia. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł4 775 m² 40,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych 0,48 ha w malowniczej lokalizacji u podnóża Góry Liwocz Błażkowa, gm. Brzyska, powiat jasielski Pogórze Ciężkowickie - sielska kraina, która pozwoli Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rucianka

Rucianka,warmińsko-mazurskie

150 000 zł5 755 m² 26,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana w miejscowości Rucianka Cena 150 000 zł Cena za 1 m2: 26,06 zł Powierzchnia działki 5755 m2 Powierzchnia budynku gospodarczego 127m2 Oferujemy państwu do sprzedaży prawo.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja działka z prywatnym dostępem do jeziora! Kompleks działek posiada prywatny dostęp do jeziora z miejscem przeznaczonym na plażę. Chcesz wypoczywać wewnątrz półwyspu przepięknego.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł191 767 m² 37,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż doskonale funkcjonujace Gospodarstwo Agroturystyczne o powierzchni gruntu -19,1767 ha w skład którego wchodzą użytki rolne zabudowane, sad, lasy, łąki i pastwiska trwałe,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł1 200 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Atrakcyjna lokalizacja przy głównej ulicy, zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł3 000 m² 33,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki rolno-budowlane położone w miejscowości Kolonia (gmina Świętajno). Dostępne działki W ofercie posiadamy pięć działek o numerach od 20/18 do 20/22 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 z drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 200 m² 491,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w cichej i zielonej okolicy. Jeśli Szukasz miejsca w którym chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł22 000 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w miejscowości Dzisna. Niska cena przy tak dużej powierzchni działki na pewno będzie sprzyjać inwestycji. W zasięgu wzroku linia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

2 575 055 zł17 759 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 17 759 m (w tym wewnętrzna droga o powierzchni 4 740 m ). Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Dobromyśl w Kielcach. Na jedną.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne położone w malowniczej miejscowości Wojcieszyn, w gminie Stare Babice. Działki te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - lublin, ul. Wita Stwosza, dzielnica Dziesiąta Na sprzedaż atrakcyjna działka nr. 67/11 o powierzchni 371m2, położona w Lublinie, dzielnica Dziesiąta, przy ul. Wita.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt dz. 829/17 przeznaczony na cele składowe i magazynowe. Teren o powierzchni 1500,00 m2 jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 242 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z najatrakcyjniejszych nieruchomości w tym rejonie. Działka o łącznej powierzchni 6242 m2 a składająca się z dwóch niezależnych działek.(89/3 i 89/4).

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 017 m² 235,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! nie szukaj dalej - ta oferta dostępna jest tylko w naszym biurze! Modrzewie, gmina Wleń - spokój, natura i gotowość do budowy! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł4 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej o powierzchni 4200 m położonej w miejscowości Grobice, objętej aktualnym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 037 m² 29,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Długie, gmina Szprotawa, działka 5037 m2, sprzedam, 150 000,00 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działka o numerze ewidencyjnym 081007_5.0006.406/6 położona.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł713 m² 1 401,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Palacza. Powierzchnia działki : 713 m2 Cena : 999.000 zł Działka 220/18 objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł22 100 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki siedliskowej z warunkami zabudowy. Lokalizacja: boruja Nowa powiat nowotomyski specyfikacja: numer ewidencyjny działki 430.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 514 m² 83,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyobraź sobie poranki spędzone w otoczeniu kwitnących sadów, śpiewu ptaków i łagodnego szumu drzew to wszystko czeka na Ciebie w Ostrołęce koło Głowna. Prezentujemy ostatnie działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 065 041 zł15 194 m² 267,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjnie zlokalizowane działki o łącznej powierzchni 1,5 ha w miejscowości Podłęcze, gmina Góra Kalwaria. Działki są idealne do realizacji projektów typu.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 248 m² 492,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w Chotomowie - gmina Jabłonna Oferujemy działkę o powierzchni 1000 m, położoną w centrum Chotomowa, idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Latowicz,mazowieckie

299 900 zł9 133 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana o powierzchni 9 133 m (0,9133 ha), położona w spokojnej i rozwijającej się części miejscowości Latowicz, powiat miński,.