dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

Działka

Rychnowska Wola,warmińsko-mazurskie

200 000 zł7 277 m² 27,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki 74/1 i 74/6 m2 położone obok siebie w miejscowości Rychnowska Wola gmina Grunwald. Działki są niezabudowane. Zgodnie z zapisami w ewidencji gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł912 m² 98,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania działkę o powierzchni 912 m2 zlokalizowaną w miejscowości Korzeniewo. Działka zgodnie z warunkami zabudowy przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

302 610 zł1 441 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlanych położonych w Miłoszycach obok Jelcza Laskowic. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

119 999 zł1 353 m² 88,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z warunkami zabudowy - 50 m od jeziora | Mazury | Stręgiel Wyobraź sobie poranek z kawą, gdy nad taflą jeziora unosi się lekka mgła, a jedyne co słyszysz to śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 502 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o pow. 2502 m2 położona nad zalewem w Radzynach, gm. Kaźmierz, pow. szamotulski woj. wielkopolskie. Duża działka z frontem 50 m daje duże możliwości zabudowy, swobody.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł13 100 m² 28,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna Szukasz idealnego miejsca na inwestycję z potencjałem lub oazy spokoju w malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 290 m² 220,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka 1290 m2/boryszew/ wiązowna Idealna propozycja dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy, nie tracąc tym samym dogodnego dojazdu do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł35 000 m² 23,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,5 ha, położona w wyjątkowo malowniczej okolicy miejscowości Regietów (woj. Małopolskie, powiat gorlicki, gmina Uście Gorlickie). Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 802 m² 88,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana przy uroczej asfaltowej drodze w Ostroszowicach. Przeznaczenie: działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy ( wz ) na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł14 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w miejscowości Lipniki Nowe pod Pułtuskiem. Bardzo dobre warunki inwestycyjne. Wkrótce w pobliżu obwodnica Pułtuska. Komplet 12 wydzielonych działek po ok. 1000mkw. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł9 779 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona działka dla kogoś kto marzy o własnym poletku, uprawie warzyw i owoców na własny użytek, otwartej przestrzeni za oknem, widoku wody, drzew i zieleni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 150 m² 434,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o przeznaczeniu przemysłowo- usługowym. Idealna propozycja pod sklep wielkopowierzchniowy, stację paliw, magazyn, parking czy fabrykę. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 zł8 800 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 8800m2 położona w województwie pomorskim w gminie Kościerzyna w miejscowości Wielki Klincz. Działka objęta mpzp Przeznaczenie terenu: tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł940 m² 95,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna działka budowlana nr 44/8 o powierzchni 940 m , zlokalizowana w urokliwej miejscowości Silnowo w gminie Borne Sulinowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 275 100 zł22 751 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 2,2 ha, użytki łąki, położona bezpośrednio przy lesie. Przeznaczenie - działka nie jest objęta mpzp, - działka w trakcie ustalania drogi dojazdowej. Lokalizacja Teren.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 704 m² 522,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

54 900 zł840 m² 65,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, blisko nowych domów w Czerwonce Szlacheckiej. Dostępne google street view! 52 53'08.6"N 21 13'23.4"E DLACZEGO NASZA DZIAŁKA TO.

Szczegóły ogłoszenia

341 640 zł1 752 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działki gruntu z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

7 912 200 zł1 318 700 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny położony ok. 30 od Kłodzka ,województwie dolnośląskim o powierzchni 131,87 ha w bonitacja- riv,rv). Grunt rolny położony ok. 30 km od Kłodzka ,województwie dolnośląskim.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 021 m² 156,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji - słoneczna działka budowlana w Sokolnikach z Planem Miejscowym Działka o pow. 1021 m 2 , w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 41 m. Położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 184 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni 1184m2 za cenę 99000zł, położona w miejscowości Rzakta gmina Wiązowna powiat otwocki. W okolicy pola.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł693 m² 216,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia właśnie działka budowlana - zaledwie 12 km od Białegostoku! Gmina Dobrzyniewo Duże, miejscowość Fasty. Powierzchnia: 693m2 Wymiary: ok 44 x 16m Media: prąd ok 180.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 072 m² 32,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż polecam działkę rolną z możliwością przekwalifikowania jej na budowlaną. Działka lekko pochyła dojazd z asfaltu. Prosimy pamiętać, że do ceny transakcyjnej należy doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 126 m² 176,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż rewelacyjnie położoną działkę budowlaną przy lesie, położoną w miejscowości Wierzyce gm. Łubowo os. Dębowe dz. nr 403 Bardzo szybki dojazd do Poznania i Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 025 m² 197,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lubniu, powiat myślenicki - już w tym roku budowlana. W samym sercu Beskidu Wyspowego, w miejscu, gdzie poranki witają złotym światłem, a wieczory otula cisza, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje do najmu teren nieutwardzony o powierzchni około 800 m2 położony w Lublinie na działce nr 2/45 obr.10- Dziesiąta Stara.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł9 020 m² 17,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działki budowlane i działkę rolną o łącznej pow. 9020m2 , położne w miejscowości turza ( 34 km od Opola), w sąsiedztwie działek rolnych,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł16 300 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach. Działka położona jest w miejscowości Olszewo. gmina Olecko. Działka z widokiem na jeziora. Na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Parcela ma powierzchnię 900 m2 i zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Leoncin. W ciągu 10-15 minut spacerem dotrzemy do Urzędu Gminy, na pocztę, czy sklepu spożywczego dino.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł47 100 m² 180,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4,71 ha Przemysłowo-Usługowa w Wierzbicach w lini prostej niecałe 500 m od Drogi dk8 Doskonała lokalizacja. Bezpośredni dostęp z drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł16 400 m² 91,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę komercyjną na sprzedaż! Działka w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2, oraz z dostępem do zalewu. Lokalizacja: modła Królewska, stare Miasto Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ).

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł1 478 m² 997,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w administracyjnej Warszawie z bezpośrednim widokiem na ścianę lasu - Puszcza Słupecka Bezpośrednio przy lesie i przy wjeździe do osiedla Bluszczowe Wille ul. Kroczewska 73.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 958 m² 71,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki budowlanej w atrakcyjnej lokalizacji Krosna? Ta oferta jest dla Ciebie Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1958 m , położona w Krośnie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

438 170 zł1 019 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu wyjątkowych działek budowlanych w Nieporęcie (pow. legionowski) oferta na wyłączność Na sprzedaż przeznaczone są dwie działki: 402/9 i 402/10. Powierzchnia każdej.

Szczegóły ogłoszenia

216 180 zł1 201 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 1201 m nad rzeką Bóbr | Własna linia brzegowa | Warunki zabudowy Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1201 m (nr 1 z 10 na grafice poglądowej oraz filmie),.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł10 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogromna działka inwestycyjna w Darłowo z pozwoleniem na zabudowę rekreacyjno-usługową - 1 ha możliwości nad Bałtykiem Nietypowo rozległa nieruchomość o powierzchni 10 000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł840 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

To ostatnia z wydzielonych przy ulicy Szkolnej działek, których w ramach tego podziału powstało 4. Wszystkie łądne i ustawne, ale w mojej ocenie to najładniejsza działka, choć.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 332 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ul.Prabucka / ul. Podmokła Przedmiotem sprzedaży jest działka leśna o pow. 1332m2 , inwestycyjna , bo była objęta mpzp mówiącego o możliwości zabudowy jednorodzinnej , obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 299 m² 115,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Pyskowicach przy ul. Wolności oznaczoną geodezyjne jako.