dowolna

Działki

64 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 023 ogłoszenia

84 900 zł1 300 m² 65,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość gruntową na sprzedaż o powierzchni 13 ar, zlokalizowaną w malowniczej Lipnicy Górnej, gminie Lipnica Murowana.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 484 m² 129,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę zakupu działek pod zabudowę w jednej z najpiękniejszych miejscowości, łomnicy. Oferowane działki znajdują się w bardzo rozwojowej lokalizacji, inwestując.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł7 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, przekopem Wisły oraz Wisły Martwej. To urokliwa część miasta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł10 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! oferta dla osób prywatnych oraz inwestorów! Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł15 800 m² 69,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona w malowniczej miejscowości Sobącz (gmina Liniewo), w sercu Kaszub. To idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 677 m² 298,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna w Dziekanowicach gm. Dobczyce. Działka o pow. około 17 arów /w tym około 7 arów budowlane mnu,pozostałem około 10 arów rolne R/ ,do tego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł847 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działak nieogrodzona położona na międzywalu rzeki Wisły. Nr działki 4784/4 o powierzchni 847 m zapisana w księdze wieczystej nr ka1p/00067938/8. Informacja telefoniczna w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł9 900 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu perspektywiczną działkę rolną zlokalizowaną w Mogilanach na "parkowym Wzgórzu ". Działka to teren lekko pochylony na stronę południowa , porośnięty drzewami i krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino,zachodniopomorskie

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta. Zdecydowanym atutem jest kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 003 m² 84,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję 2 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Woszczele (woj. warmińsko-mazurskie), blisko Ełku. Działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Woszczele,.

Szczegóły ogłoszenia

1 852 500 zł12 350 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przyszłościowa działka budowlana doskonała na lokatę kapitału. Jeżeli szukasz dużej działki budowlanej- przyjedź i oceń, jeżeli szukasz działki objętej planem miejscowym- tu się nie.

Szczegóły ogłoszenia

429 300 zł4 293 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko lasu / zabudowa mieszkaniowa / do podziału Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie. Działka jest objęta Miesjcowym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 025 m² 779,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w malowniczej miejscowości Karczemki (gm. Szemud) o powierzchni 1025 m2 każda. Działki są ogrodzone, z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł5 858 m² 136,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najbliższa okolica to domy jednorodzinne oraz mini osiedla. Dojazd z drogi asfaltowej w drogę nieutwardzoną. Część działki stanowi teren zalesiony to 1056 mkw. Do działki podprowadzone są.

Szczegóły ogłoszenia

370 500 zł1 300 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko jeziora bnińskiego W dobrej cenie, pełne uzbrojenie W drodze, 25 km od centrum poznania Polecam Państwu większą (1300 mkw, nr 56/10), pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

196 112 zł1 648 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł5 900 m² 122,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka na Warmii o pow. 5900 m2 w miejscowości Bartążek, z widokiem na jez. Kielarskie (49 ha). Działka (częściowo zalesiona) ma kształt zbliżony do trójkąta.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł80 116 m² 24,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż malowniczą działkę znajdującą się we wsi Rościsławice Gmina Oborniki Śląskie. miejscowość ta znajduje się w otoczeniu terenów zielonych - Lasów Rościsławickich.

Szczegóły ogłoszenia

221 900 zł2 219 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2219 mkw. położona w cichej, spokojnej okolicy, w miejscowości Sokolniki-Parcela, gmina Ozorków, z szybkim dojazdem do autostrady A2 - do węzła Emila.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 328 m² 240,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3328 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 10 km od centrum Białegostoku. Idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

634 999 zł11 190 m² 56,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna z rozpoczętą budową i projektem domu - Ogorzelczyn, gm. Tuliszków Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 11 190 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 416 m² 84,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1416 m2. Dojazd do działki z dwóch stron drogą gruntową. Media-woda,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 563 m² 30,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Kordian ochocki Agent prowadzący   Oferuję na sprzedaż działkę nieruchomość gruntową, składającą się z kilku działek rolnych przylegających do siebie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł13 695 m² 125,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Nowym Dworze Gdańskim - idealna pod zabudowę mieszkaniową i usługową! lokalizacja: nowy Dwór Gdański to dynamicznie rozwijające się miasto, położone.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy trzy piękne działki budowlane, każda o powierzchni 10 arów. Znajdują się w miejscowości Byszyce zaledwie 7 km od Wieliczki. Byszyce to niewielka miejscowość na południu powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bierzglinek,wielkopolskie

419 000 zł2 744 m² 152,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną/budowlaną położoną w Bierzglinku przy ulicy Cisowej. Idealne usytuowanie przy spokojnej ślepej uliczce. Odległość od granicy Wrześni to.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 737 m² 126,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 17,37 ar Przemyśl, lipowica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1737 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Przemyśla.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 490 m² 155,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: grywałd/ Krościenko nad Dunajcem Powierzchnia: 2490m2 Media: prąd, gaz, własną studnia mpzp: zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się z naszym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 001 m² 249,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w mieście Ełk - os. Konieczki Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1001 m , położoną w Ełku na osiedlu Konieczki , zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 900 m² 96,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 2900 m pod dom jednorodzinny, w otoczeniu lasów Lelis k. Ostrołęki. Szukasz dużej, ustawnej działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 938 m² 237,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Lublińcu - 1938 m z projektem i mediami Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości bmc prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł6 770 m² 118,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu dużą działkę w inwestycyjnej okolicy Radomia, 900 m od lotniska Warszawa-Radom. Lokalizacja: grunt zlokalizowany jest w dzielnicy Dzierzków, na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 149 m² 39,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rolno-budowlana w kompleksie 12 działek tworzących kameralne osiedle, z możliwością uzyskania warunków zabudowy mieszkaniowej. W odległości 1,2 km od Olsztynka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 245 m² 923,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub inwestycji deweloperskiej? Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł800 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Rybniku dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

202 120 zł1 304 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość w miejscowości Cybulice Małe w gminie Czosnów. Dojazd drogą asfaltową. W ulicy przy działce dostępne media. Nieruchomość położona blisko lasu.W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł1 782 m² 150,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, która stanowi część miasta, a jednocześnie jest oazą ciszy i spokoju. Wośniki - ulica Hodowlana. Ten grunt ma łączną powierzchnię 1897 m2. Działka jest pięknie usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

6 332 800 zł19 790 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Droszkowie Cena: 6 720 780 pln netto Cena za m : 340 pln netto Powierzchnia: 19 790 m Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł11 120 m² 350,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu grunt budowlany na sprzedaż, który położony jest w miejscowości Gaj w gminie Mogilany, zaraz przy granicy Krakowa.Działka ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

509 316 zł84 886 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 8,4886 ha w Gatce,.