dowolna

Działki

64 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 023 ogłoszenia

399 900 zł2 178 m² 183,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wydane warunki zabudowy na budowę 4 domów jednorodzinnych! Media na działce! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 21,78 ara , zlokalizowana w Łańcucie, przy ul. Kąty - tylko 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł7 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę rolną o powierzchni 77 arów , zlokalizowaną w Woli Radziszowskiej gmina Skawina. Działka składa się z numerów 1045/1 i 1045/2 i ma szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł671 m² 236,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odległości 500 m od plaży (w.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł900 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z możliwością zabudowy o łącznej powierzchni 900 m , położoną w miejscowości Magierów w gminie Skaryszew. Magierów to.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 516 m² 90,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tarnawa (gm. Łapanów) oferuję do sprzedaży pięć działek budowlanych położonych w urokliwej i cichej okolicy, która zapewni upragniony spokój i bliskość natury. Te malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

87 465 zł1 029 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu działki budowlane w Maszewie w gminie Deszczno Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, w miejscowości oddalonej kilka kilometrów od Gorzowa Wlkp., bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 300 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni około 1300m2 wydzielana z większej działki o powierzchni 2667m2 w pobliżu jeziora Kołki i Parlińskie w miejscowości Parlino gm. Stara.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł31 972 m² 25,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3,19 ha położona w miejscowości Obrytki gmina Szczuczyn w odległości około 250 m (w linii prostej) od drogi ekspresowej, oznaczona numerem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 500 m² 366 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1500 m , położona we Wrześni - w lokalizacji o rosnącym potencjale inwestycyjnym. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

17 300 000 zł110 000 m² 157,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z bocznicą kolejową złotoryja (obręb wilków) Działka inwestycyjna o powierzchni 11 ha, położona w atrakcyjnej lokalizacji Złotoryja obręb Wilków. Grunt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł984 m² 161,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę! Decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny! Atrakcyjna cena! Na sprzedaż działka o powierzchni 984 m , położona w spokojnej, zielonej miejscowości Będlewo.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł2 625 m² 567,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2625 m , położona w prestiżowej części Konstancina-Jeziorny. Objęta mpzp teren mn-8 (zabudowa jednorodzinna wolnostojąca + usługi). Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Piszewo

Piszewo,warmińsko-mazurskie

159 000 zł20 000 m² 7,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna o powierzchni 2,00 ha, która położona jest w miejscowości Piszewo, gmina Jeziorany. To propozycja dla osób, które chcą mieć swój kawałek ziemii z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 246 m² 261,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej nadmorskiej miejscowości Dziwnów, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na południe od drogi wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

142 742 zł958 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Ager Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną, położoną w Świdnicy - Osiedle Na Wzgórzu, 7 km od granicy miasta Zielonej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł14 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,48 ha znajdująca się w miejscowości Otomino gm. Żukowo. Bardzo dobry dojazd drogą utwardzoną z płyt betonowych. W sąsiedztwie domy mieszkalne. Uzbrojenie:.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł27 900 m² 136,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Uniszki Cegielnia k. Mławy Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 27 900 m , zlokalizowana na obrzeżach Mławy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu piękną widokową działkę 2,5km od centrum Ropczyc w woj. podkarpackim. Działka o wymiarach ok. 55x20m ok. 10ar Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

12 271 488 zł95 871 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o łącznej powierzchni 9,5871 ha o zwartym kształcie znajdującą się na płaskim, nasłonecznionym terenie przy ul. Sportowej. Świetny teren pod fotowoltaikę, biogazownię,.

Szczegóły ogłoszenia

295 160 zł4 229 m² 69,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę, w Częstochowie, w dzielnicy Gnaszyn, o powierzchni 4229m2. Działka : o pow. 4229m2 wymiary : szer. 29.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m , położona malowniczo u podnóży Góry Witosza w Staniszowie. Parametry działki: powierzchnia: 3000.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł655 m² 343,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż -działka inwestycyjna -w centrum Zabrza położone przy ul Nawrata -boczna Wolności.Działka 500/42 Brak planu zagospodarowania przestrzennego-należy wystąpić o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł20 300 m² 81,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży unikatowa działka budowlana ( 2735m2) ze stawem ( 17000 m2) w miejscowości Janinów. Teren częściowo ogrodzony. Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 092 m² 154,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z pozwoleniem Rabka-Zdrój Słone działka budowlana | 1092 m pozwolenie na budowę + projekt domu 131 m południowy stok | rabka-zdrój słone Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

113 940 zł1 266 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane nad jeziorem Gorzuchowskim w miejscowości Wilkowyja koło Kłecka. Przepiękne jezioro rynnowe z głębokością maksymalną 5 m. Z 16.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 063 m² 418,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 29x30 m Węgrzce Wielkie - gmina Wieliczka, działka mn. Powierzchnia działki 10,63 a, kształt działki delikatny trapez z wjazdem z drogi wewnętrznej prywatnej (udział.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł1 500 m² 219,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna o powierzchni 15 arów w Witoszowie Dolnym! Działka posiada dojazd drogą gminną! Działka w niedalekim czasie będzie uzbrojona w wodę, kanalizację oraz prąd! -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 495 m² 234 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dąbrowa Górnicza, działka z przeznaczeniem pod usługi usytuowana blisko trasy S1 w okolicy Ujejsca, w sąsiedztwie stacji paliw i Mc Donaldsa. Powierzchnia działki 1495m2, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł4 900 m² 3,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** działka rolna 4900 M 2 *** Zapraszamy Państwa na prezentację dwóch działek położonych w gminie Gródek woj Podlaskim o łącznej powierzchni 4900 m 2 1.działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł5 160 m² 366,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 5160metrów, kształtem zbliżona do trapezu wymiary wzdłuż drogi ok 90metrów x 55, położona w Starych Babcach bezpośrednio przy drodze gminnej (w.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 100 m² 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe w pieszkowie (pod lubinem) - o powierzchni od 11 arów zlokalizowana w pięknej lokalizacji z doskonałym dojazdem do Lubina. Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

198 600 zł1 324 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wśród natury Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana 1324m2, położona wśród natury oraz domów jednorodzinnych. Miejsce idealne dla osób chcących zamieszkać z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 605 m² 84,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2605 m2, położona osiedlu na obrzeżach miasta, zlokalizowana w Koninie na osiedlu Wilków, przy ul. Brzozowej. Przeznaczenie działki: działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 289 m² 45,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość W dębowcu Dębowiec wieś w Polsce, znajdująca się na Pogórzu Jasielskim, administracyjnie położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 001 m² 69,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w miejscowości Błonie (gmina Łęczyca). Ta lokalizacja to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod dom lub inwestycję w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 007 m² 84,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: w kształcie prostokąta wymiary 28,8m.

Szczegóły ogłoszenia

1 435 000 zł4 100 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana 4100 m z możliwością podziału Krupia Wólka / Zalesie Górne Na sprzedaż oferujemy wyjątkowo atrakcyjną, dużą działkę budowlaną o powierzchni 4100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł1 300 m² 375,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mogilany- do sprzedania bardzo ładna działka budowlana o pow. 1300m2 z widokiem na zieloną okolicę. Opis: przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni ok.1300m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 313 m² 83,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę na sprzedaż w miejscowości Jastrzębie - Zdrój / Sołectwo Szeroka. Parcela o pow. 1313m2, niezagospodarowana, nieogrodzona o nieregularnym kształcie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

693 500 zł7 300 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża widokowa działka położona w Mroczkowicach. Powierzchnia 7300 m (0,73h). Kształt regularny prostokątny. Dojazd droga utwardzoną/szutrową. Na działce znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

59 640 zł994 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 4 działki z potencjałem idealne dla tych, którzy lubią mieć życie pod ręką, a nie tylko ciszę jak na odludziu. Lokalizacja: zielin, gmina Mieszkowice jest ruch, coś się.