dowolna

Działki

64 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 013 ogłoszeń

470 650 zł1 157 m² 406,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 9 działek budowlanych w urokliwej Żernicy - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż łącznie 9 działek gruntowych niezabudowanych o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 700 m² 15,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko Nienadowskie, gm. Dubiecko, powiat Przemyśl, do sprzedania działka - część budowlana. Dz. 194 - przy drodze - część budowlana, na górce- widokowa - 32 arów, przylega do niej mała dz. 191- 5.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 533 m² 506,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 5 533 mkw., położony w Kobyłce przy ul. Władysława Łokietka. Nieruchomość składa się z 3 działek ewidencyjnych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę (dwie działki sprzedawane razem) o powierzchni 2000m2, dojazd utwardzony, miejscowość Nowy Prażmów ulica Leśna 62h i 62L, nr działek.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł3 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajmu działka utwardzona zlokalizowana na terenie przemysłowym. Możliwość podłączenia mediów. Teren jest zamykany. Na działce znajduje się blaszana hala o pow. 200m2, która może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni ok. 1500 mkw w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w północnej, zabytkowej części Miasta-Ogrodu w Milanówku. Nieruchomość o powierzchni 2000 m2. Wymiary działki: 23m x 87m Media: prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Prusy

Prusy,mazowieckie

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Grunt znajduje się w dynamicznie rozwijającej się okolicy, w sąsiedztwie nowych domów i niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 534 m² 99,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dwie unikalne parcele u wrót Bramy Lubawskiej w Szarocinie Panorama Karkonoszy | Linia brzegowa strumienia | Wydane warunki przyłączenia mediów | Bliskość węzła S3 | Elastyczna zabudowa (wz).

Szczegóły ogłoszenia

193 460 zł1 138 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1138 m2 w Henryszewie koło Żyrardowa! Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 618 m² 458,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Michałowice - blisko Krakowa - działka budowlana o powierzchni 26,18 ara z pozwoleniem na budowę 5 domów wolnostojących. Opis nieruchomości Do sprzedania działka, dla której uzyskano.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jasienica-roztropice Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 800 m2, w pięknym widokowym miejscu, na płaskim terenie z dojazdem drogą asfaltową, ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł920 m² 140,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Koszalinie na Osiedlu Kretomino! Działka o powierzchni 920 m2, usytuowana na rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 100 m² 29,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w miejscowości Wola Raniżowska z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową do zalewu Wilcza Wola Warunki zabudowy: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego - prawomocna.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł13 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta bez prowizji Działka usługowa, utwardzona, ogrodzona. Do wynajęcia teren inwestycyjny, produkcyjny, składowy o łącznej powierzchni 1,3 ha z możliwości wydzielenia powierzchni pod.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł914 m² 173,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna W gorzowie wielkopolskim objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Wydane pozwolenie na budowę hali O powierzchni użytkowej 180 m2. Przedmiotem oferty jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertę sprzedaży stanowią działki budowlane o powierzchni 2 x 1000 m2, położone w miejscowości Baszki, w gminie Niemce. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 500 m² 659,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga - przedstawione zdjęcia są poglądowe. Działka bez drzew. Nieruchomość o przeznaczeniu usługowym, bez mpzp, własność, możliwość nabycia jeszcze kilku działek sąsiadujących. Szanowni.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł5 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 5500 m z dostępem do torów od pkp plk na działce o numerze ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 241 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż Działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Biała Woda pod Suwałkami. Ta atrakcyjna parcela łączy w sobie zalety życia blisko natury z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 800 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Działka zabudowana domem i budynkiem gospodarczym do rozbiórki na sprzedaż w Dobrej, gmina Sieniawa, powiat przeworski. Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł4 360 m² 149,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatnego pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł880 m² 106,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, o powierzchni 880m2 położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wyzwolenia obręb Moszczenica. Działka lekko pochyła prostokątna, niezagospodarowana. Na działce postawiona.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 800 m² 305,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.093833, 21.187139 Łęg, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 476 Media Prąd, woda i kanalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł2 000 m² 1 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany w Bliznach Łaszczyńskiego przy ul. Granitowej. Nieruchomość posiada przeznaczenie usługowo-magazynowe, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł15 574 m² 62,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z linią brzegową jeziora Świętajno 1,5574 ha, mazury , Sulejki, gm. Świętajno Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 15 574 m położona bezpośrednio nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 922 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano inwestycyjna dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: miejska Prąd: na działce Gaz: brak Woda: w działce Kształt działki: nieregularny Typ drogi: asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł900 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wydzierżawienia plac w Sieradzu, ul. Zakładników Działka ma powierzchnię około 900m2 (9arów) jest ogrodzona dookoła, posiada nową bramę wjazdową. Wraz z wjazdem na obiekt, wykostkowano.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł62 374 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

-Lokalizacja: młyny Piekarskie, gmina Dobra, powiat turecki -powierzchnia działki: 6,2374 ha -numer ewidencyjny działki: 766/2 -przeznaczenie: grunty rolne łv, łvi, rv, rvi Cena 6 zł/ m2 (60 000,00 zł/.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł33 915 m² 250,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - Działka inwestycyjna w Płońsku, ul. Spokojna / Baboszewska Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o dużym potencjale, położona w Płońsku przy skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Leleszki

Leleszki,warmińsko-mazurskie

252 000 zł3 682 m² 68,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Leleszki to wieś turystyczna, przepięknie położona nad jeziorem Leleskim z pierwszą klasą czystości wody. Sąsiedztwo lasów i jeziora zachęca do aktywnego wypoczynku. Atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

7 761 000 zł1 300 m² 5 970 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Starym Wilanowie. Działka położona jest w bardzo dobrej lokalizacji i wyróżnia się wyjątkowymi walorami widokowymi. Cena brutto.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 028 m² 99,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa