dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

4 000 000 zł6 199 m² 645,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka na siedziby firmy! Działka inwestycyjna w pobliżu Centrum Janki , pod zabudowę 5300 m2. Doskonały punkt na prowadzenie działalności, oznaczenie, gruntów w mpzp 2up.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 200 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Hostynne Kolonia, w gminie Werbkowice, w sąsiedztwie malowniczych pól i łąk, oferujące szybki dojazd zarówno do Hrubieszowa jak.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 701 m² 80,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis: działka 3701 m - Stanisławów Pierwszy, gmina Nieporęt - teren zielony, inwestycyjny Na sprzedaż działka gruntowa o powierzchni 3701 m , położona w miejscowości Stanisławów.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka z 5 x wz na zabudowę jednorodzinną w Studziankach* Ciekawa oferta inwestycyjna! Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę z 5 decyzjami o warunkach zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł1 700 m² 261,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W otoczeniu lasu Do sprzedania urokliwa, częściowo zadrzewiona działka o wymiarach 27 x 63 m, z wjazdem od strony wschodniej (bok 27 m). Atuty nieruchomości: teren.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona jest na terenie rod Kalinka przy ul. Wypoczynkowej w Pile, zaledwie 5 km od centrum miasta. Otoczona z trzech stron lasem, zapewnia ciszę, spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł7 444 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Maryninie, gmina Konopnica Atrakcyjny teren, położony w malowniczej okolicy tuż pod miastem, z doskonałym dojazdem do Lublina Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 519 m² 95,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położoną, widokową działkę w Głuszycy. Teren objęty jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 025 m² 175,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Słubicy Dobrej, w pobliżu ul. Słonecznej. Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy względem drogi asfaltowej. Droga dojazdowa jest także drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 200 zł6 580 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki w strefie przemysłowej w Kłodzie k./Rydzyny o łącznej powierzchni 6580 metrów kwadratowych. Działki znajdują się przy ulicy Produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 744 m² 139,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, gruntowa nieruchomość o pow. 10744 m2 położona w urokliwym miejscu w miejscowości Józefów, gmina Dąbrówka, powiat wołomiński.W sąsiedztwie zbiornik wodny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 702 510 zł27 426 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w Legnickim Polu w Strefie Ekonomicznej. Powierzchnia całkowita działki wynosi 27426 m2.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 049 m² 399,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka W okolicy! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1049 m2 znajdująca się w malowniczej miejscowości Mrzezino. W najbliższej okolicy znajduje się wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 500 zł5 975 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o łącznej powierzchni 5975m2 położone w przepięknej okolicy w miejscowości Emów gm. Wiązowna. Możliwość zakupu pojedynczych działek:1812m2 , 1800m2, 1900m2, 463m2(droga.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł943 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 9,43 ar | płaska | media | Spytkowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,43 ar, położona w miejscowości Spytkowice przy ul. Wiślanej. Najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m | mpzp | Borowa Góra | blisko Zalewu Zegrzyńskiego Opis: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w miejscowości Borowa Góra (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Budowlana nr 86/8 Przyszłość w Komfortowym Otoczeniu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki nr 86/8 o powierzchni 1000 m , położonej w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł9 500 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka umiejscowiona pomiędzy dwoma ścianami lasu. Słynące z czystego powietrza okolice zachęcają do długich relaksacyjnych spacerów wśród lasów i łąk. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 658 m² 84,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana - Orzechów, gmina Cedynia Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1658 m2, położoną w miejscowości Orzechów,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

69 000 zł3 010 m² 22,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na Mazurach o powierzchni 3010m2 w miejscowości Napiwoda 7km od Nidzicy Działka w przepięknej okolicy wokół lasów, pól, wokół dużo zieleni. wymarzone miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 540 m² 116,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną w otoczeniu natury! Nieruchomość zlokalizowana w Strzyżewie Smykowym. Działka o powierzchni 1540 m2, z wydanym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 354 880 zł1 856 m² 730 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży nieruchomość pod działalność 1p/u składającej się z działki działki o pow. 1856m2 Uzbrojenie (woda, prąd już na działce). Kanalizacja,gaz w ulicy. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 452 m² 134,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona przy ul. Osadników Białogardzkich. Droga jest drogą gminną, która obecnie jest utwardzona. W planach miasta jest wykonania drogi asfaltowej. Media w drodze: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

159 400 zł1 500 m² 106,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka gruntowa o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Klonówiec, gmina Lipno, przy ul. Dworcowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł2 500 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Laski, gmina Zbójna. Działka o powierzchni 2500m2. Według studium i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy zbójna działka nr 284/2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 082 m² 138,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkalno-usługowa położona w dzielnicy Jastrzębia-Cisówce bezpośrednio przy ul Cieszyńskiej. Działka posiada powierzchnię 1082m2 i jest uzbrojona w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

99 630 zł500 m² 199,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** udział W drodzę gratis! *** Biuro Nieruchomości Sudety prezentuje wyjątkową inwestycję obejmującą 50 widokowych działek budowlanych położonych w miejscowości Barcinek, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł13 545 m² 8,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka Z potencjałem W gminie mędrzechów! Położenie nieruchomości: oferujemy do sprzedaży piękną działkę w gminie Mędrzechów, powiat dąbrowski, woj. małopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 726 m² 96,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziekanowice. Działka budowlana o pow. 57,26a (5726m2) w m. Dziekanowice, gmina Dobczyce. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach ok. 45-50 metrów (szerokość), ok. 125 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 013 m² 740,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną objętą miejscowym panem zagospodarowania przestrzennego, dobrze skomunikowana Media: prąd, woda, gaz, światłowód w drodze Identyfikator działki 246401_1.0430.AR_6.113.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

120 000 zł1 024 m² 117,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie 4 świetnie zlokalizowane działki w miejscowości Jabłonowo, tuż przy Gryficach (2 km). Działki o powierzchniach: nr 1 - 1024 m2 - cena: 150 000 zł (dostępna); nr 2 - 1023 m2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 516 m² 349,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Wolicy, pomiędzy ul. Długą i ul. Okrężną. Działka w kształcie prostokąta, wym. ok. 42 m x 36 m. Działka znajduje się przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 807 m² 83,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z bezpośrednim dostępem do jeziora Jarczechowo, gmina Kikół powierzchnia: 1087 m lokalizacja: jarczechowo, gmina Kikół, powiat lipnowski cena: 150 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

371 280 zł3 094 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ustronie Morskie na sprzedaż kompleks 13 działek budowlanych w okolicy dworca pkp możliwość kupna w całości o pow. 4,6406 ha lub każdą działkę osobno o pow. 3.000-3.500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł3 046 m² 787,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem magazynowym 220 m2 wraz z budynkiem mieszkalno - biurowym 260 m2. Działka o szerokości 30m bezpośrednio przy głównej ulicy. Po wybudowaniu obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 824 m² 1 644,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z pnb/ Apartamentowiec/ Jastrzębia Góra | 400 m od plaży | pum 1575 Działka z projektem i pozwoleniem na budowę pum 1575 Marzysz o inwestycji blisko morza? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł5 021 m² 108,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Dys na terenie gminy Niemce, o powierzchni 5021 m2. Działka w drugiej lini zabudowy idealnie nadaje się pod budowę własnego wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 005 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Gruszów Mały Oferta dostępna wyłącznie w knc Nieruchomości Przedstawiamy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Gruszów Mały -.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł6 199 m² 903,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w pobliżu Centrum Janki. Doskonała lokalizacja pod prowadzenie działalności gospodarczej. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 610 m² 222,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu ciekawej, dużej działki w bliskiej odległości od Urzędu Gminy Kocmyrzów Luborzyca , Biedronki, 300m od drogi wojewódzkiej nr 776. Kształt prostokąta, lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 133 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość w Jastrzębiu, która idealnie nadaje się do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. To doskonała okazja dla osób poszukujących spokojnego.