dowolna

Działki

64 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 013 ogłoszeń

2 520 zł840 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia rampę za i wyładunkowa zlokalizowaną w Poraju przy ulicy 3-go Maja w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł2 073 m² 399,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. 0% prowizji dla klienta Kupującego! Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę budowlaną położoną w prestiżowej dzielnicy Mysłowic-.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 000 zł5 600 m² 1 268 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ponad pół hektara Działka przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania w większej cześci pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą. Rejon ulicy Gajowej. Media.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 088 m² 307,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Goleniów, kliniska Wielkie, działka przy lesie, pod blizniaka z warunkami zabudowy. Tylko u Nas! Działka 1088 m2, cicha i zielona okolica, 10 minut od Goleniowa! Działka posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Suchacz,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 888 m² 68,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do sprzedaży działki w Suchaczu, gminie Tolkmicko. w pobliżu punktu widokowego przy Wzgórzu Klepacza. Grunt składający się z pięciu niezabudowanych, sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 907 m² 146,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość: - działka budowlana - nr ewidencyjny 8/68 powierzchnia 1 907 m2, obręb Czerniewo, gmina Trąbki Wielkie; - nieruchomość o kształcie wielokąta z lekkim wzniesieniem (wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

120 225 zł1 145 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjne działki budowlane Klotyldzin, gmina Margonin Pozostało tylko 5 działek na sprzedaż! Przedmiotem oferty są działki budowlane, położone w bliskiej odległości jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 230 m² 341,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ustawna, położona blisko lasu, w cichej części Wierzchowiska działka na osiedlu nr I - prawa strona Szkolnej. Wygodny dojazd do dk1 i A1, las w odległości 100m. Piękne tereny do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł83 000 m² 12,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży Jeziora Klanińskiego - wyjątkowa nieruchomość w sercu Borów Tucholskich Na sprzedaż malownicze, prywatne jezioro Klanińskie, położone bezpośrednio we wsi Klaniny, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 300 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Cena: 43,8 zł/m2 Urokliwa działka, położona w miejscowości wypoczynkowej, wśród jezior i lasów, ,ok. 30 km od Gorzowa w kierunku Barlinka. Działka o powierzchni 23 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł4 165 m² 111,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży widokowa działka w Rzykach o pow. 41,65 ar, z pozwoleniem na budowę domu o pow. 191m2. Teren lekko nachylony, dobrze nasłoneczniony bardzo ładna i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

412 545 zł3 929 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zakup działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy przed wzrostem cen po wprowadzeniu planów ogólnych w 2026 r. Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Gryfice,zachodniopomorskie

94 000 zł3 150 m² 61,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną w Gryficach w obrębie Borzyszewo. Działka o powierzchni 1517 m2. Nieruchomość w kształcie prostokąta leży na terenie płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

343 910 zł4 913 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 4 913 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/spały. Działka w kształcie prostokąta (od frontu 71 m, głębokość 73 m). Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł11 255 m² 755,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w doskonale skomunikowanej lokalizacji - Poznań Krzesiny, w pobliżu węzła autostrady A2 oraz drogi ekspresowej S11. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 045 m² 201 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,45ar położona w Nowym Sączu na os. Zabełcze. Działka położona jest w odległości 4km od sądeckiego rynku. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość siedliskowa położona w miejscowości Dryszczów gm. Żmudź. Powierzchnia działki 3000 mkw z dostępem drogi publicznej, działka oznaczona symbolem -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł980 m² 1 429 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 980m2 o wymiarach 24m szerokość i 42m długość. Działka leży na terenie objętym aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego który mówi: teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł3 000 m² 99,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w spokojnej części Brodnicy [działka] Powierzchnia: 3 000 m2 Kształt: prostokąt o wymiarach ok. 25m x 120m Numer działki: 18 - 404 / 2 Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 292 900 zł3 565 m² 362,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki o powierzchni 3565 m , położonej w zielonej części Wrocławia przy ul. Jarnołtowskiej. Działka leży na płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki z wz pod budynki mieszkalne. Działka 6ar w II pasie zabudowy , wymiary: szer. 30m x20m cena 72 000 pln Działka 6 ar w III pasie zabudowy, wymiary: szer. 29m x20,5mcena: 72 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł6 686 m² 146,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-budowlana w Janowicach około 6 km od Wieliczki. Działka o powierzchni około 66,86 ara z wjazdem bezpośrednio z drogi gminnej asfaltowej. W mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł7 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Nagłowicach obręb Zagórze, o powierzchni 7100 m2. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! działka : o pow.

Szczegóły ogłoszenia

121 800 zł1 218 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bełsznica, ul. Stawowa i Wałowa Na sprzedaż 2 działki budowlane: działka przy ulicy Stawowej o pow. 1218 m 2 w cenie 121 800 zł , wymiary: ok. 23 m (front) x 53.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 000 zł73 451 m² 374,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna tuż przy węźle miszewo I przy drodze krajowej 20 - gdyńskiej opis: nieruchomośc składa się z dwóch działek gruntu. Działka o powierzchni 36 265 m2.

Szczegóły ogłoszenia

333 450 zł2 223 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W lesie Z planem zagospodarowania przestrzennego Według planu miejscowego zabudowa jednorodzinna i zabudowa rekreacyjna. Nieruchomość położona jest na terenach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł841 m² 1 010,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - ul. Różana, rumia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 841 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy przy ul. Różanej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 202 m² 407,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam do sprzedania atrakcyjna działka 1202 mkw działka znajduje się na Harendzie ul. Króle pomiędzy budynkami a strumykiem okolica cicha i bardzo urokliwa - ulica nieprzejezdna kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

72 149 zł937 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki blisko jeziora | Kornelin | 937 1342 m | od 77 zł/m Marzysz o własnej działce w pobliżu jeziora, z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta łączy spokój natury z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 583 m² 227,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml Wskazówka dojazdu w Google.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł6 288 m² 79,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz idealnego gruntu pod budowę domu, a może terenu, który wygeneruje wysoki zwrot z inwestycji? Prezentujemy nieruchomość o ogromnym potencjale w sercu rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 250 m² 58,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Gzin - Gmina Dąbrowa Chełmińska. Prezentowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 200 m² 79,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w Wojcieszynie 1200 m2, gm. Stare Babice, blisko puszczy kampinoskiej. Wymiary działki 40m x 30m. Blisko Puszcza Kampinoska, ładna okolica. Działka jeszcze rolna ale będzie do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 014 m² 79,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3014 m2 położona w malowniczej miejscowości Laskowa, gmina Laskowa, powiat limanowski. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 480 m² 106,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę z małym drewnianym domkiem w miejscowości Jaskrów gmina Mstów, przy ul. Starowiejskiej , o powierzchni 2480 m2.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 200 m² 114,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Marianów, gmina Wodzierady Cisza, natura i idealne miejsce na Twój dom Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2617 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł4 667 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 46,67 ar położonej w miejscowości Jarosław gm. Jarosław. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

12 586 290 zł182 410 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działki rolne o powierzchniach 3,26ha i 1,8241ha takiej samej cenie za 1m2 w Siadle Górnym w sąsiedztwie węzła A6 i zachodniej obwodnicy Szczecina. W projekcie Planu.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł740 m² 377,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu propozycję zakupu działki budowlanej o powierzchni ok. 740 m2, usytuowanej w Kleszczowie. Działka ta jest w kształcie kwadratu o wymiarach 28 x 28 m.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł17 300 m² 0,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży dwie działki lasu - udziały Działka leśna położona w miejscowości Mokre, gmina Rossosz, pow. bialski, woj. lubelskie Sprzedaży podlega udział w działce w wysokości 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł1 141 m² 190,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz wyjątkowej działki w otulinie lasu? Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Działki dla osób poszukujących ciszy i spokoju! Działki budowlane o powierzchni 1141 m2 we wsi Sokule, gmina.