dowolna

Działki

64 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 023 ogłoszenia

441 000 zł1 260 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 1260 m2 w spokojnym miejscu, na osiedlu domków i sąsiedztwie lasku. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 465 000 zł5 308 m² 464,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana wraz z udziałem w drogach dojazdowych w Szczecinie ( w okolicy Tamy Pomorzańskiej). Teren znajduje się w przemysłowo-komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

212 134 zł1 066 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/10 i pow. 1066m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy ładną działkę powstałą wskutek podziału działki 678 rejon 0005 Duchnów. Działka znajduje się przy bocznej gminnej drodze odchodzącej od ulicy Wspólnej. W Wspólnej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kotla

Kotla,dolnośląskie

145 000 zł2 077 m² 69,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2077 m , położona w miejscowości Kotla, w malowniczej i cichej okolicy w pobliżu lasu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł7 731 m² 77,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż! Idealna oferta dla Inwestora! W naszej ofercie mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0.7730 ha, zlokalizowaną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 400 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej budynków I lokali. Atrakcyjne działki W rokitnie szlacheckim Oferujemy do sprzedaży dwie działki pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł41 445 m² 37,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna nad rzeką Obrzycą - 4,1445 ha | Konotop | mpzp - zabudowa letniskowa | Pojezierze Sławskie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Konotop.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 160 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 1160 m2 w cenie 100 tys. Położona jest ona w bliskim sąsiedztwie Żar. Prąd jest przy granicy nieruchomości, woda na działce. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł14 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz nieruchomości do celów usługowych lub inwestycyjnych w Mińsku Mazowieckim? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o powierzchni 1,4 ha położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł953 m² 89,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

- lokalizacja: łęg Tarnowski (gmina Żabno) - Powierzchnia: 9.5ar - Media: prąd i kanalizacja miejska przy działce oraz gaz. Woda po drugiej stronie. - przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 846 m² 453,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 2846 m2 zlokalizowana w Zalesiu Górnym, gm. Piaseczno. Działka w otoczeniu domów jednorodzinnych i lasu. Stacja kolejowa w odległości 300 m,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł842 m² 593,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy jednocześnie z szybkim dojazdem do Gdyni. Atrakcyjna działaka budowlana o powierzchni 842.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Łasko,zachodniopomorskie

430 000 zł6 900 m² 62,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Duża działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 6900 m2 , położona w malowniczym krajobrazie , blisko wspaniałych jezior, lasów , terenów.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 172 m² 135,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w Budach Zosinych. Działka o powierzchni 1172 i wymiarach 30m x 38m. Media: prąd i woda w drodze Możliwość dokupienia 4 działek obok. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 089 m² 130,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży 3 pięknie położone widokowe działki z możliwością zabudowy, niezalewowe w Jackowie Dolnym, gm. Somianka powiat Wyszków Działki o pow od 1089 m2 do 1200 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł46 658 m² 14,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w weekendy w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 116 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka w Brzezówce (k. Ropczyc) o powierzchni ok. 21 arów. Posiada warunki zabudowy bezterminowe. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 21,16 arów w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 737 m² 247,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki na ul. Gajowej (góry) 1712 i 25 - łącznie 1737 m2 z przeznaczeniem z mpzp - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka ma kształt prostokąta z krótszym.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł744 m² 335,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Komorniki, gmina Kleszczewo działka nr 164. Nieruchomość o wymiarach 20 x 37 m (front 20 m) ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

48 500 zł681 m² 71,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty są działki budowlane położone w miejscowości Strożyska (gmina Nowy Korczyn). Dostępne są cztery ostatnie działki, idealne pod budowę domu w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł7 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w malowniczej miejscowości ubocze. Ubocze nie posad a planu zagospodarowania przestrzennego. Grunt z wielkimi.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 200 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: klęczany (gmina Chełmiec) - Powierzchnia: 12 ar (1200 m ) - Media: wodociąg gminny w granicy, kanalizacja i Prąd na działce. - przeznaczenie: realizacja różnorodnych.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł10 400 m² 701,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż unikatową działkę o łącznej pow. ok. 91,17 a (+ udział w dodatkowej działce i służebność w drodze dojazdowej) przy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 411 m² 109,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1411 m2 położona w miejscowości Machowino. Bardzo cicha i spokojna okolica. Wydano warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł1 300 m² 365,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękna działka w Żelechowie. Lokalizacja: żelechów, spokojna miejscowość w gminie Żabia Wola. Parametry działki: - powierzchnia: 1300 m2 - kształt: prostokąt - teren: płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł4 695 m² 184,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grabionna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 695 m , położona w gminie Miasteczko Krajeńskie (woj. wielkopolskie, powiat pilski). Działka zabudowana jest dwoma budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

3 803 952 zł88 465 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 88 464 m położona w nadmorskiej miejscowości Przewłoka pod Ustką. Numer działki 182/17. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Turkusowa

Wapnica,zachodniopomorskie

449 000 zł2 223 m² 201,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka w Wapnicy o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 31mx61m. Działka z bezpośrednim dostępem do głównej drogi - ul. Turkusowa. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 006 m² 356,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatniej działki o pow.10,06 ara, położonych w dogodnym i widokowym miejscu w Jaworzu przy ulicy Cyprysowej. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł3 202 m² 137,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ładną działkę gruntu o powierzchni 3202 m2 położoną w Dywitach przy ul. Grzybowej. Działka usytuowana w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 708 m² 34,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o całkowitej powierzchni 5708 m.kw. Chwałków koło Sobótki. Część budowlana 1000 m.kw. pozostałe 4708 m.kw. to łąka i las leżący bezpośrednio przy strumyku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 530 m² 509,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana mieszkaniowa w atrakcyjnej odległości ok 20 km od centrum Gdańska ok Banina - Gotowy projekt budowlany - Pozwolenie na budowę -nowoczesna zabudowa niskich szeregowców.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 908 m² 133,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość to działka o powierzchni 0,1908 ha, położona w miejscowości Kiersztanowo (gmina Mrągowo, woj. warmińsko-mazurskie). Teren objęty jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 300 m² 39,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną położoną w okolicy dwóch jezior - Świętajno i Muliste, znajdująca się w gminie Świętajno.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł320 m² 153,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 320 mkw, w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym rod Rybnica we Włocławku, ogrodzona, z domkiem murowanym o powierzchni około 13 mkw - dach kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 523 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zawoja - 2 działki rekreacyjne z potencjałem pod zabudowę! 1523 m2 łącznej powierzchni - blisko drogi asfaltowej i natury! Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 742 m² 86,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o powierzchni 1724m w miejscowości Serpelice, gm. Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowieckie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 865 m² 246,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 1865 m2, zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł33 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Enklawa ciszy I przestrzeni W sercu podkarpacia Pomiędzy Rzeszów a Łańcut, w malowniczej miejscowości Kraczkowa, tuż przy okolicach Wzgórze Marii Magdaleny, znajduje się wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 900 m² 37,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 arów zlokalizowana w miejscowości Janowice, gmina Pleśna, powiat tarnowski, województwo małopolskie. Szczegóły nieruchomości:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij