dowolna

Działki

64 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 108 ogłoszeń

249 000 zł975 m² 255,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przepiękne działki budowlane w podwarszawskiej gminie Pomiechówek. Rzeka, jezioro, las, pole golfowe, autobus elektryczny, pkp 10 min , lotnisko Warszawa Modlin 15 minut. Cena od 150 zł za m2 , media.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł800 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks uzbrojonych działek! Świetna lokalizacja! lokalizacja: kompleks położony jest w Borkowie Kartuskim w gminie Żukowo. Niewątpliwą zaletą miejscowości jest rewelacyjna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł14 700 m² 4,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Garki, gm. Odolanów Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca grunty orne oraz tereny zalesione, składająca się z dziewięciu działek łącznego obszaru 1.47.00 ha, w tym Roli klasy VI łącznego.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł3 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Cisewie. Działka leży częściowo na terenie mieszkaniowym, a częściowo na terenie przeznaczonym pod rolnictwo. Możliwość uzyskania Warunków Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Konopiska na nowo budowanym osiedlu. Powierzchnia działki 900 m2 możliwość powiększenia nawet o 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w Naszym Biurze Nieruchomości. W ofercie działka letniskowa rod o powierzchni 360 m/kw wraz z domkiem o powierzchni ok.35 m/kw oraz dodatkowo działka.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł4 100 m² 31,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 0,41 ha z warunkami zabudowy i dojazdem utwardzoną drogą! Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, z dobrym dojazdem i dużą przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 600 m² 83,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę rolno - budowlaną z wydanymi Warunkami Zabudowy w miejscowości Nowa Wieś w gminie Czudec Oferta wyłącznie w biurze Dobry Adres.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 569 m² 55,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja! Działka przy lesie w doskonałej cenie Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną o numerze 199/16 o powierzchni 0,1569 ha wraz z udziałem w działce numer.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł2 766 m² 596,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-leśna 2766 m | Warszawa Wawer Aleksandrów | wz | przy lesie Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-leśna o powierzchni 2766 m położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 164 m² 50,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka 2164 m2 wśród sosen - idealna na rekreację lub dom marzeń! Borszyce, gmina Kowiesy, powiat skierniewicki. Szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu natury, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w pełni uzbrojona, zebrzydowa, bolesławiec. Do sprzedania działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, a także częściowo zalesiona o pow. 1500 mkw, 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2, która wyróżnia się dogodną lokalizacją, tworząc doskonałą przestrzeń do spełnienia marzeń o własnym domu w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

96 840 zł807 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 807 m2, położona w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Gniazdowo (gm. Biesiekierz). To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 081 310 zł6 307 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 6307 m2 w Milanówku na granicy z grodziskiem/chrzanowem Dużym. Działka przy utwardzonej, prywatnej drodze dojazdowej z udziałami.

Szczegóły ogłoszenia

1 921 530 zł14 781 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna (w7pu, w3pu) o powierzchni 14 781 mkw. położona na terenie przemysłowym w Wodzisławiu Śląskim (obręb Wilchwy) około 4 km od Autostrady A1. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 238 m² 96,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana w Klempiczu, gm. Lubasz (woj. wielkopolskie) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1.238 m , położoną w otoczeniu pięknych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 999 m² 74,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Twój letni azyl w Poddębiu miejsce, które może stać się domem Twoich wspomnień. Wyobraź sobie. Ważne : Niska cena obecnie działki nie mają bezpośredniego geodezyjnego połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 263 000 zł2 331 m² 1 399,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy do sprzedaży niezabudowaną, atrakcyjną działkę o łącznej pow. 2331 m2 przy ul. łagowska 30 i 32 na terenie osiedla Krzyżowniki Smochowice w Poznaniu. Oferowana do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł15 584 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedania działka położona W sławkowie w rejonie euroterminalu, bezpośrednio przy torach kolejowych powierzchnia działki wynosi 15 584 m2, kształt nieregularny Według Planu.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy na sprzedaż ładną działkę położoną pod lasem, niedaleko Żar, o pow. 10 ar w cenie 79 tys. Ma ona kształt zbliżony do kwadratu. Niedaleko jej granicy są media. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 002 m² 299,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Rzeszowie ul. Koło. woj. podkarpackie. Działka w kształcie zbliżona do prostokąta, o powierzchni 20,02 ar. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 351 m² 207,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Henryszew (gmina Jaktorów) Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1350 m , położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Henryszew. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 833 m² 521,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3833 m2, położona w Bydgoszczy w sąsiedztwie Hali Łuczniczka. Teren znajduje się na terenach objętych mpzp i może mieć różne.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł750 m² 105,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy o pow. 750 m2 w Puszczy Miejskiej ok. 10 minut od Rypina, w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy. Wraz z działką nabywają Państwo projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 088 m² 229,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w miejscowości Gajków, gmina Czernica. Działka o pow 1088 mkw. Media: kanalizacja na działce, 60 m od działki - woda, prąd, światłowód,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł93 810 m² 33,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Witam serdecznie i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nad jeziorem Głębokim oraz do zaproponowania swojej ceny! Oferuję na sprzedaż unikalną działkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 117 m² 145,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki nad jeziorem? Lubisz kontakt z przyrodą? Marzy Ci się dom w pobliżu pięknego, czystego jeziora z pełną infrastrukturą i Mariną? Mamy dla Ciebie ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł5 985 m² 60,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona przy ul. Piastowskiej w Przemyślu Działka o powierzchni 0,5985 ha ma kształt dość regularny, zbliżony do wydłużonego prostokąta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł738 m² 134,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Rzeniszowie, gm. Koziegłowy. Parametry działki: > kształt prostokąta o wymiarach ok 19m x 38,5m > powierzchnia 738m2, > bezpośrednio przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 588 m² 437,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana w Owczarni w sąsiedztwie lasu. Idealne miejsce dla wszystkich poszukujących ciszy. Dostępne media: prąd i gaz, światłowód. Działka częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

184 815 zł1 369 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek obok Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: działka położona jest w gminie Kamienna Góra, w miejscowości Pisarzowice -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 500 m² 293,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy do zaproponowania urokliwą zalesioną działkę 1500 m2 położoną w miejscowości Siestrzeń, gmina Nadarzyn. Działka ogrodzona dojazd do działki drogą utwardzoną. Media woda i prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Koszalin,zachodniopomorskie

4 149 900 zł13 833 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno/ usługowa o powierzchni 13 833 m2. Położoną w Koszalinie przy drodze krajowej nr 11, przy ul. Morskiej. W sąsiedztwie stacja paliw i restauracja mcdonald.

Szczegóły ogłoszenia

770 zł1 921 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w dzierżawę działkę o nr. 2485/10 zlokalizowaną w miejscowości Parczew przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 330 m² 49,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom, które łączy sielski spokój z wygodną lokalizacją? Ta działka to rzadkie połączenie przestrzeni, natury i centralnego punktu miejscowości. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 417 m² 225,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji w gminie Ostrów Wielkopolski. W trakcie wydania wz - bezterminowych pod zabudowę bliźniaczą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł55 050 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty Oferta skierowana do okolicznych rolników, chcących powiększyć swoje gospodarstwo rolne, lub osób zamierzających prowadzić tego typu działalność. Gospodarstwo rolne we wsi Krasice, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

350 000 zł6 069 m² 57,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z linią brzegową o powierzchni 6069 m2 położona w miejscowości Małe Rudy obok Rynarzewa. Nieruchomość gruntowa położona 4 km od miejscowości Rynarzewo, od Władysławowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł6 127 m² 269,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Many atrakcyjna duża działka budowlana pod lasem - na sprzedaż. Piękna działka budowlana o powierzchni 6127 m2 i wymiarach 120x30x112x60. Działka objęta mpzp. Położona przy lesie. Dojazd.