dowolna

Działki

64 092 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 092 ogłoszenia

200 000 zł3 972 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę o powierzchni 39,72 ar w miejscowości Kozice w sąsiedztwie granic miasta Legnicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny wolnostojący. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 995 m² 99,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne 2 działki o łącznej powierzchni 1995 m2 w cenie 199 tys położone w miejscowości Strzeszowice. Znajdują się one przy drodze głównej. Kształt mają.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 993 m² 296,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w linii zabudowy, usytuowaną w malowniczej miejscowości Pruszewiec (nr 93/12), o powierzchni 1993 m . To niepowtarzalna okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 052 m² 52,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przy lesie starochęciny / chęciny Na sprzedaż dwie działki położone w spokojnej i zielonej okolicy, na skraju lasu, w miejscowości Starochęciny, gmina Chęciny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 021 m² 91,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej części Rymanowa. Nieruchomości objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł298,33 m² 771 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rekreacyjnej o pow. 298,33 m2, z domkiem letniskowym, położonej ok. 800 m w linii prostej od morza, w urokliwej miejscowości Gąski, gmina Mielno. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

9 100 000 zł62 500 m² 145,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny 6,2 ha dk94 | mpzp | Media | Idealny pod Retail Park, stację paliw, hale, sbu Bezpośrednio przy nowo powstającym szpitalu. Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 773 m² 796,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 5773 m3 położona przy ulicy Trombity, działka w kształcie prostokąta o wymiarach 56x94 m, węższym bokiem przyległa do asfaltowej ulicy. W ulicy dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 209 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedazy jedna z kilku działek budowlanych na nowopowstajacym osiedlu domków jednorodzinnych przy trasie Jelenia Góra -karpacz Bardzo atrakcyjna działka ,możliwosc dokupienia działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu klimatycznej nieruchomości siedliskowej położonej w miejscowości Wólka Czernięcińska 44 (gmina Radecznica). To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł10 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Sokołowice w gminie Oleśnica. Działka ma kształt nieregularny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 1ha. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 000 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę działek w malowniczym Dziewiczym Łogu w gminie Szudziałowo w powiecie Sokólskim. Tylko 2.5H OD WARSZAWY! Na sprzedaż jest kilka działek, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł10 900 m² 123,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w miejscowości Kruszynek, gmina Włocławek, powiat włocławski teren inwestycyjny o powierzchni 10.900m2 (1,0900ha) stanowiący według ewidencji gruntów: tereny różne -.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł8 600 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana- mieszkaniowa o powierzchni 8600 m2, która została już podzielona na 6 działek z wytyczoną drogą dojazdową o szerokości 8 metrów. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 771 m² 216,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam rezydencyjną działkę budowlaną z uchwalonym miejscowym planem pod zabudowę jednorodzinną. Malownicza lokalizacja , z własnym laskiem. Wjazd z drogi asfaltowej. Media prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł7 032 m² 197,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną o powierzchni 7032 m2 położoną w Gryficach przy ulicy Kamieńskiej. Działka ta znakomicie nadaje się pod zabudowę deweloperską gdyż można na.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 369 m² 332,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Krępice, gmina Miękinia, powiat średzki, województwo dolnośląskie. Działka o nr 62/21 stanowi grunty orne w klasie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 405 m² 255,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy/ nadmorskiego kutrortu łeba- w nowęcinie działka Działka budowlana o powierzchni 1405 m2, szerokości ok 27 m i długości ok. 51 m objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 475 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł11 600 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna działka świetna okazja! Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia na budowlaną proces zmiany planu już trwa! inwestycyjna działka świetna okazja! Lokalizacja: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 10 arów, położona w Marcinkowicach (gmina Chełmiec, powiat nowosądecki). Nieruchomość jest w trakcie podziału. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł11 735 m² 14,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę budowlano-zagrodową w Siedlcu Janowskim na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu urokliwą działkę budowlano-zagrodową.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 000 m² 49,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Waki, w gminie Kościelec, powiat kolski. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł15 780 m² 10,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna w Kazimierzu Dolnym o powierzchni 1,578 ha. Jeśli potrzebujesz dodatkowej powierzchni rolnej, to ta oferta jest dla Ciebie! Kształt nieregularny. Oznaczenie konturu:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 331 m² 85,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 2331m2. Warunki zabudowy na budowę 2 budynków mieszkalnych - jednorodzinnych. Powierzchnia zabudowy każdego z nich do 250m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł3 600 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Chlebni! W bliskiej odległości do planowanego zalewu. Powierzchnia 3600 m. Media w odległości 200 m. Zapraszam na prezentacje. Lokalizacja: chlebnia Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

2 002 650 zł3 081 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka jest pięknie zadrzewiona, co zapewnia wyjątkowy klimat i poczucie bliskości natury. Znajduje się w dogodnej lokalizacji między dojazdem do Izabelina a drogą na Stare Babice, co.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł799 m² 175,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka Budowlana 799 m | Zawada, gm. Szydłowo Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 799 m na końcu ulicy Ukrytej w Zawadzie. Działka objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

372 120 zł9 303 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową znajdującą się w Garbatce na obszarze inwestycyjnym Gminy Rogoźno. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł3 031 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni 3031 m2, położona w miejscowości Lubichowo, zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

2 547 440 zł4 549 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna, kobylnica, ul. Główna, 2.547.440,- PLN Na sprzedaż działka inwestycyjna o numerze ewidencyjnym 465/19 A, która powstanie w wyniku podziału działki 465.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł5 840 m² 683,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka położona w samym centrum Milanówka. Porośnięta starymi dębami i sosnami. 5840 m 2 wszystkie media miejskie. Kształt prostokąta o wymiarach 65.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 200 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 42 ary w malowniczym otoczeniu rzeki i lasu.Na działce znajduje się domek typu Holender z dużym tarasem oraz drewutnia.Domek do użytku całorocznego ( ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 999 zł13 718 m² 247,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 13 718m2 , położony w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Spółdzielczej , w obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł10 000 m² 9,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1 ha, położona w miejscowości Krzemieniewo, gmina Czarne, powiat człuchowski (woj. pomorskie). Nieruchomość posiada plantację jodły.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę w miejscowości Leśna. Działka znajduje się w spokojnej części miejscowości, na terenie z dala od wysokiej zabudowy. ***.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 204 m² 60,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka W otoczeniu natury | cisza | przestrzeń | potencjał Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Miejsca, gdzie czas zwalnia, a natura staje się.

Szczegóły ogłoszenia

318 106 zł3 001 m² 106 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Cieszynie nad jeziorem Siecino. Zbywana nieruchomość o powierzchni 3001 m2 usytuowana jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 070 m² 182,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro " ajon Nieruchomości " oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w Pisarzowicach przy ul. Łąkowej. TO już ostatnia dostępna działka na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 036 m² 125,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Razem lub osobno - działki w trakcie podziału o powierzchniach po 1036 mkw każda. Chcesz mieć cisze i spokój ? Nie chcesz wielu sąsiadów ? Marzysz o relaksie na własnej działce ?.

Szczegóły ogłoszenia

25 816 000 zł184 400 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

18 hektarów z mpzp - oferta tylko w terra nieruchomości. Teren inwestycyjny, położony przy drodze krajowej nr 12, 4km od centrum miasta Żary, 12 km od węzła autostrady A18. Dostępne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij