dowolna

Działki

64 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 075 ogłoszeń

199 000 zł1 585 m² 125,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w miejscowości Czarne Błoto, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

123 500 zł4 115 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 41,15 a z warunkami zabudowy Wólka Krowicka | blisko Roztocza Na sprzedaż atrakcyjna działka o wymiarach 23m x 185m z wydanymi warunkami zabudowy, położona.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł2 400 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji michał 604*196*759 Poszukujesz dużej działki dla siebie lub pod inwestycję w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Oferuję do sprzedania działkę - 24 ary.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 247 m² 248,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1247 m położoną w samym sercu Siemian, w otulinie jeziora Jeziorak zaledwie 50 metrów w linii prostej od brzegu! Teren objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 15 ar wraz z przylegajacym lasem swierkowym 30-letnim o powierzchni 35 ar, położoną w miejscowości Krzyżanowice, gmina Iłża. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 002 m² 148,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zależy Ci na zieleni, pięknych widokach, nieuciążliwym sąsiedztwie a zarazem na bardzo dobrym dostępnie komunikacyjnym? Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł3 085 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną w Orzeszu Gardawicach przy ulicy Killińskiego o pow. 3085m2. O wymiarach 24x128. Działka w kształcie prostokąta, pusta, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł250 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka rod z domkiem o powierzchni 2,5 ara położona w Andrychowie przy ul. Lenartowicza. Idealne miejsce do wypoczynku, rekreacji oraz spędzania czasu na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł886 m² 1 873,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe o powierzchni 442m2 i 444m2 (łącznie 886m2) z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę wielorodzinną. Wszystkie media w drodze lub na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł5 063 m² 729 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna 5 063 m w Bielanach Wrocławskich Świetna lokalizacja w strefie dynamicznie rozwijającej się zabudowy usługowo handlowej, w sąsiedztwie międzynarodowej.

Szczegóły ogłoszenia

306 680 zł37 400 m² 8,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna o powierzchni 3,74 ha. Uchwalony mpzp - uprawy polowe: ustala się przeznaczenie: 1) podstawowe - uprawy polowe, 2) uzupełniające: a) zabudowa zagrodowa, b) zalesienia, c) sieci.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł780 m² 157,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji! Działka rolna częściowo zabudowana w atrakcyjnej lokalizacji w powiecie krakowskim w gminie Jerzmanowice-Przeginia w miejscowości Sąspów 273. Do sprzedaży działka.

Szczegóły ogłoszenia

119 999 zł1 832 m² 65,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Wicko, niespełna 10 minut drogi od Łeby jednego z najpopularniejszych kurortów nadmorskich w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 000 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz idealnego miejsca na wypoczynek, a może planujesz budowę swojego wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy oferta sprzedaży działki budowlanej znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 904 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż -2904 m kaczanowo koło wrześni Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 2904 m , położona w miejscowości Kaczanowo, w gminie Września. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 006 m² 74,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, otoczonym zielenią? Ta działka w Żdżarach to spełnienie Twoich marzeń! Dlaczego warto wybrać właśnie tę nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 199 m² 329,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana we wschodniej części krakowa dzielnica nowa huta - działka pierwsza Z trzech (a) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (b) i trzeciej - największej (C).

Szczegóły ogłoszenia

1 340 450 zł7 885 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek z wydanymi warunkami zabudowy położony w Krępsku, gmina Goleniów, przy ul. Kościelnej. Krępsko to spokojna miejscowość oddalona o 7,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł644 m² 200,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Arkadia nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjatkową działkę we Włocławku Zawiśle ul. Podlesie Cisza , natura i prestiż w jednym miejscu. Link do prezentacji nieruchomości dron.

Szczegóły ogłoszenia

286 500 zł955 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Karakule! * Lokalizacja: karaokule spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do miasta * Powierzchnie działek: 1000 m - 22mx45m.

Szczegóły ogłoszenia

225 900 zł1 506 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej o powierzchni 1560 m2, położonej w urokliwej miejscowości Lelewo, tuż przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 271 m² 98,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Cewlino, przy ul. Miętowej, zaledwie 7 km od Koszalina. Cewlino to idealna baza wypadowa na wycieczki rowerowe, spacer po lesie czy wyjazd nad jezioro. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 353 m² 164,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - pięknej działki położonej w Ustroniu, w dzielnicy Lipowiec. Ta malownicza nieruchomość o powierzchni 0,3353 ha oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 590 m² 50,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka 23,44 ara położona w Zgłobicach (gmina Tarnów, powiat tarnowski). Cena: 120 000 zł. Działka budowlana dla rolnika, płaska, o regularnym, zbliżonym do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

837 000 zł6 200 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa zlokalizowana przy drodze ekspresowej S1, tuż przed granicą ze Słowacją. Działka o łącznej powierzchni 6200 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł3 336 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie widokowe, pięknie położone działki Działka 1 - 0,3203 ha - rezerwacja Działka posiada wydane warunki zabudowy na dwa budynki mieszkalne Wymiary działki: ok. 41 m x ok. 77 m Cena: 124 000.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł1 125 m² 300,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w Pręgowie! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Pręgowie znajdującym się w sąsiedztwie Gdańska. Świetna lokalizacja zapewniająca szybki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 370 m² 218,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem pod zabudowę jednorodzinną z dostępem do szerokiego na 4 m kanału melioracyjnego połączonego ze Strugą Lewińską, która przez Zalew Kamieński ma dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 200 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję do sprzedaży działkę budowlaną w Siemiechowie, miejscowości położonej pomiędzy Zakliczynem a Gromnikiem w Powiecie Tarnowskim. Całkowita powierzchnia to ok. 32 ary.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 249 m² 351,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dopiewiec to spokojna, nieduża miejscowość oddalona zaledwie 18 km od centrum Poznania. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną spokojnie żyć bliżej natury, ale z łatwym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł9 661 m² 102,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Jezioro Lubiatowskie. Idealne, ciche i urokliwe miejsce na wybudowanie własnego domu. Nieruchomość położona jest malowniczo na wzniesieniu, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 418 m² 620,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świeradów-Zdrój. działka budowlana. pow.2418m2. panorama gór (widok na Sępią Górę). otoczenie: góry, lasy, łąki. wyjątkowo piękna lokalizacja. Mpzp - tereny mieszkaniowe jednorodzinne lub.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł5 200 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam państwu Działke o powierzchni 52 ar , super oferta na wybudowanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku! Działka znajdująca się w miejscowośći Łańcut , jest.

Szczegóły ogłoszenia

341 440 zł1 067 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1. W pobliżu znajdują się Park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 342 m² 327,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1342 m na sprzedaż, zlokalizowaną w Kiełpinie Poduchownym miejscowości z szybkim dojazdem do centrum Łomianek i Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł12 258 m² 40,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Rędzinach w rejonie ulicy Srebrnej oznaczoną geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł800 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W wyszynkach (gm. Budzyń) Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Wyszynkach, gm. Budzyń. Działka o kształcie prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł13 740 m² 258,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny ponad 13 000m2 w Zdrojach Działka przeznaczona głównie pod inwestycje niemieszkalne ze względu na bliskość linii wysokiego napięcia. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Matyniów

Matyniów,świętokrzyskie

180 000 zł2 570 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas na sprzedaż - greathouse Działka budowlana - Matyniów (gmina Smyków, powiat konecki) Powierzchnia: 2570 m Nr ewidencyjny: 190/4 Na sprzedaż atrakcyjna działka z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 170 m² 76,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy na sprzedaż cztery działki budowlane znajdujące się w miejscowości Zaberbecze -9 km od Białej Podlaskiej. Działki w kształcie prostokąta, teren płaski łatwy do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł6 026 m² 315,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana na południowych przedmieściach Wrocławia w miejscowości Święta Katarzyna (gmina Siechnice), położonej blisko arterii komunikacyjnych - obwodnicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij