dowolna

Działki

64 093 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 093 ogłoszenia

1 590 000 zł106 100 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: atrakcyjna działka rolna o powierzchni 10,61 ha w malowniczej okolicy Wierzbinka! Oferujemy nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Goczki, gmina Wierzbinek, składającą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kruszyny Szlacheckie,kujawsko-pomorskie

109 000 zł450 m² 242,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu dwóch działek usytuowanych w Kruszynach Szlacheckich w odległości 120 metrów od Jeziora Wysokie Brodno. Powierzchnia każdej działki wynosi 450 m. Skrzynka z prądem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 050 m² 189,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1050 m2 położona w miejscowości Ustarbowo gmina Wejherowo. Dojazd do nieruchomości drogą gruntowa (udział w cenie działki). Nieogrodzona, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł5 946 m² 65,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nieruchomość dla inwestora! Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł4 027 m² 79,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,4027 ha znajdującą się w Koninie przy ul. Skrótowej, obręb Laskówiec. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 56/1 o znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

12 203 040 zł152 538 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki budowlane, które ze sobą sąsiadują w miejscowości Ostrowina. -Numery działek: 124/1, 25/4 -powierzchnia 9,1200ha, 6,1338ha Działki objęte są mpzp - uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł817 m² 96,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 817m2 blisko lasu, położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

13 206 000 zł37 732 m² 349,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drozdów, gmina Żary, grunt pod inwestycje, powierzchnia 37.732 m2, cena 13 206 000 zł. Grunt położony w miejscowości Drozdów, bezpośrednio przy autostradzie A4. Niezwykle atrakcyjny pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł10 600 m² 18,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży widokową działkę budowlaną położoną w Buchcicach, 6 km od Tuchowa. Działka ma powierzchnię 1,06 hektara, jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 42,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

124 900 zł1 000 m² 124,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Marzysz Drugi, gmina Daleszyce nr. 701/5. Położona w zielonej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł5 350 m² 196,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na wzgórzu otoczona lasami. Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna z garażem w gminie Żukowo - Leźno (w niedalekiej odległości granicy Z gdańskiem.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł900 m² 121,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 ar Pogórska Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 9 ar, położona w miejscowości Pogórska Wola. Działka ma kształt prostokąta, jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł1 003 m² 2,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 1003 m2 usytuowany na przeciwko Dworca pkp w Kamieniu Pomorskim. Plac znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł14 000 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlano-rolna w miejscowości Wola Więcławska, gm. Michałowice o pow. 1,40 ha (w tym ok. 15 arów części budowlanej). Piękna i ustawna działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł903 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: działka budowlana o powierzchni od 910 m2, położona przy ulicy Szczęśliwej na granicy miejscowości Linowiec i Okole, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł2 720 m² 1 176,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 2720 m | Warszawa Wawer Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2720 m położona w zielonej i spokojnej części Warszawy Wawer, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 600 m² 236,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Rarytas na rynku lokalizacja: kamela - wieś kaszubska położona tuż obok jeziora Połęczyńskiego. 30 km od Gdańska i 5 km od Egiertowa. W okolicy jest kilka sklepów spożywczych.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 115 m² 35,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Krupin zaledwie 5 minut jazdy od Olecka. Działka o powierzchni 2115 m ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł774 m² 4 134,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 774 m2 zlokalizowana w Kielcach w sąsiedztwie al. Solidarności. Działka w kształcie zbliżonym do litery L o przybliżonych wymiarach: 57,5 x 11,2.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 376 m² 145,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Mysłakowicach o pow. 1376m2 w kształcie prostokąta. Nasłoneczniona z widokami na góry. Doskonała lokalizacja na nowo powstałym osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 502 400 zł1 878 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia słoneczna działka w Komorowie na zamkniętym osiedlu nowych rezydencji. Działka o powierzchni 1675m2 w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

532 525 zł6 265 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6 265m , położona w miejscowości Borek (gm. Sulęczyno). Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy, w otoczeniu natury, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

113 410 zł1 031 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy marzysz o azylu z dala od miejskiego zgiełku, gdzie natura spotyka luksus? Ta działka, położona jedynie 500 metrów od jeziora Lucieńskiego, czeka na Ciebie! Otoczona bujną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł6 589 m² 93,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Krzyszkowice, woj. małopolskie, powiat myślenicki, gmina Myślenice. Na sprzedaż działka o pow. 65,89 arów, objęta mpzp - 3mn2 - teren zabudowy mieszkaniowej- jednorodzinne, oraz zr1, zr3- teren.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 568 m² 117,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z możliwością przekształcenia na usługową o powierzchni 1568m (28m x 60m), działka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł745 m² 295,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Łękach o powierzchni 7,45 a. Nieruchomość ma kształt rombu i jest w całości ogrodzona siatką, co stanowi dodatkowy atut pod.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę o powierzchni 0,10ha położoną w Woli Chorzelowskiej.Nieruchomość gruntowa o kształcie prostokąta położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł592 m² 456,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez pcc! Piękne, bardzo słoneczne, położone na wzgórzu działki w miejscowości Miszkowice w Karkonoszach. Miszkowice to duża wieś łańcuchowa leżąca pomiędzy Grzbietem Lasockim.

Szczegóły ogłoszenia

961 191 zł2 409 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki komercyjne (w mpzp oznaczone symbolem pu) o powierzchni od 2409m2 do 19 392m2 - Świdnik. Dostępne działki o powierzchni około: 4635 m2 szer. frontu działki ok. 84m 2409.

Szczegóły ogłoszenia

1 443 000 zł9 620 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka inwestycyjna - Pogórze, gmina Kosakowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł9 372 m² 96,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klembów - działka do podziału pod zabudowę mieszkaniową. Duża działka w kształcie prostokąta o wymiarach 35 X 268 położona w pobliżu ulicy Jana Pawła II. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł2 700 m² 250,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Będziesz w raju! Znasz to powiedzenie: baju, baju, będziesz w raju! Wcale nie musisz bajać ani nawet szczególnie wysilać swojej wyobraźni! Mam dla Ciebie miejsce, w którym wybudujesz dom.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 997 m² 95,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe nieruchomości położone w miejscowości Niechobrz , w powiecie Rzeszowskim , gmina Boguchwała. Działki mają kształt prostokąta , a ich.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł32 100 m² 17,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Posiadamy w naszej ofercie atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 31 200 m , położoną w miejscowości widełki. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł56 700 m² 24,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania siedlisko W M.KORNELÓWKA GM.PNIEWY POW.GRÓJEC O ŁĄCZNEJ POW. Gruntu 5,67ha. W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzą : - działka o pow .4,60 ha na której.

Szczegóły ogłoszenia

2 365 000 zł11 265 m² 209,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę usługowo-przemysłową o powierzchni 11 265 m , położoną w malowniczej miejscowości Borowa Oleśnicka, w gminie Długołęka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 944 m² 67,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz idelanego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Mam dla ciebie coś świetnego. Zapraszam Cię na prezentację trzech działek o łącznej powierzchni 2943 m , położonych w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 600 m² 207,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 26 arów położona w miejscowości Kielnarowa (od strony ul. Matysowskiej). Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł5 400 m² 11,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki w miejscowości Książnice Wielkie, gmina Koszyce, kod pocztowy 32-130 Działki numer 137 Obręb: 121402_5.0007.137 Powierzchnia działki: 5400 m2 Szerokość około 43,.

Szczegóły ogłoszenia

185 360 zł5 438 m² 34,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ponad pół hektara możliwości - Działka w Szczercowie, obręb Tatar Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

207 200 zł1 036 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1036 m2 położoną w miejscowości bolesławice/dobra k/bolesławca. Szczegóły oferty: - nieruchomość położona.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij