dowolna

Działki

63 865 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 865 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Lublin,lubelskie

249 000 zł992 m² 251,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Lublinie, dzielnica ponikwoda o powierzchni 992 m2. Działka objęta mpzp i oznaczona M4 (mieszkalnictwo jednorodzinne). Obecna linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Górzno

Górzno,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł40 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna, uzbrojona w wodę. Mozna przekształcić na działkę budowlaną w celu zabudowany mieszkaniowej. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Koszalin,zachodniopomorskie

100 000 zł1 065 m² 93,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Na Jamno

Koszalin,zachodniopomorskie

100 000 zł1 066 m² 93,81 zł/m²

 

 

 

Waliska,mazowieckie

77 000 zł1 065 m² 72,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy nr 562 - 1065 m na sprzedaż Waliska, gmina Latowicz Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy nr 562 o powierzchni 1065.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

528 000 zł1 764 m² 299,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Śnieżkę! Kilka minut od centrum Karpacza. Marzysz o domu w górach, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na najwyższy szczyt Karkonoszy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Rosanów

Rosanów,łódzkie

570 000 zł3 902 m² 146,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**na sprzedaż teren inwestycyjny z warunkami zabudowy!** Z przyjemnością oferuję na sprzedaż teren inwestycyjny w Rosanowie, położony zaledwie 9 km od granic Łodzi. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Motycz

Motycz,lubelskie

1 098 000 zł18 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania siedlisko rolnicze o powierzchni 18300 m2 z Warunkami Zabudowy na 3 kolejne budynki. Nieruchomość składa się z trzech sąsiadujących działek, dłuższy bok 305 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Malinowa

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

1 499 000 zł6 328 m² 236,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 5266 m2 zlokalizowaną w drugiej linii zabudowy przy ul. Malinowej w Jakubowicach kol. (gm. Niemce). Na działce znajduje się dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ogrodowa

Witkowice,śląskie

60 000 zł1 300 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje na sprzedaż, atrakcyjną działka budowlana położoną w miejscowości Witkowice, w gminie Kłomnice, przy ul. Ogrodowej. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pisarzowice

Pisarzowice,dolnośląskie

115 000 zł1 137 m² 101,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek W pisarzowicach koło kamiennej góry blisko przełęczy okraj Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Pisarzowicach, nieopodal Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

239 000 zł2 000 m² 119,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji od kupującego Na sprzedaż działka budowlana 2000 m2 (wymiary ok. 40,5 x 49 m), położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Wokół jest jeszcze dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dębowa

Koleczkowo,pomorskie

449 000 zł1 620 m² 277,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Koleczkowie. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1620 m w Koleczkowie, gmina Szemud. Działka: objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł551 m² 4 990,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 551 m , położona na terenie warszawskiego Targówka. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja: działka zlokalizowana w Warszawie na Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podstolice

Podstolice,małopolskie

275 000 zł1 010 m² 272,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w malowniczych, podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 10 ar. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Podstolice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł737 m² 312,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 7,37 ar - Lubin ul. Spacerowa Działka budowlana położona przy drodze gminnej, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: woda i prąd przy działce, gaz w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szczęśliwa

Szczytkowice,dolnośląskie

176 550 zł1 070 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane zaledwie 10 minut od Trzebnicy! Lokalizacja i dojazd: na sprzedaż oferujemy dwie ostatnie działki budowlane o powierzchni 71/28 -zarezerwowana 71/27 1361m2- przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cyganka

Cyganka,mazowieckie

199 000 zł2 457 m² 80,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2457m, położoną w malowniczej miejscowości Cyganka w gminie Dębe Wielkie. Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Siedliska

Siedliska,warmińsko-mazurskie

240 000 zł2 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2000 m , położona w miejscowości Siedliska (gmina Ełk), z pięknym widokiem na jezioro Sunowo. Działka znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

99 900 zł738 m² 135,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta na wyłączność. W dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Okradzionowie Powierzchnia działki wynosi 738 mkw. Działka w kształcie trapezu, o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pękanino

Pękanino,zachodniopomorskie

149 000 zł31 600 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna ziemia rolna, uprawna - grunty orne. Oferujemy do sprzedaży 3,16 ha ziemi rolnej w której skład wchodzi ziemia orna klasy riva, rivb, rv. Oferowana działka gruntu położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skrzynice Drugie

Skrzynice Drugie,lubelskie

155 000 zł1 102 m² 140,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Skrzynicach Drugich (gm. Jabłonna) o powierzchni ok. 11a. Jeśli myślą Państwo o budowie domu z szybkim dojazdem do południowego Lublina, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zdżary,podkarpackie

90 000 zł1 004 m² 89,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o charakterze budowlanym. Położona w Zdżarach, w gminie Ostrów. Lokalizacja Miasto: zdżary, gmina Ostrów, kod pocztowy 39-104 W pobliżu: lasy, łąki, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 845 m² 29,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki rolno-budowlane o powierzchniach od 1845 m2 do 2948 m2, położone w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Witoldów

Witoldów,mazowieckie

149 000 zł3 128 m² 47,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jedna z najatrakcyjniejszych nieruchomości w tym rejonie. Działka o powierzchni 3128 m2 z wydaną już decyzją o warunkami zabudowy w której dokładanie jest określony cel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Działkowa

Warzenko,pomorskie

459 000 zł1 000 m² 459 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana - nad jeziorem ( działka oznaczona na mapie numerem 2 ) Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hucisko

Hucisko,małopolskie

159 000 zł1 748 m² 90,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hucisko pow. Sucha Beskidzka - ładna działka budowlana z usługami o pow. 1748 mkw, wym. ok. 23 m x 79 m, położona w terenie płaskim. Media: dostępny prąd, trzeba kopać studnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ludwinów

Ludwinów,lubelskie

89 000 zł22 211 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 2,20 ha Lokalizacja: ludwinów (gmina Dorohusk, powiat Chełmski) Powierzchnia: 2,22 ha (22 211 m ) Status: działka rolnaz terenami zabudowy zagrodowej 100 m od drogi Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

369 000 zł1 100 m² 335,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1100 m2 położoną przy ul. Zemborskiej w miejscowości Jakubowice Konińskie Kolonia. Działka o wymiarach: ok. 31 m2 x 36 m x 26,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogrodnicza

Babice Nowe,mazowieckie

2 100 000 zł3 800 m² 552,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość z dużym potencjałem, położona w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Babice Nowe o powierzchnia 3800mkw i wymiarach 32x115m z wjazdem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Karpacka

Chorzów,śląskie

3 990 000 zł2 466 m² 1 622,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Projekt inwestycyjny działka na sprzedaż z prawomocnym pozwoleniem na budowę w Chorzowie, ul. Karpacka 16 Na sprzedaż działka budowlana z pełną dokumentacją prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Radomyślska

Szczucin,małopolskie

249 000 zł5 439 m² 45,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Szczucin przy lesie 5439 mkw, 54 ary kilometr od rynku Mam do sprzedania piękną działkę o wystawie południowej znajdująca się około 1 kilometr od rynku w Szczucinie. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bieganów

Bieganów,mazowieckie

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położona w Bieganowie. Media: prąd, woda, kanalizacja w ulicy. Złożono wniosek o przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

269 000 zł1 447 m² 185,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Majdan Krasieniński na terenie gminy Niemce, o powierzchni 1447 m2. Działka położona na granicy Gminy Niemce (w miejscowości Majdan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łeba

Łeba,pomorskie

399 000 zł1 129 m² 353,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki położonej zaledwie 1 km od centrum Łeby. Ta niezwykle atrakcyjna lokalizacja, znajdująca się między jeziorami Sarbsko i Łebsko, oferuje nie tylko bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Raciążek

Raciążek,kujawsko-pomorskie

42 000 zł894 m² 46,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 894 m 2 położona w centrum Raciążka. Działka w kształcie kwadratu z szerokim 28-metrwym frontem. Woda, kanalizacja i prąd w odległości 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Białykał

Białykał,wielkopolskie

85 800 zł1 716 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane w dorzeczu Doliny Baryczy z aktualnymi Warunkami Zabudowy. Lasy, stawy, ścieżki rowerowe, spokój i cisza, cóż więcej ? Działki budowlane o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Kolonia Zygmunt

Bytom,śląskie

2 946 600 zł19 644 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa budowlana w Bytomiu - Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% vat. Oferta sprzedaży działki Lokalizacja: bytom, ul. Kolonia Zygmunt Numer działki: 134/14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lipowa

Niekanin,zachodniopomorskie

350 000 zł1 396 m² 250,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1396 m położona w miejscowości Niekanin przy ul. Lipowej 54, 78-100 Kołobrzeg. Działka znajduje się przy drodze dojazdowej i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wapienna

Góra Siewierska,śląskie

325 000 zł902 m² 360,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana 902 m Góra Siewierska | Nowe osiedle | Media | Gotowa pod budowę Na sprzedaż działka budowlana Góra Siewierska, gm. Psary Nowe osiedle | Uzbrojona | Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stary Łajszczew

Stary Łajszczew,mazowieckie

120 000 zł1 270 m² 94,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży urokliwa działka budowlana po powierzchni 1270 m2 zlokalizowana w miejscowości Stary Łajszczew, gm. Puszcza Mariańska. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij