dowolna

Działki

64 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 045 ogłoszeń

20 000 zł4 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji Utwardzona działka usługowa, budynek biurowo- socjalny 170m2, wiata magazynowa 200m2. Teren utwardzony- asfalt, płyty betonowe, ogrodzony bezpośrednio przy drodze. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 100 m² 204,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana położona w niedalekiej odległości od jeziora Mucharskiego. Nieruchomość o niewielkim nachyleniu w kierunku południowy. Działka o powierzchni 11.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł3 900 m² 255,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczy teren położony zaledwie 10min od Kazimierza Dolnego w cichej i spokojnej okolicy zapewniającej prywatnośc. Ofertę sprzedaży stanowi malownicze siedlisko z teatrem Skowieszynek,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł172 400 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren 30.400m2 sady, 10.700m2 stawy, 2.900m2 lasy, 2.200m2 grunt zabudowany (przechowalnia owoców, stodoła, obora, budynki mieszkalno - gospodarcze), reszta grunty orne i pastwiska. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 895 m² 139,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 1895 m położona w Koleczkowie, gmina Szemud. Nieruchomość w kształcie rozszerzającego się prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

116 700 zł1 556 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka pod budowę domu w Sulejowie do sprzedania Powierzchnia działki ok 1556m2, kształt prostokąta, wymiary: 33m x 45m, szerokość od ulicy ok 33m. Woda i prąd w drodze. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł883 m² 60,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Taka oferta tylko w Biurze Nieruchomości platinum house! oferuję do sprzedaży działki o powierzchni od 883 m do 1.326 m położone w Mirocinie Dolnym 6 km od Kożuchowa. Dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bieszczady Werlas nad J.Solińskim działka 9ar. tylko u nas: Województwo podkarpackie, powiat leski, Gmina Solina, miejscowość Werlas OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

369 630 zł1 369 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0% prowizji dla Kupującego! Zadzwoń i złóż swoją propozycję Działka w malowniczych Radzewicach Działka ogrodzona Dostępne badania geofizyczne gruntu Zapraszam do zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 675 m² 92,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Czarne Błoto, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński, ul. Leszczynowa. Na sprzedaż działki budowlane w Czarnym Błocie przy ul. Leszczynowej, położone w cichej lokalizacji; wśród nowych.

Szczegóły ogłoszenia

189 596 zł1 364 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej w miejscowości Zofiówka, gmina Tuszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną nr 275 o powierzchni 1364 m , usytuowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

449 577 zł643 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,43 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Trzemesna,małopolskie

90 000 zł10 422 m² 8,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka W miejscowości trzemesna, gmina tuchów! Działka rolna, usytuowana w gminie Tuchów. Działka płaska o kształcie zbliżonym do prostokąta, lekko pochyła. Dojazd odbywa.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł1 248 m² 138,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bielsko- biała, lipnik ulica kaczeńców Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1248m2. Teren lekko pochyły, ogrodzony z 2 stron siatką, nieuzbrojony. Media: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

231 000 zł850 m² 271,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni ok.850 m2 w Cielu gmina Białe Błota. Znakomita lokalizacja i prestiżowe miejsce w cichej, spokojnej dzielnicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 15 arów (część większej działki), położonej w cichej i spokojnej okolicy Starych Piekar, zaledwie 3,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł5 163 m² 19,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5163 m 2 położona w miejscowości Kaźmierzyn w gminie Waganiec. Działka o wymiarach 20 x 270 z bezpośrednim zjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł4 535 m² 264,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka, która daje przewagę, lokalizacja, której nie da się skopiować! Okazja! Takich działek już nie ma 150 m od jeziora, chmielno! Idealna oferta dla osób, które chcą mieć dom.

Szczegóły ogłoszenia

619 500 zł3 114,33 m² 198,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej 3014 - 219.69 m 3015 - 1 410.36 m 3016 - 592.04 m 3017 - 684.63 m 3018 - 207.61 m Obowiązują aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł2 504 m² 838,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora. Pum 2258 m2. Cena: 2 100 000 zł netto plus 23 % Vat. Komercyjny teren o powierzchni 2504 m2 z gotowym do realizacji, prawomocnym projektem budowy budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł4 639 m² 86,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę położona w malowniczej miejscowości Żarnowiec, w sąsiedztwie Jeziora Żarnowieckiego. Powierzchnia działki wynosi 4640 m2, obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł5 901 m² 186,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikat! działka budowlana Z linią brzegową jeziora dołgie. Bezpośredni dostęp do jeziora | Linia brzegowa ok. 48 m | Powierzchnia 5901 m2 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nr 205/159.

Szczegóły ogłoszenia

115 100 zł1 151 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Woźniakowie, na terenie Gminy Kutno. W drodze wodociąg, linia energetyczna i telefoniczna. Możliwość kupienia kilku działek.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł33 787 m² 109,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Cena nie podlega negocjacji. Na sprzedaż działka położona w Zalasewie w gminie Swarzędz przy ulicy Rzepakowej, pszczelnej i Średzkiej. Powierzchnia całości 33787m2. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł10 926 m² 69,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy 3 atrakcyjne działki w tym jedna siedliskowa z domem na sprzedaż Działki położone są we wsi widowo gm. Bielsk Podlaski 4 min od Centrum Bielska Podlaskiego Na danym terenie brak.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł29 600 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - świetna lokalizacja; - możliwość ubiegania się o przekształcenie części terenu na budowlany ; - różne możliwości wykorzystania terenu na.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Lokalizacja Malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

346 000 zł1 004 m² 344,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż działka o powierzchni 1099 m położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 468 m² 200,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro dom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjną działkę o łącznej powierzchni 2468 m , składającą się z numerów ewidencyjnych 243/15 oraz 243/25. Działki są płaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 620 m² 166,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: mirowice, gmina Grójec Powierzchnia: 1620 m (kształt kwadratu idealny.

Szczegóły ogłoszenia

159 984 zł8 800 m² 18,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca z dala od ludzi, miasta i hałasu? Mamy coś, co idealnie wpisuje się w ten klimat! Na sprzedaż duża, wyjątkowa działka o powierzchni 8800 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 174 m² 340,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym bliskość natury spotyka się z wygodą życia w mieście? Odkryj wyjątkowe działki przy ul. Papuziej w Jelczu-Laskowicach idealną przestrzeń pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 683 m² 89,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojone działki w zacisznej lokalizacji oddalone o 12km od Słupska, dogodny dojazd autobusem. 200m od trasy Słupsk -> Poznań W ul.Poziomkowej jest położony światłowód Orange gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 080 m² 131,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę na sprzedaż o powierzchni 1080 m2 i wymiarach 28 x 38 m, z udziałem w prywatnej drodze dojazdowej 286 m2. Teren jest płaski i równy. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

195 517 zł1 643 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/8 o powierzchni 1643 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł4 300 m² 976,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wielorodzinna! w centrum Ząbek! 4.200.000zł NETTO! Działka budowlana dla dewelopera świetna lokalizacja Warunki zabudowy według mpzp: podstawowe przeznaczenie > na zabudowę wielorodzinną i/lub.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 042 m² 152,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1042 m Wola Smolana okolice Serocka Atuty nieruchomości: powierzchnia: 1042 m Przeznaczenie: działka budowlana Dojazd: droga asfaltowa Media w drodze: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł5 482 m² 20,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Konieczki, gmina Panki, o powierzchni 5475m. Działka: o pow. 5475m wymiary: szer. ok 20 dł. ok.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł623 m² 96,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 623 m , położoną w spokojnej i malowniczej wsi Wawrzeńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł13 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki dla swojej firmy? Poszukujesz nieruchomości gruntowej na cele inwestycyjne? Pragniesz dogodnej lokalizacji ? Tak ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł12 500 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kamieńczyk, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Liwiec. Atutem.