dowolna

Działki

63 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Buk

Buk,zachodniopomorskie

154 650 zł1 031 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w miejscowości Buk, tuż obok Dobrej Szczecińskiej! Świetna okazja cenowa tylko do końca miesiąca zaledwie 150 zł/m! Jeśli szukasz idealnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zachodnia

Radostków,śląskie

329 000 zł4 016 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 4016 m2 znajdującą się w Radostkowie, gmina Mykanów koło Częstochowy. Lokalizacja: radostków, ul. Zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jarosław

Jarosław,podkarpackie

48 425 zł745 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Turka

Turka,lubelskie

331 680 zł2 073 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o pow. 2073 m2. Powiat : Lubelski. Gmina : Wólka. Miejscowość : Turka. Działka jest płaska i ma kształt prostokąta. Wymiary : 17 m / 125 m Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarna Sędziszowska

Czarna Sędziszowska,podkarpackie

41 640 zł347 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja Enklawa Spokoju - Działka 347 m pod Rzeszowem! Szukasz miejsca, gdzie w piątkowe popołudnie uciekniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie nie chcesz spędzać całego weekendu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podstolice

Podstolice,małopolskie

510 000 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 5100 m2 z czego część oznaczona w mpzp jako budowlana to około 3600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Mykanów,śląskie

129 000 zł900 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m2 położona w miejscowości Mykanów, przy ul. Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Syreny

Pruszków,mazowieckie

70 000 zł258 m² 271,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod o powierzchni 258 m , położona w Pruszkowie na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Relaks. Na działce znajduje się domek letniskowy, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

1 280 000 zł10 315 m² 124,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki inwestycyjnej W sosnówce. Proponuję Państwu działkę 10315 m2 z dala od miejskiego zgiełku w urokliwej okolicy w Sosnówce. Działka objęta studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Spała

Spała,łódzkie

509 000 zł3 398 m² 149,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3398 m na sprzedaż Spała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Mszczonów,mazowieckie

130 000 zł1 131 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1131m2 położona we wschodniej części miasta, przy wewnętrznej drodze o nawierzchni gruntowej. Najbliższe sąsiedztwo to nowa zabudowa jednorodzinna i grunty nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Łódź

Łódź,łódzkie

2 750 000 zł5 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży (własność gruntu) teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

517 000 zł1 518 m² 340,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki Z przepięknym widokiem na pasmo górskie W jeleniej górze - cieplice. Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

280 000 zł1 050 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni około 10,5 ar Położona w Woli Batorskiej, kilka minut jazdy od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lubomierz

Lubomierz,małopolskie

112 000 zł1 199 m² 93,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem - Lubomierz, gmina Łapanów Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 229/5 o powierzchni 11,99 ar oraz działkę nr 229/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

155 000 zł1 717 m² 90,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W rębiszowie. Proponuję Państwu działkę budowlaną w Rębiszowie, nieopodal Świeradowa Zdroju. Działka płaska , bardzo dobrze nasłoneczniona. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Siemiątkowo

Siemiątkowo,mazowieckie

1 100 000 zł111 200 m² 9,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przepiękne gospodarstwo rolne o powierzchni całkowitej 111200 m2 (11,12 ha) ziemi w malowniczej okolicy. Do gospodarstwa przynależy 100 metrowy dom po generalnym remoncie (2020 r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie

Mikołajów,łódzkie

111 650 zł1 595 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka siedliskowa W mikołajowie W gminie rokiciny oferta na wyłączność specyfikacja działki: * powierzchnia 1 595 m2 * dojazd drogą asfaltową * kształt prostokąta * media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Motycz

Motycz,lubelskie

349 000 zł2 200 m² 158,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Motycz, położona tuż za granicami Lublina, o powierzchni ok. 22a, z wydanymi warunkami zabudowy. Zapraszam do zapoznania się ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Biestrzyków,dolnośląskie

747 400 zł1 010 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m przy ul. Akacjowej. Działki o nr 18/4, 18/5, 18/6, 28/7 Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Robakowska

Gościcino,pomorskie

330 000 zł1 428 m² 231,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 1178/2 - Gościcino, ul. Robakowska, gmina Wejherowo Na sprzedaż działka budowlana nr 1178/2 o powierzchni 1428 m , położona w miejscowości Gościcino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Borzygniew,dolnośląskie

299 000 zł1 004 m² 297,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: borzygniew, gmina Mietków Metraż: działka nr 138/75, powierzchnia 1004 m2, zabudowa: przeznaczenie działki zgodnie z mpzp - mn1 teren zabudowy mieszkaniowej - jednorodzinnej, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bieganów

Bieganów,mazowieckie

715 500 zł15 900 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o unikalnym charakterze i doskonałym położeniu w malowniczym Bieganowie. To propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcza Góra

Wilcza Góra,mazowieckie

750 000 zł1 350 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania przepiękna działka w urokliwymi cichym miejscu Wilczej Góry blisko lasu Magdaleńskiego. Na działce stary las. Dla działki jest mpzp Status działki na na planie ma oznaczenia mn ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Niemce,lubelskie

28 415 000 zł101 484 m² 279,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Niemcach, gmina Niemce, powiat lubelski. Na sprzedaż działka z możliwością budowy domów jednorodzinnych wolnostojących, bliźniaczych. oznaczona jako mn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

418 000 zł2 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o numerze 216/3, położoną w miejscowości Chmielnik, tuż przy granicy Rzeszowa (słocina). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ludwikowo

Ludwikowo,mazowieckie

104 000 zł1 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładny teren położony we wsi Ludwikowo, w gminie Joniec, niedaleko takich miejscowości jak Joniec, wrona czy Borkowo, w odległości około 5 km od rzeki Wkry. Obszar ten można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Izdebno Kościelne

Izdebno Kościelne,mazowieckie

2 216 500 zł40 302 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 4,03 ha (40 302 m), położona w miejscowości Izdebno Kościelne, w gminie Grodzisk Mazowiecki. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Załuczne,małopolskie

45 000 zł3 836 m² 11,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki zlokalizowane w Załucznem, gmina Czarny Dunajec. Przeznaczenie działek: działki rolne, tereny lasów, zadrzewień i zieleni łęgowej, działka 624/1 tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Lublin,lubelskie

931 500 zł2 700 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Lublinie w dzielnicy Czechowa o powierzchni 2700 m2. Działka położona w pierwszej lini zabudowy. Działka idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kasztanowa

Sobieńczyce,pomorskie

144 000 zł1 615 m² 89,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w gm. Krokowa, powiecie puckim, miejscowości Sobieńczyce przy ulicy Kasztanowej o powierzchni 1615m2. Malowniczy rejon w pobliżu lasu, jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Nad Jazem

Szczyglice,małopolskie

495 000 zł1 002 m² 494,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10 a - w całości teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Orzeszyn

Orzeszyn,mazowieckie

3 139 000 zł14 600 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka położona w podwarszawskiej miejscowości Orzeszyn tuż obok malowniczych Lasów Chojnowskich. Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rogoźnik

Rogoźnik,małopolskie

240 000 zł700 m² 342,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod dom, inwestycję lub własny mały biznes? Ta działka w Rogoźniku daje Ci przestrzeń, by połączyć życie prywatne z pomysłem na dochód. Świetny dojazd i widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mierzyno

Mierzyno,pomorskie

750 000 zł33 500 m² 22,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W biurze onyx home! Mierzyno, gmina Gniewino, powiat Wejherowo, województwo pomorskie - działka o całkowitej powierzchni 3,35 ha. Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miła

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

160 000 zł1 220 m² 131,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Skarżysko Kamienna ul. Miła -dostępne działki w 2, 3 i 4 linii zabudowy -powierzchnie: od 1185m do 1220m -udziały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

599 999 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dobrzykowice /1200m2/mpzp/media okazja!polecamy na sprzedaż budowlaną na sprzedaż o wymiarach 25x48 m. Powierzchnia wynosi 1200 m , a dojazd jest asfaltowy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gajków

Gajków,dolnośląskie

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 1000 mkw w Gajkowie, gm. Czernica, w atrakcyjnej lokalizacji pod Wrocławiem Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Złocieniec

Złocieniec,zachodniopomorskie

149 000 zł11 400 m² 13,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1,14 ha, chlebowo powiat drawski, pojezierze Drawskie, jezioro Siecino Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 11 400m2 w malowniczej wsi Chlebowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pustków Wilczkowski,dolnośląskie

265 000 zł1 355 m² 195,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z widokiem na Ślężę - Pustków Wilczkowski Na sprzedaż ostatnia działka budowlana w Pustkowie Wilczkowskim - doskonała propozycja dla osób szukających spokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bajkowa

Gołąbek,mazowieckie

195 000 zł1 049 m² 185,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Gołąbek koło Siedlec | 1049 m z projektem domu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości.