dowolna

Działki

63 866 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 866 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Krusze

Krusze,mazowieckie

210 000 zł913 m² 230,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dogodne wymiary, prąd, wydane warunki zabudowy. Działka budowlana położona w miejscowości Krusze, o wymiarach ok. 21 x 44 m. Nieruchomość ma regularny kształt i jest narożna, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Siedliska,mazowieckie

669 000 zł1 012 m² 661,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja 669 000 zł | sprzedaż | 1012 m2 | działka |siedliska | gmina piaseczno Atrakcyjna działka w spokojnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotem sprzedaży jest działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubraniec-Parcele

Lubraniec-Parcele,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 998 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - Lubraniec Parcele, nr ewid. 137/9 Najważniejsze informacje: numer ewidencyjny: 137/9 Powierzchnia: 1998 m Wydane warunki zabudowy - pozwalają na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy Zosine

Budy Zosine,mazowieckie

300 000 zł1 768 m² 169,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka to idealna przestrzeń pod dom całoroczny, letniskowy lub inwestycję rekreacyjną gwarantuje spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tylicz

Tylicz,małopolskie

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1500 m | tylicz | 4 km od krynicy-zdrój | media | potencjał inwestycyjnyoferta na wyłączność Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m (15 arów) położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Daliowa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł815 m² 1 656,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny, piętro + antresola. Gotowe do startu budowy. Przyłącza wod-kan i prąd gotowe w I kwartale 2026. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Targowisko

Targowisko,małopolskie

1 100 000 zł5 900 m² 186,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa przy dk94. Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną w miejscowości Grodkowice. 59 arowa działka zlokalizowana w miejscowości Grodkowice położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skuły

Skuły,mazowieckie

520 000 zł10 100 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,01 ha, położona w malowniczej i cichej miejscowości Skuły (gmina Żabia Wola). -Media w drodze przy działce prąd, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Elektryczna

Wasilków,podlaskie

420 000 zł967 m² 434,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu piękną działkę budowlaną o powierzchni 967 m2 w Wasilkowie. Grunt graniczy bezpośredni z lasem. Enklawa ciszy i spokoju. W sąsiedztwie nowo wybudowane domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piotrawin

Piotrawin,lubelskie

199 000 zł1 354 m² 146,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1354 m2 zlokalizowaną w Piotrawinie II, gm. Jastkowie, ok. 10 km od granic Lublina. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: ok. 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Walendów

Walendów,mazowieckie

464 400 zł1 032 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana na pograniczu Walendowa i Łaz. B. dobra lokalizacja, w okolicy luksusowe osiedle Walendia. Działka w odległości ok 40 m od drogi utwardzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

525 000 zł34 415 m² 15,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna oferta działki usługowej W raz Z terenem leśnym W piechowicach piechowice położone obok szklarskiej poręby Proponuję Państwu działki usługową oraz teren leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Janikowo

Janikowo,wielkopolskie

2 300 000 zł2 600 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna, bardzo dobrze umiejscowiona, działka inwestycyjna na sprzedaż. Janikowo, gmina Swarzędz. Jedyna narożnikowa, na tym terenie przemysłowym, u zbiegu ulic Balonowa 1 / Gnieźnieńska 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

349 000 zł635 m² 598,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wieliczce. Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 6,5 ar położoną w miejscowości wieliczka, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jakubowice Konińskie

Jakubowice Konińskie,lubelskie

520 650 zł1 335 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Jakubowice Konińskie na terenie gminy Niemce, o powierzchni 1335 m2. Działka w pierwszej lini zabudowy idealnie nadaje się pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Płouszowice-Kolonia,lubelskie

499 000 zł10 758 m² 46,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 10 758 m2 | Płouszowice-Kolonia, gm. Jastków Teren objęty mpzp - mieszkalnictwo rolnicze (mr) | 10 758 m2 | szybki dojazd do Lublina i S19 Oferujemy atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa

Michałów,mazowieckie

995 000 zł7 500 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o łącznej pow. 7500 m2 położone w miejscowości michałów w gminie Klembów. Na części terenu obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Cisy,pomorskie

799 000 zł4 797 m² 166,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano- usługowa o powierzchni 4.797 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w malowniczej miejscowości Cisy przy trasie dk 22, zaledwie 4 km od Malborka! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiejska

Naglady,warmińsko-mazurskie

169 000 zł1 301 m² 129,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową składającą się z trzech działek o numerach 5, 6/5 oraz 6/4, o łącznej powierzchni 1301 m2, położoną w miejscowości Naglady, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Leszczyniec

Leszczyniec,dolnośląskie

135 500 zł1 505 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działek W leszczyńcu koło kamiennej góry blisko przełęczy okraj Proponuję Państwu działki budowlane w świetnej lokalizacji w Leszczyńcu, nieopodal Kamiennej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strykowo

Strykowo,wielkopolskie

349 000 zł1 138 m² 306,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy rewelacyjnie położoną działkę budowlaną blisko jeziora w miejscowości Strykowo (gmina Stęszew). Ustawna działka w kształcie równoległoboku (zbliżonego do prostokąta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Grabówka,podlaskie

289 000 zł1 092 m² 264,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Polecam ładną działkę położoną w lubianej miejscowości Grabówka. Świetne wymiary pozwalają na realizacje śmiałych projektów architektonicznych. Prestiżowa okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

220 000 zł1 568 m² 140,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę budowlaną w malowniczej wsi Sosnówka z dala od miejskiego zgiełku. Działka objęta jest studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Krakowska

Dulowa,małopolskie

1 000 000 zł3 910 m² 255,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka komercyjna w Dulowej o powierzchni 0,3910 ha. Bardzo dobra lokalizacja działka znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 79 ul. Krakowska łącząca miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobre

Dobre,mazowieckie

123 000 zł1 541 m² 79,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy obwodnicy Dobrego. Mamy do zaoferowania nieruchomość położoną na przedmieściach Dobrego, niecały kilometr od centrum miejscowości. Działka w trakcie procedury wydawania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ramiszów

Ramiszów,dolnośląskie

649 999 zł1 170 m² 555,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Ramiszów działka Pelne media/mpzp/kanalizacja Działka przy granicy Pawłowic i osiedla Ramiszów Przy Lesie. Położona w obszarze oznaczonym symbolem 2mn/u przeznaczonym pod tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Józefów

Józefów,łódzkie

180 000 zł9 357 m² 19,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w miejscowości Józefów gmina Bolimów. Powierzchnia - 9357 m2 - możliwość podziału działki wraz z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lawendowa

Suchy Dwór,dolnośląskie

599 999 zł912 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzp/media! Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Marki

Marki,mazowieckie

1 200 000 zł1 100 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w południowo-zachodniej części Marek z dobrym dojazdem do Warszawy. Działka 43x27m, płaska, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Media blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Wczasowa

Młynarze,mazowieckie

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka letniskowa o powierzchni 1000 m , położona w miejscowości Młynarze, w gminie Zabrodzie, powiat wyszkowski. Numer ewidencyjny: 293/4 Zaledwie 200 metrów do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polna

Nekla,wielkopolskie

268 980 zł4 483 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4483 m , położona w cichej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i łowiska - idealna zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 250 zł1 835 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka budowlana w Jeleniej Górze Działka jest położona blisko centrum uzdrowiska Cieplice Zdrój. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Możliwość odbudowania budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jakubowice Konińskie,lubelskie

393 600 zł1 000 m² 393,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) w Jakubowicach Konińskich k Lublina. O nieruchomości: wymiary działki 22mx46m Pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kórnicka

Swarzędz,wielkopolskie

199 000 zł315 m² 631,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż znakomicie zlokalizowana działka budowlana w Swarzędzu pod Poznaniem! Jest to mała działka położona w drugiej linii zabudowy, a więc nie bezpośrednio przy ulicy. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mrowiska

Mrowiska,mazowieckie

2 200 000 zł29 700 m² 74,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o powierzchni 29600 m2 (65 x 450) na terenie gminy Halinów, ok. 30 km. od centrum Warszawy. 2700 m2 stanowi działka budowlana, na której postawiony jest budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Strzeszkowice Duże

Strzeszkowice Duże,lubelskie

50 000 zł3 116 m² 16,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Strzeszkowice Duże (gm. Niedrzwica Duża) o powierzchni 3116m2. Ogólne: nieruchomość stanowi niezabudowana działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bugaj

Bugaj,wielkopolskie

320 000 zł973 m² 328,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez pośredników - Działka budowlana 973 m (nr 341) pod lasem Bugaj, gm. Pobiedziska, pow. poznański Spokojna okolica blisko natury i świetnie skomunikowana z Poznaniem las 60 m, jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kwiatowa

Lusina,małopolskie

490 000 zł2 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano - rolna. Część budowlana to 540m2. Regularny kształt - prostokąt. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 2000 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szyszki

Szyszki,śląskie

115 000 zł815 m² 141,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka letniskowa blisko lasu cisza, natura i przestrzeń do odpoczynku Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Ta działka to idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janowice

Janowice,małopolskie

999 000 zł4 200 m² 237,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.