dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

150 000 zł21 200 m² 7,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż, o której mowa w tej ofercie znajduje się w naprawdę pięknej okolicy, dokładnie w zakolu Wisły graniczy bezpośrednio z Lasem Ostromeckim. Metraż 21 200.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł5 161 m² 385,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę. W ramach inwestycji ma powstać: - budynek o trzech kondygnacjach naziemnych, - ilość mieszkań w budynku: 31 o średniej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Konin

Konin,wielkopolskie

750 000 zł4 200 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z domem o pow. 370 m2 i z garażami w Dąbiu 1,5 km od A2 18 km do Koła, jadąc samochodem 1,3 h do Poznania,1,5 h do Warszawy, 50 min do Łodzi 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 000 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana blisko morza, nacmierz, gm. Postomino, powiat sławieński, 149.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 74/19, blisko morza, zaledwie ok. 2,9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 202 m² 18,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną w miejscowości Równe woj. podkarpackie, powiat krośnieński, gmina Dukla. Działka w pobliżu lasu nad rzeką Jasiołka. Otoczona pięknym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł61 055 m² 10,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka rolna nr 143/2 - Wąglikowice, gmina Kościerzyna - Lokalizacja: wąglikowice, gmina Kościerzyna, powiat kościerski, województwo pomorskie - Powierzchnia: 6,1055 ha (61 055 m ).

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł749 m² 305,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka nr 51/11, znajdująca się przy ulicy Cegielnianej w Supraślu. Nieruchomość o powierzchni 749 m2. Ustanowiona służebność w drodze dojazdowej do działki.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 630 m² 165,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Żarowo zaledwie 400m od granicy ze Stargardem. Powierzchnia: 1630 m2 Wydane warunki zabudowy. umożliwiające szybkie rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł4 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 4000 m2 położoną w miejscowości Rudno, gmina Rudziniec, powiat Gliwice, ul. Gliwicka. Oferta zawiera dwie wydzielone działki po.

Szczegóły ogłoszenia

506 784 zł10 558 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Magiczna Enklawa na Jurze - Działki z Własnym Lasem w Rokitnie Szlacheckim. Odkryj miejsce, gdzie natura spotyka się z nieograniczonymi możliwościami inwestycyjnymi. Szukasz przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł2 608 m² 45,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka w otoczeniu lasów i łąk,w cichej i spokojnej wiejskiej okolicy, o powierzchni 2608 m2. Działka znajduje się w miejscowości Lipskie Budy obok.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 132 m² 78,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1132m2 przy zbiorniku wodnym w miejscowości Majdan Zahorodyński. Przeznaczenie podstawowe działki to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł8 600 m² 149,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 8669 m2 (aktualnie-rolna) w Chwaszczynie, gmina Żukowo, pomorskie, tuż przy nowej Trasie Kaszubskiej S6 mająca potencjał komercyjny (pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 198 m² 450,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Gliwicach Brzezince z bezpośrednim wjazdem z ul. Kozielskiej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 35 m x.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 148 m² 160,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają narożną działkę budowlaną o powierzchni 1148m2 przeznaczoną pod budownictwo mieszkalne z prowadzeniem nieuciążliwych usług, w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł1 300 m² 65,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Smart Property ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość gruntową na sprzedaż o powierzchni 13 ar, zlokalizowaną w malowniczej Lipnicy Górnej, gminie Lipnica Murowana.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 484 m² 129,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę zakupu działek pod zabudowę w jednej z najpiękniejszych miejscowości, łomnicy. Oferowane działki znajdują się w bardzo rozwojowej lokalizacji, inwestując.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 677 m² 298,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlano-rolna w Dziekanowicach gm. Dobczyce. Działka o pow. około 17 arów /w tym około 7 arów budowlane mnu,pozostałem około 10 arów rolne R/ ,do tego.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł847 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działak nieogrodzona położona na międzywalu rzeki Wisły. Nr działki 4784/4 o powierzchni 847 m zapisana w księdze wieczystej nr ka1p/00067938/8. Informacja telefoniczna w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł9 900 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu perspektywiczną działkę rolną zlokalizowaną w Mogilanach na "parkowym Wzgórzu ". Działka to teren lekko pochylony na stronę południowa , porośnięty drzewami i krzewami.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł3 003 m² 84,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuję 2 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Woszczele (woj. warmińsko-mazurskie), blisko Ełku. Działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Woszczele,.

Szczegóły ogłoszenia

1 852 500 zł12 350 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przyszłościowa działka budowlana doskonała na lokatę kapitału. Jeżeli szukasz dużej działki budowlanej- przyjedź i oceń, jeżeli szukasz działki objętej planem miejscowym- tu się nie.

Szczegóły ogłoszenia

370 500 zł1 300 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko jeziora bnińskiego W dobrej cenie, pełne uzbrojenie W drodze, 25 km od centrum poznania Polecam Państwu większą (1300 mkw, nr 56/10), pięknie położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł5 900 m² 122,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka na Warmii o pow. 5900 m2 w miejscowości Bartążek, z widokiem na jez. Kielarskie (49 ha). Działka (częściowo zalesiona) ma kształt zbliżony do trójkąta.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

221 900 zł2 219 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2219 mkw. położona w cichej, spokojnej okolicy, w miejscowości Sokolniki-Parcela, gmina Ozorków, z szybkim dojazdem do autostrady A2 - do węzła Emila.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 416 m² 84,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

0% prowizji od kupującego!wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Oferuję działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1416 m2. Dojazd do działki z dwóch stron drogą gruntową. Media-woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł13 695 m² 125,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna w Nowym Dworze Gdańskim - idealna pod zabudowę mieszkaniową i usługową! lokalizacja: nowy Dwór Gdański to dynamicznie rozwijające się miasto, położone.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 490 m² 155,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: grywałd/ Krościenko nad Dunajcem Powierzchnia: 2490m2 Media: prąd, gaz, własną studnia mpzp: zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się z naszym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 938 m² 237,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Lublińcu - 1938 m z projektem i mediami Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości bmc prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł6 770 m² 118,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu dużą działkę w inwestycyjnej okolicy Radomia, 900 m od lotniska Warszawa-Radom. Lokalizacja: grunt zlokalizowany jest w dzielnicy Dzierzków, na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 245 m² 923,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub inwestycji deweloperskiej? Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Ludowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł800 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m , położona w Rybniku dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 332 800 zł19 790 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna nieruchomość gruntowa w Droszkowie Cena: 6 720 780 pln netto Cena za m : 340 pln netto Powierzchnia: 19 790 m Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł11 120 m² 350,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu grunt budowlany na sprzedaż, który położony jest w miejscowości Gaj w gminie Mogilany, zaraz przy granicy Krakowa.Działka ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

300 900 zł3 009 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3009 m2, położona w uroczej miejscowości Kuty, gm.Pozezdrze, pow. węgorzewski. Działka położona na pograniczu Pojezierza Wschodnio-Mazurskiego i Krainy Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł550 m² 1 361,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikatowa działka budowlana z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, położona w Gdyni. Działka usytuowana jest na malowniczym wzniesieniu, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł897 m² 200,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, pow. 897 m2, radlin 180.000 zł Działka na sprzedaż o powierzchni 897 m2 położona w Radlinie boczna ul. Korfantego, z dostępem do drogi gminnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł6 655 m² 285,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek inwestycyjnych - Centrum Oświęcimia przy ul. Zofii posmysz/zaborska Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 66,55a, położony w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł630 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Mącice, gmina Chorzele Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Mącice (gmina Chorzele). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w kompleksie kilku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 790 m² 78,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 3670 m2 (wymiary 27 m x 136 m), położoną w spokojnej i zielonej części Wodzisławia Śląskiego. Media: prąd znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij