dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

3 781 500 zł252 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża dwutarasowa działka rolna otoczona lasami w pięknym i malowniczym miejscu. działka znajduje się ok. 15 km od centrum Słupska, blisko drogi dk21 relacji Słupsk - Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł8 792 m² 125,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Tarnowskich Górach Bobrownikach o całkowitej powierzchni 8792m2 w skład której wchodzą: działka budowlana o powierzchni około 5200m2 działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

208 050 zł4 161 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedania działkę ( składającą się z nr ew. 1261/2 i 1262/1) z możliwością prowadzenia usług, zlokalizowaną w Łękawie ( gmina Bełchatów). Grunt niezabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł4 714 m² 46,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Przemyślu , województwo Podkarpackie, w okolicy Galerii Sanowej, ul. Rzeźnicza , ul. Wąska, obręb 208, na sprzedaż składa się - prawo.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 292 m² 77,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Dzwonowo, gmina Marianowo Powierzchnia: 0,1292 ha Brak uzbrojenia w media. Dojazd do działki możliwy z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł1 799 m² 143,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie działki budowlane w Ligocie - 1303/11 i 1303/12 Przedmiotem oferty są dwie działki budowlane położone w miejscowości Ligota , oznaczone numerami ewidencyjnymi: 1303/11.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł3 532 m² 25,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę nabycia nieruchomości gruntowej działki ewidencyjnej nr 343, położonej w malowniczej miejscowości Zbydniów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 058 m² 94,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rychwałd k/żywca Działka budowlana ukryta w zielonym zaciszu Oferujemy Państwu możliwość zakupu działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni ok 1058.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 200 m² 386,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 22 arów w miejscowości Rząska przy ulica Topolowej. Lokalizacja: rząska położona jest nieopodal Krakowa. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł3 300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka przy drodze asfaltowej Na sprzedaż działka o powierzchni 3300 mkw. Media: prąd, woda, kanalizacja w drodze. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł13 682 m² 43,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położone działki oddalone o 400 m od jeziora Blanki. Na oferowanym terenie można wybudować do trzech budynków mieszkalnych. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 005 m² 36,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Warunki zabudowy W trakcie Sprzedam przepiękną działkę Z dwóch stron otuloną lasem. Z działki rozpościera się piękny widok. Dojazd drogą gminną do Bydgoszczy ok 35 min do Torunia ok.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 700 m² 311,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Obiektem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona przy nowo powstającym rondzie na skrzyżowaniu ulicy Parkowej z ulicę Krakowską w Nowym Targu. Działka ma powierzchnię około 1700.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł580 m² 775,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 580 m , położona w Pruszkowie, w spokojnej części Żbikowa. Media przy działce: gaz, prąd, woda w ulicy. Bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

192 456 zł2 640 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami wz położonej w poszukiwanej lokalizacji - Postołów -bieszczady- działka:.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 960 m² 165,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża, zabudowana działka: - z budynkiem pod biuro lub usługi, - w sąsiedztwie punktów użyteczności publicznej, - o dużym potencjale adaptacyjnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

125 250 zł835 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działki budowlanej usytuowanej wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych i działek niezabudowanych, w spokojnej dzielnicy Czerwionki - Dębieńsku (tzw. Dębieńsko.

Szczegóły ogłoszenia

270 270 zł1 001 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana znajdująca się w gminie Kobierzyce, w miejscowości Małuszów, o powierzchni 1001 m2. W mpzp działka oznaczona symbolem 11mn.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł385 m² 168,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację Nieruchomości Apartament Wiktor tel.   Na sprzedaż ładna działka rod ,drzewce' w miejscowości Drzewce gm. Białe Błota. Na działce narożnikowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 378 106 zł92 284 m² 79,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny 92.284 m2 z MPZP, Pastuchów, powiat świdnicki *CENA zawiera VAT w wysokości 23%.* WGN Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 9,2284.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 855 m² 177,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bliskość miasta jest dla Ciebie ważna? Ta oferta Cię zainteresuje! Sprawdź. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł2 148 m² 125,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rekreacyjnej w miejscowości Ostrowo, gmina Powidz z warunkami zabudowy! Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 21,48 ar Typ działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł553 m² 2 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piaseczno ul Przesmyckiego do sprzedaży działka 553 m2. Wymiary od ulicy ok22m na 26m. Media woda ,elektryczność , gaz, kanalizacja w ulicy. Brak mpzp. Można wystąpić o warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

123 750 zł2 250 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 3350 m oraz 2250 m , zlokalizowane w miejscowości Waszulki. Każda działka W cenie 55 zł / m ! Dla działki w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 863 000 zł5 400 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Lublinie w dzielnicy Czechowa o powierzchni 5400 m2. Działka położona w pierwszej lini zabudowy. Działka idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

952 434 zł15 118 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki rolnej w Zagruszanach o powierzchni 15118m2 (1,5118 ha). Działka idealna do podziału na mniejsze działki budowlane. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 657 m² 75,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: gmina Skała, miejscowość Smardzowice, ul. ks. Piotra Bugaja Działka przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 604 m² 140,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 1604 m - Kiełczewo k. Kościana Na sprzedaż działka o powierzchni 1604 m , położona w miejscowości Kiełczewo , w bezpośrednim sąsiedztwie Kościana.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 800 m² 216,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedania działka z bezpośrednim dostępem do Zalewu Sulejowskiego z własną linią brzegową w miejscowości Barkowice przy ulicy Spacerowej Wjazd z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 697 m² 127,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł7 861 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najlepsza inwestycja kapitału z gotowym biznesem do przejęcia w województwie opolskim! już dzisiaj możesz kupić rozpoznawalną firmę z długoletnim stażem i doświadczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł8 493 m² 117,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż *nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 80m2 oraz zabudową gospodarczą położoną w spokojnej części miasta Ziębice w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

173 200 zł866 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Stęszewku, gm. Pobiedziska. Miejscowość niedaleko Poznania zyskuje coraz więcej zwolenników z uwagi na piękno zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł4 300 m² 23,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działki nad Bugiem | Podlasie - Mężenin, gmina Platerów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży : dwie działki o łącznej powierzchni 0,43 ha, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł6 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Inwestycyjna 6000 m w Strefie Gospodarczej - Dobrzewino Idealna pod hale magazynowe, produkcję, logistykę i biura Szukasz miejsca pod rozwój swojej działalności gospodarczej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Bukwica,dolnośląskie

1 650 000 zł134 090 m² 12,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam, bukwica, gospodarstwo rolne, 1 650 000 zł Gmina Żukowice, powiat Głogowski Grunt rolny zabudowany budynkami gospodarczymi cena 1 650 000zł. Działka nr 131/20. Grunt wielkości 134 090 m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 399 m² 113,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Kotorzu Małym, o powierzchni 4399 m2. Nieruchomość znajduje się tuż przy drodze z bardzo niewielkim lub właściwie żadnym natężeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lębork,pomorskie

2 178 000 zł3 630 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną i usługową - Lębork, ul. Powstańców Warszawy Szukasz perspektywicznej lokalizacji pod dużą inwestycję deweloperską? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł710 m² 369,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Idealna propozycja dla budowy kompleksu domów wakacyjnych, osiedla domów całorocznych lub po prostu Twojego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gorczyce

Gorczyce,warmińsko-mazurskie

65 500 zł1 310 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Gorczycach, gmina Prostki Na sprzedaż kompleks 8 działek budowlanych o powierzchniach od 1002 m do 1587 m , położonych w malowniczej miejscowości Gorczyce,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Kania Polska, gmina Serock. Miejsce spokojne, zielone, z luźną zabudową jednorodzinną - idealne dla osób szukających ciszy i przestrzeni. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona