dowolna

Działki

63 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 995 ogłoszeń

49 000 zł1 800 m² 27,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke budowlaną o powierzchni 0,1800 ha położona w miejscowośći Szkodna w Cichej , spokojnej okolicy, działka bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna położona ok 16 km od Czarnej Białostockiej i 25 km (25 min)od Białegostoku. Dojazd drogą gminną utwardzoną. Media :woda wymiary :33m x94m Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł8 260 m² 13,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo chciałabym zaproponować nieruchomość gruntową położoną przy zabudowie mieszkaniowej w Wilczkowie. Działka ma powierzchnię 8260 m2, jest w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 840 m² 81,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę usługową o powierzchni 1840 m przy skrzyżowaniu dk46 a dw 492. Działka pod biznes w miejscu, którego nie da się przeoczyć! Na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 905 m² 74,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Idealna lokata kapitału. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

6 709 500 zł447 300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny pod fotowoltaikę w powiat Zielonogórski. Grunt rolny o powierzchni 44,73 ha położony w powiecie Zielonogórskim w odległości ok.15 km od Zielonej Góry. Grunt płaski ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł17 095 m² 152,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas Działka usługowo-mieszkaniowa 1,7 ha - Kłodawa, gmina Trąbki Wielkie Atrakcyjna, nasłoneczniona działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Jaworzno,śląskie

192 000 zł3 792 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Jaworznie pomiędzy ulicami szelonka/f.Chopina, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 402 m² 284,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W malowniczej miejscowości Kolbudy | Bliskość natury | Aktywny wypoczynek | Malownicza okolica Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok 1400m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł3 871 m² 109,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Niekładź przyległa do granicy administracyjnej miasta Gryfice. Teren zaciszny, położony na lekkim zboczu, przyległy do zachodniej ściany.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł4 600 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Działka o powierzchni 46 arów, zlokalizowana w miejscowości Marcinowice, przy drodze asfaltowej. Piękny widok na góry, szybki dojazd do Świdnicy, wrocławia. Działka jest rolna,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł3 130 m² 1,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnej działki inwestycyjnej o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym, zlokalizowanej w miejscowości Więckowice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 174 m² 254,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1174 m , położoną przy ulicy Karpackiej, w przepięknej, zielonej części dzielnicy Skolwin. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł931 m² 429,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w 3 linii zabudowy od asfaltu, 1,5 kilometra od centrum Radzymina. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu przedszkole, szkoła (1,9 km.) 600m do SKM Warszawa. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł167 466 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 16,74 ha lasu w jednym rozłogu, działka w kształcie prostokąta. Dobry dojazd, położenie na skraju wsi Bińcze w gminie Czarne, powiat Człuchowski. Las młody, w 16 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 116 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1116 ha, położona w miejscowości Lubsza (ok.7 km od Brzegu). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł7 998 m² 737,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dla inwestora lub pasjonata. To już ostatnie takie miejsca w Polanicy Zdrój! Blisko parku zdrojowego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gruntów inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 130 m² 103,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o pow. 21,30 arów z wydanymi warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne, położoną w okolicy Jezior Turawskich i 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

419 650 zł1 199 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żelechów śliczne działki budowlane blisko centrum miejscowości i zjazdu na S-8 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane po 1199, 1165 m2 w kształtach prostokątów. Działki położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł1 532 m² 330,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na sprzedaż w Chylicach gm, jaktorów. Działka w kształcie trapezu znajduje się w drugiej linii zabudowy. Powierzchnia to 1531 m2. Wokół działki niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1200 m2 w cichej okolicy z widokiem na puszczę kampinoską. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie podstawowe : budynki.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 504 m² 299,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej, idealna pod inwestycję. Lokalizacja w miejscowości Księżyno w bliskiej odległości od Białegostoku, zaledwie 15 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

150 200 zł1 502 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Boleścinie. Lokalizacja: działka znajduje się w Boleścinie, niedaleko miasta Świdnica. W otoczeniu działki z zabudową jednorodzinną oraz rolne.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł400 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę rekreacyjną w Częstochowie w dzielnicy Dźbów o powierzchni 400 m2 znajdującą się na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 452 m² 134,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hecznarowice-gmina wilamowice działka budowlana Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1452 mkw, położoną w Hecznarowicach w otoczeniu zieleni oraz lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

8 704 150 zł19 130 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka produkcyjno-usługowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Specjalna Strefa Ekonomiczna pozwala przedsiębiorstwom, na skorzystanie z szeregu udogodnień takich jak ulgi podatkowe, czy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł700 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty : - Rozbudowana infrastruktura usługowo - handlowa w pobliżu - Działka wśród wielu domów jednorodzinnych - Wszystkie media w drodze przy działce (woda, prąd, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

238 750 zł955 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działki na sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Już zrobiony zjazd z drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

681 500 zł1 363 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość położona w spokojnej okolicy, w miejscowości Izabelin - Dziekanówek, blisko terenów spacerowych Puszczy Kampinoskiej. W pobliżu nowa zabudowa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł1 706 m² 59,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Kontakt: filip Środecki Tel.   Mam przyjemność zaprezentować państwu działkę turystyczno-letniskową położoną w malowniczej miejscowości Bartoszylas, w gminie Stara Kiszewa na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 408 m² 254,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż trafia działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny położona w Sochoniach ( gmina Wasilków ). Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł6 106 m² 1,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu nieruchomość położoną na terenie inwestycyjnym w Gryficach. Nieruchomość gruntowa składająca się z jednej działki o powierzchni 6106 m2 z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 142 m² 105,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 5045 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlano-rolną w miejscowości Wiskitki o powierzchni 7142 mkw. o szerokości ok. 100 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł4 030 m² 179,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działki Okolice Grodziska Mazowieckiego, żabiej Woli. Działka mieści się w leśnych okolicach miejscowości Przeszkoda i Siestrzeń ze znakomitym dojazdem z Warszawy trasą S8. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł696 m² 84,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż cztery działki położone w miejscowości Suczki w gminie Ełk, w spokojnej, zielonej okolicy otoczonej mazurską przyrodą. Działki położone są w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

81 540 zł906 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W strzelęcinie (gm. Chodzież) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 906.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł17 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-47 Polecam do sprzedaży działkę rolna pod zabudowę siedliskową o powierzchni 17300 m2 o wymiarach 49/350 m w kształcie prostokąta w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

477 750 zł1 911 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne ostrów wielkopolski | dojazd Z drogi publicznej | bez mpzp Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki inwestycyjne położone na terenie miasta Ostrów Wielkopolski, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 113 m² 853,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż narożna działka na Bezrzeczu o powierzchni 1113 m2. W drodze pełne uzbrojenie. Wystawa ogrodu południowo-zachodnia. Plan zagospodarowania Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gmina Miejsce Piastowe atrakcyjne działki Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne działki z pięknymi widokami w rogach gm. Miejsce Piastowe o pow. 10 /11 ar. (37/31). Położone na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł23 055 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły pod nr   Do sprzedania kompleks siedmiu działek rolnych wielkości od 3005 do 3077m, wraz z drogą wewnętrzną o łącznej.