dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

410 000 zł3 615 m² 113,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę inwestycyjną w Brodnicy o powierzchni 3615 m2. Terem położony jest w pobliżu drogi krajowej nr 15. Znakomita ekspozycja na całe miasto (działka zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

65 730 zł626 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks wyjątkowo atrakcyjnych działek budowlanych, z widokiem na jezioro Lokalizacja: ~ Dziadkówko, gmina Mieleszyn ~ trasa S5- 4 km ~ Jezioro Dziadkowskie- 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lindów (gmina Lipie). Numer działki, której dotyczy ogłoszenie: 127/4 obręb 0007 Lindów. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł922 m² 943,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny na Marysinie/ Rogach, w rejonie ulicy Woskowej / Wycieczkowej/ Kryształowej. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie głównie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 4 działki po 3000 m2 o wymiarach 100 m x 30 m. Działki bez Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) to wiąże się z wystąpieniem do urzędu do wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

256 410 zł1 221 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 1 221 m2, zlokalizowana terenie prestiżowego, dynamicznie rozwijającego się osiedla domów jednorodzinnych w Chęcinach, przy ul. Zelejowe j . Działka.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, 1 000 m2, krzeczyn Wielki , Lubin, 110 000,00 zł, sprzedaż. Na sprzedaż oferujemy działkę położoną we wsi Krzeczyn Wielki, w cichej, spokojnej okolicy ale jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł55 900 m² 89,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko Granicznik (markgrund) - 5,59 ha historii wpisanej w sudecki krajobraz w pasie granicznym z Czechami Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 55 900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 017 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1017 m2, położona w miejscowości Łapino Kartuskie, gm. Żukowo. Idealne miejsce na budowę domu, bardzo dobra lokalizacja, dojazd do nieruchomości gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 190 m² 954,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka o powierzchni 4190m2! Doskonała lokalizacja pod działalność usługowo handlową. Teren objęty mpzp,media miejskie Na działce dom o powierzchni 160 m2. do ewentualnego.

Szczegóły ogłoszenia

85 500 zł390 m² 219,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobieszowice - ul. Kościuszki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 390 m , położona w miejscowości Dobieszowice, gmina Bobrowniki, powiat będziński. Oznaczenie klasoużytku.

Szczegóły ogłoszenia

109 436 zł1 004 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Baczyna to miejscowośc idealnie łącząca uroki życia na wsi z komfortem bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł710 m² 704,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 710 m2 w Serocku. Nieruchomość objęta mpzp z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Wszystkie media miejskie w drodze - energia,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

0% Prowizji od Kupującego. Doskonale położona działka budowlana o powierzchni 2000 mkw, zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy Mieszkowa, w gminie Piaseczno, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 041 m² 220,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Kołczewo. Działka o powierzchni 1041 m kw., i wymiarach ok. 24 x 43m. teren płaski i suchy. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł4 244 m² 103,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Budowlana w Prestiżowej Lokalizacji Zagórzan z Panoramicznym Widokiem Powierzchnia działki: 4 244 m Działka budowlana o powierzchni 4 244 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 326 m² 26,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1326 mkw, o wymiarach 25 m x 53 m, położona w miejscowości Dobiegniewo, gmina Włocławek, w drugim planie od drogi Włocławek - Płock, ok. 700.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 500 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kwadratowa, płaska działka budowlana w spokojnej okolicy w Woli Przybysławskiej gmina Garbów/ 15min od Lublina/ 5min od Garbowa! Okolica luźna zabudowa domów jednorodzinnych i działki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 003 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow.3003 m2 o wym. 35 x 86 prostokąt - grunty orne, w studium teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną niskiej intensywności.W drodze / ul. Na Świdwie/ prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gębiczyna,podkarpackie

390 000 zł82 900 m² 4,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości mint property przedstawia na sprzedaż działkę leśną o powierzchni 8,29ha położoną na granicy miejscowości Gębiczyna (gmina Pilzno) oraz Siedliska Bogusz(gmina.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora Korzystno koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym dla dwóch rodzin Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

301 000 zł1 400 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Rozgartach 1400 m2! Działka budowlana o powierzchni 1400 m2 w Rozgartach. Wydane warunki zabudowy -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł800 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na jezioro i góry. Położona nad rzeką Łososinką ( 500m) w miejscowości Witowice Dolne obok Rożnowa pomiędzy Jeziorem, rożnowskim a Czchowskim. Gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł7 904 m² 132,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł9 228 m² 243,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł4 998 m² 270,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 4998 m2, położona w malowniczej części dzielnicy Bukowo. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł9 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę nr 29/2 o powierzchni 9.200 m , położoną w miejscowości Perzyny, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 130 m² 353,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Skolwinie (1130 m ) Idealna pod Twój Dom z Widokiem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł4 031 m² 297,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w kształcie prostokątna, delikatnie nachylona o powierzchni 41,12 ar, zlokalizowana w Rzeszowie przy ul. Słoneczny Stok. Wjazd do działki utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dobino,zachodniopomorskie

165 000 zł1 956 m² 84,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1956 m2 położona jest w miejscowości Dobino. To wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, w gminie Wałcz. Leży około 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

228 920 zł2 022 m² 113,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zitojta W marózie! Oferuję do sprzedaży działki objęte mpzp, położone przy Jeziorze Maróz w otulinie lasów. Najważniejsze atuty: mpzp przeznaczający na zabudowę rekreacyjną okolica.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł920 m² 205,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osetna to malowniczo położona wieś w województwie zachodniopomorskim, nad jeziorem Chłop, oddalona o 4 kilometry od Lipian, 17 km od Myśliborza, 45 km od Gorzowa i 60 km od Szczecina. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 491 600 zł6 780 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6780m2 położona w Chwaszczynie przy ulicy Rewerenda Działka niezabudowana, płaska. Prąd i woda w drodze. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł6 194 m² 54,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnym i cichym miejscu? Lubisz leśne klimaty, jednak zależy Ci na dobrej komunikacji z miastem? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu działkę na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł788 m² 532,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka na Kapturze - ul. Ceglana | Media | Twoje miejsce na dom Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej części Radomia?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

630 060 zł10 501 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki w miejscowości Zastań o łącznej powierzchni 10501 m2, powierzchnie działek 5701 m2 i 4800 m2. Miejscowość Zastań jest położona nad Zalewem Kamieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 408 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu już ostatnią działkę w kompleksie 18 nowo wydzielonych działek budowlanych położonych w Lubieszowie z dogodnym dojazdem do centrum miasta Nowa Sól oraz obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł2 210 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka o numerze 243/19, położona przy ul. Łąkowej w Stawigudzie w obrębie zabudowy mieszkaniowej wolnostojącej, poza ścisłym centrum. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł5 002 m² 257,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka komercyjna zlokalizowana na terenie miasta Lublin, w rozwijającej się strefie przemysłowo-usługowej. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł949 m² 262,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

|O F E R T A |bez| P R O W I Z J I | dla | K U P U J Ą C E G O Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 949 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł14 770 m² 189,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bez prowizji od kupującego! Posiadam w ofercie do sprzedaży działki o łącznej powierzchni 14770 m 2 , zlokalizowane przy ul. Dobrzączka, gmina Chęciny, na granicy gminy Nowiny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij