dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

1 620 000 zł2 159 m² 750,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do zakupu działkę budowlaną pięknie położoną obok ściany lasu w Gdyni, dzielnica Wiczlino. Działka ma powierzchnię 2159 m.kw. i położona jest przy ul. Szymańskiego, ale ma.

Szczegóły ogłoszenia

447 600 zł1 492 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Położona przy lesie działka pod budowę domu niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego (4 km) i Legionowa (4 km) pkp Michałów-Reginów w odległości 4 minuty samochodem, 15 minut pieszo (1,3 km).

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 378 m² 147,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Działka budowlana w Pniewach - Twoje wymarzone miejsce na nowy dom Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji! Skorzystaj także z naszej bezpłatnej usługi pośrednictwa.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł2 227 m² 1 841,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę deweloperską położonej W łodzi, pogranicze śródmieścia I górnej (okolice Placu Niepodległości) Powierzchnia łączna 2227 m kw. Cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł1 431 m² 37,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Grójcu Wielkim! gmina Złoczew opis działki: grójec Wielki gm. Złoczew Działka ma powierzchnię 1431m2, jej szerokość to około 24m , a długość około.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł800 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w miejscowości Bukowina Osiedle, gm. Raba Wyżna. Działki o nr ew. 6230/10, 6230/11, 6230/13 o powierzchniach 800 m2 każda. Działki nr ew.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł14 046 m² 34,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren o powierzchni 1,4 ha z potencjałem mieszkaniowo-rekreacyjnym Smólsko Małe, gm. Biłgoraj Lokalizacja Wykorzystaj potencjał unikatowej działki położonej w spokojnej okolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 000 zł4 392 m² 466,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 4 392 m , zlokalizowane w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Działki położone są w atrakcyjnej części Legnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 760 m² 278,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka o powierzchni 1760m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł3 633 m² 274,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka leśna z prawem zabudowy o powierzchni 3633m2 w Otwocku położona ok 200m od ulicy Narutowicza. Wymiary 37m x 128m. Wszystkie media w ulicy. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł881 m² 150,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Potrzanowo. Powierzchnia 882 m2, teren równy, płaski, obecnie częściowo zarośnięty. Spokojne osiedle - w okolicy nowe domy. W cenę wliczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 180 m² 117,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media. Asfaltowa droga dojazdowa - gminna. Bardzo dobra lokalizacja. Zaledwie dwa kilometry do szkoły i przedszkola. Najbliższy sklep.

Szczegóły ogłoszenia

72 180 zł802 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Rozwadza, gmina Zdzieszowice. Działka położona na terenie większego kompleksu działek budowlanych, oznaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł32,36 m² 6 025,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32.36 a w Głowaczowej, 10 km od Dębicy. Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój spotykają się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 430 m² 118,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka premium w Pietrowicach Wielkich ul. Wspólna, przy skrzyżowaniu z Janowską, w stronę Cyprzanowa! To nie jest zwykła działka. To miejsce z charakterem, w którym czuć.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 121 m² 133,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka - 1121 m 2 - rezerwacja Działka budowlana z Warunkami zabudowy! Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej w Szydłowie 10 minut drogi do centrum Piły. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 800 m² 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

- działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość natury opis: wymiary nieregularnie, zbliżone do trójkąta o boku około 70 metrów. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Muchnowie pod Kutnem. Powierzchnia 3000 mkw. Wymiary działki: szer. 21,5 m. dł. 143 m. Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Usytuowana w malowniczej, cichej okolicy, w miejscowości Osówka w gm. Niemce. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona: mn -teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 689 m² 97,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy na prezentacje nieruchomości gruntowej z planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne w Sokółce. Działka składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł8 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 82 ar, usytuowana przy drodze powiatowej w Chochorowicach, gmina Podegrodzie. Według zaświadczenia wydanego przez Wójta Gminy Podegrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł169,87 m² 2 295,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż sześć atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Żuraw, w malowniczej gminie Janów To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 004 m² 59,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna na sprzedaż Sułkowice, powiat myślenicki Oferuję na sprzedaż działkę leśną o numerze 4998, położoną w zielonej i spokojnej części gminy Sułkowice, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Walim,dolnośląskie

275 600 zł2 120 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy państwu działki budowlane położone w Walimu w Koloni Górnej. Przepięknie położone wśród gór i lasów. Bliskość przyrody zachęca do odpoczynku po codziennym trudzie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 191 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Sufczyn, gm. Dębno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Sufczynie w centralnej części miejscowości, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa inwestycyjna o powierzchni 3000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 311 m² 102,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Siołkowice zabudowa działka pod lasem. Szukasz przestrzeni z duszą? Mamy coś, czego nie znajdziesz w mieście! Urocza Zabudowa Działka pod Lasem w Nowych Siołkowicach ul. Kupska.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 943 m² 121,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, oddalona o 4 km od miejscowości Juchnowiec Kościelny! Powierzchnia: 4943m2 Wymiary; ok 31x158m Działka posiada wydane warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł10 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 205/11 o powierzchni 1 hektara położona w miejscowości Roztoki niedaleko Jasienia. Powiat Żarski. Działka płaska, lekko zalesiona samosiejkami. Po 3 granicach parceli obsadzona.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł4 200 m² 18,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka zagrodowa | 42 ar | Świerże, gm. Dorohusk | Spokojna lokalizacja, dobry dojazd Na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 4200 m2 (42 ar), położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Niemcza,dolnośląskie

270 000 zł7 949 m² 33,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 7949 m2 położona w Niemczy przy ul. Gumińskiej, zabudowana budynkiem gospodarczym - obora z rampą rozładunkową - konstrukcja żelbetonowa. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł993 m² 105,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stronno - działka z wz - 993 m2 - pod zabudowę - cisza, spokój Oferta dostępna w Naszym Biurze Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 993 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł1 516 m² 164,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealny kształt i wymiary Prostokąt 60 25 m - dłuższy bok biegnie wzdłuż drogi dojazdowej , więc zaprojektujesz dom i wjazd bez kompromisów. Powierzchnia 1 516 m daje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 085 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana położona w Zygodowicach, gmina Tomice. Działka o powierzchni 20,85 ara, w całości położona w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł3 500 m² 179,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 3500 m , położona w miejscowości Ruda Bugaj, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

301 000 zł3 010 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3010m2 w kompleksie działek ul. Osadników Wojskowych Kołczewo gm. Wolin. Dostępne jeszcze 2 kolejne o podobnym obszarze. W kompleksie są już działki, na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 600 m² 32,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana - Kraczkowa, gm. Łańcut Lokalizacja: kraczkowa, powiat łańcucki Nr działki: 731 Powierzchnia działki: 46 arów [4600 m ] Rodzaj działki: rolno-budowlana [.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 579 m² 284,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana zlokalizowana w bocznej uliczce w Obornikach Śląskich, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

143 250 zł1 910 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalno-usługową Zatory. Numer działki 345/5 o powierzchni 1910 m2 Lokalizacja Zatory to malownicza miejscowość w powiecie pułtuskim, położona nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł5 700 m² 101,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Siepraw | Prywatna enklawa pod lasem | 57 arów spokoju zaledwie 20 min od Krakowa Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej w towarzystwie szumu liści, a nie szumu autostrady? Ta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij