dowolna

Działki

64 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 095 ogłoszeń

3 614 900 zł64 577 m² 55,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka inwestycyjna 6,46 ha w Mogilanach przy dk7 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

147 895 zł1 002 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł12 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolno - leśna z możliwością zabudowy zlokalizowana w miejscowości Wola Lubecka w województwie małopolskim, gmina Ryglice. Działka zostanie wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

155 720 zł898 m² 173 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara zlokalizowaną w Wielkich Drogach gmina Skawina. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę atrakcyjne miejsce blisko Trzebnicy działka posiada Wz kupujący nie płaci podatku pcc miejscowość Komorówko kon nr telefonu   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 081 m² 147,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, budowlana działka w Kozach o powierzchni 1081m2 na zdjęciu zaznaczona jako 'C'. Wymiary 24x43 metry. Nr działki 5463/7. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mu35.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 670 m² 119,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas Posiadamy do sprzedaży działkę o powierzchni 1670m2 usytuowaną w Jastrzębiu dzielnica Zdrój przy ulicy 1 Maja. Działka oznaczone w mpzp symbolem mu (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 362 m² 206,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Krakowie. Homfi prezentuje dużą działkę przy ul. Za Ogrodem w Krakowie. Nieruchomość nadająca się pod inwestycje - możliwy podział.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana położona w miejscowości Brzeście gmina Pińczów bezpośrednio przy drodze asfaltowej prowadzącej do Skowronna Górnego. Działka budowlana, infrastruktura techniczna.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł3 548 m² 199,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka Z mpzp Mieszkaniowo - Usługowa działka idealna bliźniaki, domy jednorodzinne, budynki handlowo usługowe lokalizacja Działka nr 223/72 położona w miejscowości kolnik gmina.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 000 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3000 m 2.o charakterze rolnym ( klasa IV A ). Możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek o pow. 3000 m 2 każda. Działka pięknie położona w Barnisławiu koło.

Szczegóły ogłoszenia

2 031 360 zł8 832 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z lasem na sprzedaż Dębe Wielkie | 8832 m | wz i pozwolenie na budowę Lokalizacja: dębe Wielkie, powiat miński Powierzchnia: 8832 m (ostateczna powierzchnia może nieznacznie.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 400 m² 77,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łukaszów, działka, sprzedaż. Działka pod zabudowę usługową O pow. 1400 m2. Idealna pod: * handel samochodami używanymi * mechanika pojazdowa / wulkanizacja * skład węgla * wynajem sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 576 m² 149,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1576 m2 bydgoszcz łęgnowo. Warunki zabudowy na dwa domy. Szybki dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 869 m² 20,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przestrzeń wśród łąk, drzew I zieleni ***oferta na wyłączność*** Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1869 m 2 , zlokalizowaną w powiecie raciborskim,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 697 m² 188,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Robert .nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjna działka usługowa o pow. 1697m2, położona w Nadolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubanie

Lubanie,kujawsko-pomorskie

355 000 zł6 427 m² 55,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę w Lubaniu - idealną inwestycję pod zabudowę mieszkaniową! link do prezentacji nieruchomości dron Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

90 720 zł1 134 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży uzbrojone działki budowlane w Okmianach. Łącznie w sprzedaży pozostało 24 działki z 43 działek o różnych powierzchniach od 10 do 18.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Blanki

Blanki,warmińsko-mazurskie

390 000 zł10 200 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Natura, przestrzeń i spokój działki przy rzece Symsarna i jeziorze Blanki. Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu warmińskiej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł5 391 m² 389,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładna lokalizacja zostanie podana po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia. Zalesie Górne Media Prąd, gaz, kanalizacja - na działce Woda - przy granicy działki Wymiary 58m x 71m x 82m.

Szczegóły ogłoszenia

199 600 zł998 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Działki budowlane na sprzedaż - Dobra | media! mpzp! tylko 10 minut od centrum bolesławca! Szukasz spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 363 m² 52,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położona w miejscowości Kościuszki, gmina Osina, powiat Goleniowski. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

493 900 zł2 245 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Ornontowicach przy ulicy Nowej o pow. 2245m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42 x 54, pusta, z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł4 325 m² 1 479,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 077 m² 129,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rolna z prawem zabudowy natura, cisza, potencjał Mam przyjemność zaproponować do sprzedaży częściowo zalesioną działkę o niezwykle urokliwym charakterze, przez którą.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 745 m² 108,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana - Pewel Mała k. Żywca Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1745 m , położona w miejscowości Pewel Mała, w bliskiej odległości od Żywca. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł831 m² 72,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka rekreacyjna o numerze eweidencyjnym 2349 położona w Krośnie w dzielnicy Białobrzegi. Nieruchomość w kształcie prostokąta, teren lekko wzniesiony. Media.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł5 174 m² 113,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowe działki o łącznej powierzchni 5174 m , położone w malowniczej miejscowości Brzózki (gm. Nowe Warpno). To idealne miejsce na stworzenie kameralnego osiedla teren.

Szczegóły ogłoszenia

73 600 zł526 m² 139,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 526 m w skład której wchodzi działka 1244/24 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00014421/1. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 342 476 zł15 084 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miękowo, na sprzedaż duża działka budowlana grunt obecnie podzielony geodezyjnie na trzy działki o różnych wielkościach, objęta w całości przestrzennym planem zagospodarowania na 6x.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 380 m² 67,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1380 m 2 położona na pograniczu Stawek i Konradowa. Atrakcyjna cicha okolica w sąsiedztwie lasu. Dojazd drogą gminną gruntową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 418 m² 99,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1418m2 położona w spokojnej okolicy w Kończycach Małych gmina Zebrzydowice. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Owsianka,dolnośląskie

350 000 zł1 308 m² 267,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1308 mkw. w miejscowości Bąki koło Kobierzyc. Przeznaczenie wg mpzp 2mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Maksymalna wysokość zabudowy 12m. Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł3 668 m² 0,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka do wynajęcia w centrum Gromnika. Przedmiotem oferty jest działka położona bezpośrednio ul.Sikorskiego w Gromniku. Działka zaledwie 500 m od Gromnik -zakliczyn. Parcela płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł8 552 m² 157,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona przy drodze krajowej nr 52 relacji Kraków- bielsko-Biała działka o powierzchni 8552mkw. W planie zagospodarowania przestrzennego: - teren oznaczony symbolem 12mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 561 m² 67,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa Kopernia, działka budowlana, 1561 m2, cena 105 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu działkę nr 197/146 zlokalizowaną przy ulicy Jagodowej w szprotawie/nowej Koperni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł140 073 m² 2,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w obrębie Inina, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 14,0073 ha oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Osielsko,kujawsko-pomorskie

400 000 zł1 197 m² 334,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana w Osielsku. Działka ma powierzchnię 1197m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zmiana ceny dla pierwszej sprzedanej działki - nowa cena 350 000zł! Cena pozostałych działek - 525 000zł. Działki siedliskowe (1/2 do 1/9) o powierzchni 3000m2 każda w miejscowości Mokronos.

Szczegóły ogłoszenia

196 350 zł1 309 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedazy działka budowlana we wsi Grabina Radziwiłłowska gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Powierzchnia działki wynosi 1309 m2. Działka nieogrodzona. Woda i kanalizacja przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

136 400 zł682 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz niedużej, dobrze nasłonecznionej działki budowlanej w Karkonoszach? Zależy Ci na dostępie do infrastruktury miejskiej ale nie chcesz by to było duże i głośne miasto? Chcesz.