dowolna

Działki

63 997 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

63 997 ogłoszeń

633 000 zł1 400 m² 452,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o pow.1407m2 nieopodal Borówca w Koninku pod Poznaniem. Działka w kształcie trapezu o froncie 30m jest ogrodzona. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 768 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe siedlisko w Janowicach gm. Janowiec o powierzchni 1768m Nieruchomość składa się domu oraz dwóch budynków gospodarczych. Dom idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł792 m² 126,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 792m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową położona w miejscowości Drwalew w gminie Chynów. Wymiary działki: długość 37m, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 568 m² 107,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 26 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gorzków, w gminie Wieliczka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł8 500 m² 199,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod usługi z powierzchnią biologicznie czynną 30%. Wysokość zabudowy 15 m. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł4 083 m² 67,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Każdy z nas choć raz marzył, by mieć miejsce tylko dla siebie. Bez sąsiadów za ścianą. Bez miejskiego zgiełku. Z widokiem, który nie kończy się na płocie, ale prowadzi do ściany lasu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 001 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w otulinie Ińskiego Parku w pobliżu jeziora Ińsko. Działki o powierzchni od 3.001 m2 do 3.852 m2 znajdują się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł672 m² 443,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Maniowach przy ul. Józefa Poniatowskiego. Parcela ma powierzchnię 672 m i kształt prostokąta o wymiarach ok. 17,5 m x 38,4 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł2 130 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciekawie położona działka w cichej i spokojnej okolicy na os. Bagnówka w Białymstoku. Malownicza okolica otoczona zabudową jednorodzinną. Przeznaczenie działki w planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł770 m² 162,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży - 2 działki budowlane W kłomnicach, ul. Dworcowa Kłomnice, ul. Dworcowa - Twoje miejsce na dom w zielonej, dobrze skomunikowanej lokalizacji! Oferujemy 2 atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł1 973 m² 250,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Drużno w Gronowie Górnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 000 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widzew - Olechów - teren o powierzchni 1.1 ha objęty MPZP, symbol w planie 1U. Przeznaczenie podstawowe zabudowa usługowa, wskaźnik powierzchni zabudowy max.50%, wysokość zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem ale jednocześnie mieć szybki dojazd do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 020 m² 102,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1020m 2 , położona w miejscowości Kaczkowo (zaledwie 3 km od węzła trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 215 m² 123,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane o powierzchni około 1200 m2 każda, w czystej, spokojnej okolicy. Gmina Prażmów, kolonia Gościeńczyce Droga dojazdowa 8 metrowa, utwardzona. Media: wodociąg i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

196 600 zł6 144 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Kamion, gmina Nowy Duninów, w spokojnej i zielonej okolicy, z wygodnym dojazdem do Płocka. Powierzchnia działki: 6144m2.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 465 m² 51,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Żerdź, gmina Żyrzyn Działka ewidencyjna numer 472 Powierzchnia 4465 mkw Wymiary szerokość: około 20 m długość:.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł26 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o łącznej powierzchni 2,60 ha(1,622 ha przeliczeniowych) położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

244 160 zł872 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 872 m Bobolin, gm. Kołbaskowo Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 872 m , płaski teren. - media: prąd przy działce - Sąsiedztwo domów mieszkalnych oraz spokojnych,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 900 m² 56,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o o powierzchni 29 arów, w msc. Mokrzyska- bucze, gmina Brzesko. Wszystkie media dostępne na działce. Działka posiada wydane wz. Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

84 900 zł5 371 m² 15,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Santoku! każda W cenie 84.900 zł! ZA 1 SZT. Masz plany na wybudowanie swojego domu marzeń? Szukasz dużej i ustawnej działki w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł4 200 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 4 200 m2 usytuowany w miejscowości Bierzwnik Czynsz najmu 4 500,00zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 523 m² 131,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł7 815 m² 408,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży nieruchomość składającą się z 2 działek w doskonałej lokalizacji pierwsza linia jeziora Miedwie. To oferta, która łączy w sobie prestiż, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł4 100 m² 69,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 działki - Piotrowice, gm. Kąty Wrocławskie Możliwość zakupu osobno lub łącznie | mpzp - zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

232 990 zł1 013 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna działka w sąsiedztwie lasu z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowe działki w beskidzie niskim z widokiem na jezioro miejsce gdzie widok przyspiesza bicie serca! Na sprzedaż niezabudowane działki usytuowane w terenach usług turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 530 m² 35,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Parsęcko - działki budowlane na uboczu. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) położone w Parsęcku, gmina Szczecinek, na kolonii. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Lipiny,małopolskie

17 900 zł4 600 m² 3,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna W miejscowości lipiny, gmina dąbrowa tarnowska! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,46 ha - w jednym kawałku. Dojazd odbywa się drogą polną.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 18 arów, położonej w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 217 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4217 m2, z wydanymi warunkami zabudowy (cztery budynki jednorodzinne), położona w Gościeradzu. Bardzo dobra lokalizacja, z dala od zgiełku, tylko 800.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł298 m² 369,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję wyjątkową działkę ( 298m2) nad morzem z domkiem w miejscowości Chłapowo, zlokalizowana przy jednej z najpiękniejszej plaży nad Morzem bałtyckim. Działka na własność (akt.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł887 m² 135,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana Suszec *120 tys* Tylko u Nas taka oferta licencjonowane biuro nieruchomości Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 887 m 2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 339 m² 190,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w Łomży przy ul. Kraska spokój, przestrzeń i naturalne otoczenie Zapraszamy do Biura Nieruchomości Północ w Łomży. W ofercie dwie działki o powierzchni 1339.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł2 250 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2250 m2, położoną przy jednej z głównych ulic w gminie Stare Babice. Działka ma wymiary 26x86,5 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 073 m² 651,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy ofertę sprzedaży kompleksu dwóch działek o łącznej powierzchni 1073m2 w miejscowości Szklarska Poręba - Biała dolina Działka z przeznaczeniem w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 691 m² 88,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność: na sprzedaż Wyjątkowe Działki w Chwaliszowie - Osiedle Młodych. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu? Zbuduj swój dom w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł4 734 m² 422,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 4736 m | Żórawina | inwestycyjna | usługi + zabudowa mieszkaniowa Na sprzedaż duża, regularna działka o powierzchni 4736 m , położona w centralnej części Żórawiny k.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł1 680 m² 279,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1680 m , położona w spokojnej okolicy przy ul. Wojtyły w Rzeszowie. Nieruchomość idealna pod inwestycję lub budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

248 160 zł1 128 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Zielonce o powierzchni 1128 m2. Działka usytuowana w sąsiedztwie nowych zabudowań jednorodzinnych. media w drodze: prąd, woda, gaz. wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł235 800 m² 4,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Urokliwa działka 23,58 ha w otoczeniu natury Babiec- więczanki, gm. Rościszewo (pow. sierpecki) przy zakupie podstawowe informacje: powierzchnia: 23,58 ha Nr działki: 142704_2.0003.4 Działka.