dowolna

Działki

64 096 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 096 ogłoszeń

399 000 zł792 m² 503,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 792m2, wraz z budynkiem mieszkalnym( do kapitalnego remontu lub wyburzenia) około 130 m2. Obecnie dzierżawiony jest dodatkowy teren o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

222 240 zł926 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. Dedykowana pod zabudowę bliźniaczą. - działka o nr ewid. 3/4 i pow. 926m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł272 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym miejscu na odpoczynek w ciszy i spokoju? Mamy coś dla Ciebie. Na Sprzedaż udział wielkości 272m2 w działce rolnej o powierzchni 3320m2 zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł39 291 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Choinkowy raj Na sprzedaż gotowy biznes! 8 hektarów choinek! Dwie działki po 4 hektary, plantacja zlokalizowana jest między Grójcem, a Warką. Dojazd do plantacji z dwóch stron polną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł126 700 m² 250,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ciekawa oferta dla dewelopera - cena do negocjacji. Atrakcyjna nieruchomość w Żółwinie, działka budowlana o powierzchni 126 700 m2 (12,67ha). Nieruchomość położona na wzniesieniu, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Myślęcin,warmińsko-mazurskie

139 000 zł1 200 m² 115,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu działkę budowlaną w Myślęcinie, pomiędzy Pasłękiem a Elblągiem o powierzchni 1200m2. Lokalizacja: myślęcin, wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł15 477 m² 16,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna gm. Choroszcz Atrakcyjnie położona działka rolna blisko drogi S8 w kształcie prostokąta o powierzchni 15400 m2 w miejscowości Choroszcz. Działka objęta mpzp. Klasoużytki.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł881 m² 146,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w drodze przetargu prawa użytkowania wieczystego działek gruntu nr 214/26, 78/25 oraz 52/26 o łącznej powierzchni 881 m2, położonych w Bytomiu przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 030 m² 266,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z miejscowym planem zagospodarowania Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1030 m 2 położonej w miejscowości Olmonty. Wymiary nieruchomości to ok.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 103 m² 423,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 1852/15 Straszyn, gmina Pruszcz Gdański- zdjęcia w przygotowaniu Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 2103 m - Działka budowlana - Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000 m 2 Znajdującą się w gminie Zduńska Wola w miejscowości Wymysłów Teren charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

816 000 zł13 661 m² 59,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Bielszowickiej, obręb Bielszowice, o łącznej powierzchni 13661 m , w skład których wchodzą niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.098410, 20.886286 Sękocin Las, ul. Borowika numer ewidencyjny 129 Media: prąd - w ulicy Wymiary 29m.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł6 800 m² 43,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszczalna zabudowa zagrodowa lub agroturystyka. Dojazd do działki na zasadzie służebności przejazdu przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł10 800 m² 6,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

W ofercie działka rolna położona w malowniczej miejscowości Chorkówka, w gminie Chorkówka. Działka o powierzchni 1,08 ha (10 800 m ) o numerze ewidencyjnym 635 zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 054 m² 218,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 3734/2 o powierzchni 1054 m kw. znajdującą się przy ulicy Rybarskiej w Rybarzowicach. Grunt ma wymiary - front (wjazd) 24 m, długość 50 m.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 193 m² 96,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana pod budowę domu jednorodzinnego, położona w miejscowości Dzierżów w spokojnej, zielonej okolicy. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 500 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna (budowlane) 20a) mieszkaniowo-usługowa o pow. 25 arów i wym. ok. 38/66m. w Mnikowie, gm. Liszki, pow. Kraków, woj Małopolskie. Działka płaska, bardzo widokowa (.

Szczegóły ogłoszenia

75 600 zł1 680 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - 8 działek z warunkami zabudowy Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 500 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka na sprzedaż idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję! Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 1500 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostrów k/przemyśla - działka o charakterze budowlano - inwestycyjnym o pow. 15 arów (1500 m2) bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw884 Przemyśl-Dynów-Domaradz, ze zjazdem publicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 171 m² 69,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża dz. rolno-budowlana / Ligota k. Trzebnicy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Ligocie, powiat Trzebnicki, gmina Trzebnica. Działka jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 731 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4731m2, do zabudowy domem jednorodzinnym, położona w Izabelowie, gm. Zduńska Wola. Działka pomiędzy zabudowaniami, a widok na niezabudowaną część.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł8 982 m² 11,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! nie szukaj dalej! Działka w rolna w Dłużynie Dolnej, gm. Pieńsk. Biuro Nieruchomości As Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę rolną o numerze ewidencyjnym 432.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł19 100 m² 44,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy dwie wyjątkowe działki o numerach ewidencyjnych 62/1 oraz 62/2, zlokalizowane w obrębie 0007 Drawsko Pomorskie. Łączna powierzchnia tych nieruchomości wynosi imponujące.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 078 m² 54,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zgodnie z uchwałą Rady Gminy bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym terenem 3mn,U przeznaczonym na cele zabudowy mieszkalnej z dopuszczeniem usług .Zabudowa wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 040 m² 444 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę położoną w Józefowie w okolicy ul. Granicznej i Nadwiślańskiej. Działka porośnięta jest sosnowym lasem. Teren objęty jest mpzp: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 162 m² 464,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1162m wraz z domem, budynkiem gospodarczym oraz udziały w drodze wewnętrznej. Posesja połażona jest w cichej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 128 m² 117,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka w Donimierzu! Działka budowlana z pięknym widokiem, położona w malowniczej miejscowości Donimierz (gm. Szemud), z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 817 m² 260,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 3817 m2 położona w Zielonkach przy wyjeździe w kierunku Trojanowice. Działka daje możliwość budowy domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 723 m² 57,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Macharce, gmina Płaska w powiecie Augustowskim, na sprzedaż działka leśno - budowlana o powierzchni 3723 m2 zlokalizowana w Puszczy Augustowskiej, w okolicy jeziora Serwy; atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ogonki

Ogonki,warmińsko-mazurskie

10 500 000 zł10 021 m² 1 047,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jest uzyskane pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 100 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka budowlana w otoczonej lasami Polanówce , gm. Strzyżewice. Tylko 4 km od granicy Lublina! Działka o powierzchni 1100 m2 ma szerokość 17m i jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł10 579 m² 9,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny w Świebodzinie Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1.0579 ha, położoną w miejscowości Świebodzin, gmina Pleśna, powiat tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 500 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa rolno-budowlana o powierzchni 35 arów położona w Przysietnicy w gminie Stary Sącz. Działka kształtem zbliżona do.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Witam serdecznie. Posiadamy w swojej ofercie malowniczo położone działki w samym lesie, we wsi Grubsko, obok Jastrzębska. Jest to oaza ciszy i spokoju, natury i czystego, świeżego.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł846 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położona działka budowlana - szczytniki mieszkaniowo- usługowa. - teren Z mpzp Działka o powierzchni 846 mkw położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł3 033 m² 169,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - atrakcyjny kompleks działek inwestycyjnych | Racibórz - Miedonia, ul. Kwiatowa Oferuję na sprzedaż kompleks czterech działek gruntowych , stanowiących jedną funkcjonalną całość,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 082 m² 184,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta inwestycyjna! Obiekt z ogromnym potencjałem w rozwijającej się lokalizacji turystycznej Na sprzedaż: dwukondygnacyjny budynek gospodarczy o powierzchni 193 m na.

Szczegóły ogłoszenia

241 927 zł2 033 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agnieszka Śliwińska Specjalista ds. nieruchomości   Prezentuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Mierzwin,.

Szczegóły ogłoszenia

626 400 zł1 392 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego W zabudowie dwulokalowej! atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem A , O pow. OK. 14 arów Z pozwoleniem.