dowolna

Działki

64 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 014 ogłoszeń

160 000 zł1 207 m² 132,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana 1207 m Pokrzywnica | świetna lokalizacja, potencjał i bezterminowe wz Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1207 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 361 446 zł33 885 m² 69,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna: teren Przemysłowo-Usługowy 3,38 ha w Sercu Polski (gmina dalików)prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 33 838 m zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł423 660 m² 14,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

42 ha nad morzem z linią brzegową rzeki Grabowej. Działka polderów łąkowych o powierzchni 423 660 mkw., w kształcie zbliżonym do trójkąta, na długości ponad 1000 m granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł9 200 m² 40,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Foxhouse oferuje do sprzedaży dwie działki, o łącznej powierzchni 9200 m2, położone w miejscowości Gromadka, przy ulicy C. K. Norwida. Działka numer 1066, o pow. 2300 m2 oznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

78 470 zł1 121 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna budowlana działka o powierzchni 1073 m2 znajdująca się w Puszczy Mariańskiej blisko stacji pkp. Malownicze miejsce, idealne dla osób szukających spokoju od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł956 m² 80,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 956 m , położona w miejscowości Dobrzelów, gmina Bełchatów, województwo łódzkie. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł7 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| przedmiotem sprzedaży jest teren rolno-leśny o powierzchni 76 arów położony w miejscowości Kasina Wielka, gm. Mszana Dolna w sąsiedztwie lasu zlokalizowanego na zboczach góry Ćwilin.

Szczegóły ogłoszenia

833 430 zł4 274 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wz na 8 domów, 42,7 ara na sprzedaż - Bzianka, ul Św Jakuba Cena: 833 430zł Idealna pod budowę domu lub inwestycję deweloperską Szukasz działki w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 220 m² 81,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Youhouse Wycena i Sprzedaż Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną blisko jeziora Wieczorki oraz jeziora Skarlińskiego z możliwością zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 000 m² 449 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż uroczy domek z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 284 m² 194,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod budowę domu, ale męczą Cię standardowe, ciasne i prostokątne podziały? Ta działka to przestrzeń dla osób, które cenią sobie nieszablonowe rozwiązania i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł5 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wilków, działka budowlana 51 arów, sprzedam, 357 000 zł. Działka o kształcie prostokąta, położona 11 km od Głogowa. Dojazd utwardzony. Media : prąd ,woda i kanalizacja 30 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Korsarzy

Koszalin,zachodniopomorskie

173 995 zł1 513 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu kompleks działek położonych w cichej, spokojnej części Koszalina jaką jest Łabusz przy ulicy Korsarzy. To wyjątkowa lokalizacja, zaledwie 500 metrów od jeziora Jamno oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł8 016 m² 324,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Rumi przy ul. Świętopełka! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta. Jest to dobry wybór dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobino

Dobino,zachodniopomorskie

179 000 zł1 530 m² 116,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wałcz bliskie okolice Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 1 535 mkw przy jeziorze Głębokim, w pierwszej linii z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową (oddalona około 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł3 107 m² 214 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana w Sędziszowie Małopolskim Ul. Wspólna (mn1) Marzysz o budowie domu w spokojnej okolicy, z doskonałym dostępem do infrastruktury i pełną swobodą.

Szczegóły ogłoszenia

117 390 zł3 010 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

7 630 000 zł16 233 m² 470,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka usługowo-przemysłowa o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w strategicznym punkcie Łodzi. Nieruchomość znajduje się przy ul. Rokicińskiej 197, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 200 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Brzózki, w spokojnej i malowniczej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Zalewu Szczecińskiego, ok. 10 minut od Nowego Warpna i 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł3 001 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o pow. 3001 m2 w Wawrochach. Działka zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu z dala od zabudowań. Najbliższe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł1 400 m² 199,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna działka z prawomocną decyzją o warunkach zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne lub szeregowe. W naszej ofercie posiadamy działkę o powierzchni 1400 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

657 750 zł13 155 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość rolna o powierzchni 13.155m2 położona w miejscowości Jeziora gm.Pniewy. Cena 657.750zł Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego. Planujesz skredytować to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł39 830 m² 25,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka leśna 39 830 m - duży teren inwestycyjny, rybnik Atrakcyjna propozycja dla inwestora poszukującego dużego, zwartego terenu o charakterze leśnym w rozwijającym się rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 199,58 m² 236,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe parametry: powierzchnia: 2199,58 m (ok. 22 ary) mnóstwo miejsca na dom, ogród i strefę relaksu.Wymiary: Regularny prostokąt 34 m x 66 m idealne proporcje pod niemal każdy.

Szczegóły ogłoszenia

140 760 zł1 656 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana 1656 m2 | Kotlina Kłodzka | Stary Waliszów Jeśli marzysz o domu z widokiem na góry, w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku - ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 450 zł5 487 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, w sprzedaży działka usługowa w miejscowości Szewce. Działka nr 538/66 o powierzchni 0,5487ha. Działka znajduje się przy głównej drodze Wrocław- oborniki Śląskie. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 385 m² 194,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy na prezentację działek położonych w Skrybiczach. Wszystkie działki mają wydane warunki zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd do działek drogą asfaltową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 371 m² 80,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-zagrodowa rm, o pow. 1370 mkw, wymiary 20x174 m. Dojazd drogą gminną, częściowo utwardzoną. Nie ogrodzona. Przy działce dostępna jest linia energetyczna, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł18 159 m² 6,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna nr 271/12 położona w miejscowości Żółwia Błoć, gmina Goleniów, w wyjątkowo spokojnej okolicy, bezpośrednio przy lesie. To doskonała propozycja dla rolników,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł5 011 m² 297,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka budowlana z własną plażą, położona w miejscowości Brzózki, tuż przy brzegu Zalewu Szczecińskiego w otoczeniu lasów Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł512 m² 126,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki budowlane sąsiadujące bezpośrednio z rozległym kompleksem leśnym, zaledwie 15 minut od Kielc. Osiedle położone w otulinie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł3 777 m² 72,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie działkę usługowo - budowlaną o powierzchni około 37,77a. Działka ta posiada regularny, zbliżony do prostokąta kształt. Działka płaska posiada bezpośredni dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 100 m² 58,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną położoną w miejscowości Niechorze. Działka o powierzchni 3100 m2. Działka leży na terenie płaskim, w planie teren rolny z zakazem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 151 m² 103,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas Umowa na wyłączność *** piękna działka *** Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Chruszczobrodzie przy ul. Jagodowej. Działka o powierzchni 1151 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł656 m² 358,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż - Krzysztoforzyce, ul. Glinikoferujemy 7 atrakcyjnych działek budowlanych w miejscowości Krzysztoforzyce, tuż przy ul. Glinik - zaledwie 100 m od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

601 200 zł6 012 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 519/1 6012 m z warunkami zabudowy i prądem idealne miejsce na Twój dom! Szukasz przestronnej działki w spokojnej, zielonej okolicy, gotowej do zabudowy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 152 m² 151,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż Działka budowlana w miejscowości Sobuczyna gm. Poczesna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1152 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 440 m² 131,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wałbrzychu w dobrej lokalizacji i cichej okolicy. Działka przy ul. Malowniczej. Tuż obok osiedla Górniczego (dzielnica Rusinowa) i miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 614 000 zł64 550 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wisła Jawornik-gospodarstwo rolne o pow. 6,5 ha z budynkiem mieszkalnym częściowo drewniany a częściowo murowany do kapitalnego remontu lub rozbiórki oraz budynkiem gospodarczym -.

Szczegóły ogłoszenia

134 400 zł1 200 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma re/max City nie pobiera prowizji od Kupujacego. Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale z wygodnym dojazdem do Warszawy? Na sprzedaż 8.