dowolna

Działki

64 042 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 042 ogłoszenia

252 000 zł1 185 m² 212,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 1185m2 w łańcucie okazja okazja okazja Działka położona w drugiej linii zabudowy. Dla działki wydano wz na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł14 000 m² 15,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż wyjątkowa działka Z wz - 1,40 ha ciszy, zieleni I przestrzeni, radgoszcz! Jeśli marzysz o działce, która nie będzie kompromisem - lecz świadomym wyborem stylu życia - ta.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 360 m² 127,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w bliskiej okolicy Walerian, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie żyrardowskim. Ładna, słoneczna działka o powierzchni 2360 m2 (szerokość ok. 50 m ).

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Many kompleks działek budowlanych - na sprzedaż. Atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach nie mniejszych niż 1000 m2. Działki położone blisko lasu przy drodze gminnej asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

768 560 zł2 956 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rudna Mała 29,56ar wz Magazynowo-Biurowy Tylko u nas Oferta na wyłączność Rudna Mała gmina Głogów Młp. Warunki zabudowy pod Budynek magazynowo produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

646 000 zł2 582 m² 250,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana na sprzedaż nad jeziorem Dłuskim, w gminie Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych jezior, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

145 827 zł1 473 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki w leśnym zakątku? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Białej w gminie Trzcianka.

Szczegóły ogłoszenia

554 283 zł2 281 m² 243 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest widokowa działka budowlana o powierzchni 22,81ar w Polańczyku idealna pod inwestycję ,budowę domu/domków w unikalnej ponadczasowej lokalizacji. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł2 656 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w Marksewie, 100m do jeziora Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną w Marksewie (gmina Szczytno, powiat szczycieński) o powierzchni 2656 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 910 m² 46,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - Opole, chmielowice | teren zieleni urządzonej (12 zp) Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka inwestycyjna w Opolu, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł10 657 m² 131,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa | 10 657 m potencjał inwestycyjny | uzdrowisko rabka-zdrój Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna działka o powierzchni ponad 1 hektara, położona w sercu znanego.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 050 m² 109,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1050 m2 położona w Świeciu, gmina Leśna. Działka przeznaczona w planie zagospodarowania jako mn33 tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu działki usługowej zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Brzozowej 16. Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 15.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 790 m² 95,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 6790 mkw i 26 metrów szerokości od frontu, położona przy ulicy Złotej. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł50 000 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja Derbin Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o łącznej powierzchni około 5 ha, położoną w miejscowości Żyrów w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł4 200 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki obok siebie (razem 42 ary) Rzeszów, okolice ul. Dębickiej Powierzchnia łączna: ok. 4 200 m2 (2 działki obok siebie) Cena: 21 000 zł / ar Łączna cena: 882 000 zł opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 878 m² 119,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych mieszczących się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny, w Stanowicach! Parcela o powierzchni 1878 m 2 , wymiarach: szerokość 55.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł24 229 m² 82,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową i własnym lasem na wsi - Działka inwestycyjna - Ostroróg, gmina Czaplinek Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 24 229 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł11 741 m² 25,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o pow. 1.1741ha położonej w miejscowości Rudka gm. Sieniawa. Prezentowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

44 075 000 zł350 963 m² 125,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują działki gruntu numer 140/1, 140/3, 146, 147/2, 149, 153 i 154/2 o łącznej powierzchni 350963 m zapisane w księgach wieczystych gl1g/00075882/9,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł27 053 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek na sprzedaż! Na sprzedaż kompleks działek z potencjałem inwestycyjnym w Jaraczewie. Łączna powierzchnia 2,7053 ha. Zaledwie 3 km od centrum miejscowości Szydłowo, 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł1 600 m² 690,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Klaudyn, gmina Stare Babice, kształtna duża działka w dobrej lokalizacji - przy ulicy Rodzinnej. 1600 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, ale też pod usługi. : dla kogo? Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł13 600 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunty rolne, wieś Siodło, gmina Żary, powiat żarski, województwo Lubuskie. Działka o numerze ewidencyjnym 326. Lsv 0,30 ha rivb 0,25 ha rv 0,35 ha rvi 0,46 ha łącznie 1,36 ha Las.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działki budowlane w Głuchowie , wśród lasów , cisza , spokój, śpiew ptaków , zapach ściółki leśnej - brzmi świetnie prawda? Zaledwie 25 minut do Warszawy (2 km od działek.

Szczegóły ogłoszenia

4 977 400 zł2 428 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej o powierzchni 2428 m2 w sercu miasta na osiedlu Planty przy ulicy Mariackiej. To miejsce doskonałe na ambitny projekt inwestycyjny. Dzięki dostępowi do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł615 m² 2 276,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Małym Kacku, porośnięta trawą oraz pięknym dorodnym drzewem orzechowym. Na działce jest budynek gospodarczy do wyburzenia lub własnej adaptacji. Działka jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

694 000 zł4 627 m² 149,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w cichej i kameralnej części miejscowości, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Teren jest płaski, dobrze nasłoneczniony.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 157 m² 293 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania wyjątkowa działka położona w Osowcu gm. Żabia Wola o powierzchni 1157 m2 i wymiarach 20 m x 58 m blisko lasu i natury leśnej. To wyjątkowe miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

99 800 zł868 m² 114,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Na sprzedaż działka o pow. 868 m2 w miejscowości Jezierzyce Kościelne, nieruchomość w promocyjnej cenie 115 zł/m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 500 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana 1500 m2 - Niemica, blisko Malechowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Cisowa

Manowo,zachodniopomorskie

110 330 zł1 003 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną - Manowo, ul. Cisowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1003 m2, położoną w miejscowości Manowo, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł5 900 m² 8,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny wysokiej klasy do sprzedaży pod Namysłowem (przewidziana negocjacja ceny - motywacja dla zdecydowanych) Dobra oferta sprzedaży działki rolnej w areale 59a. klasy iiia we wsi Ziemiełowice.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł2 635 m² 5,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk Orunia, około 4-5 km od Centrum Gdańska. Blisko obwodnicy południowej Gdańska oraz drogi krajowej 7 (około 4,5 km do najbliższego węzła.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 600 m² 173,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

!oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana o pow. 26 arów zlokalizowana w miejscowości Maszków, gm. Iwanowice. Działka w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł810 m² 243,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer działki: 106/80 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

4 131 000 zł15 300 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt