dowolna

Działki

64 102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 102 ogłoszenia

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Zawada, gmina Myślenice. Lokalizacja łączy spokojny, podmiejski charakter z szybkim dojazdem do Myślenic.

Szczegóły ogłoszenia

166 500 zł852 m² 195,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w malowniczej dzielnicy Orzesza Zgoń przy ul. Gostyńskiej. Orzesze Zgoń spokojna dzielnica Orzesza, usytuowana w otoczeniu lasów i łąk, liczne ściezki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

770 000 zł1 972 m² 390,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1972m2 w miejscowości Rewal powiat Gryfice blisko plaży Bałtyku. Nieruchomość składa się z dwóch działek geodezyjnych, dla każdej wydane są Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł6 250 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 6250 m2 w miejscowości Chojna. Czynsz najmu 1000,00zł/m-c/netto do negocjacji. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 889 zł9 347 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Trzy działki usługowe o łącznej powierzchni 9 347 m2 w cenie 162,5 zł/ 1m2. Media: prąd, woda, kanalizacja Dojazd droga asfaltową. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolem U/1.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł5 000 m² 83,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka rolna idealna pod inwestycje, warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Działka o powierzchni 5000m2. Przy działce prąd, woda oraz kanalizacja. Klasoużytki rv,rvi,. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł4 677 m² 5,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4677 m Skrzyszów, pow. tarnowski | Atrakcyjna cena| Idealna pod krus! Na sprzedaż działka o powierzchni 4677 m , położona w miejscowości Skrzyszów, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł9 571 m² 344,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: czeladź Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o pow. 9.571m 2 (własność ), działka w regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu ok 97mX99m. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł800 m² 268,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania piękna działka w miejscowości Zabierzów Bocheński. Działka do wydzielenia, wydzielana powierzchnia to około 8 a. Teren płaski, kształt prostokąta. Działka budowlana, uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł774 m² 231,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Ciechocinka Na sprzedaż działka budowlana w Ciechocinku świetna lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 774 m2 , położona.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 050 m² 160,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w woj. Warm-Mazurskim w miejscowości Michałki. Wymarzone miejsce na wypoczynek blisko natury! *powierzchnia: 1050 m *nr ewidencyjny: 137/45 *działka z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł13 304 m² 225,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż dwie działki położne w Przywidzu o łącznej powierzchni ponad 13000 m2. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, otoczenie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł544 m² 143,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, przyjaznej okolicy? Ta działka to prawdziwa perełka wśród nieruchomości idealna propozycja dla osób, które cenią funkcjonalność, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 247 m² 311,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia przepiękne działki w Ojrzanowie. Lokalizacja: ojrzanów, malownicza wieś położona w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do Grodziska Mazowieckiego i Warszawy. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł3 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domowe nieruchomości paulina jasińska mają przyjemność przedstawić Państwu: grunt inwestycyjny na sprzedaż ujęty w planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny zabudowy usługowej (u4),.

Szczegóły ogłoszenia

372 500 zł1 584 m² 235,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej prowizji - korzystaj z atrakcyjnej możliwości zakupu bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 123 m² 1 157,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1123m2 w okolicy nowych domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja Lokalizacja działki zapewnia łatwy dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 600 m² 130,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż pięknie zagospodarowaną działkę o powierzchni 2600m2 w miejscowości Pisary gmina Międzylesie powiat kłodzko województwo dolnośląskie. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 420 000 zł14 309 m² 239,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w miejscowości siedlec przy ul. Miłej, powiat wrocławski, gmina Długołęka, numer dziatki 16/1. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, media w pobliżu działki. 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

979 950 zł6 533 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka pod budownictwo jednorodzinne w gminie Kazimierz Dolny. 65 arowa działka położona w dogodnej lokalizacji pod Kazimierzem Dolnym - Od rynku w Kazimierzu dzieli ja.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł4 431 m² 89,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna położona bezpośrednio nad malowniczym zalewem Siemianówka. Idealna pod zabudowę rekreacyjna, turystyczną, prywatną. W cenie działki jest gotowy projekt domu/.

Szczegóły ogłoszenia

2 613 zł1 045 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia plac ładunkowy w Gościszewie o pow. 1.045 m2. (dz. 296/4, obr. Gościszewo).

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 118 m² 124,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Łubnianach. Idealna lokalizacja z niską zabudową wokół oraz malowniczym widokiem na pobliskie pola i lasy. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł31 601 m² 120,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3 ha 1601 m2, położona bezpośrednio przy drodze ekspresowej S-7 Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na wszelkiego rodzaju usługi związane z obsługą.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 118 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonych działek w Łomnicy (gmina Trzcianka) zlokalizowanych bezpośrednio przy ścianie lasu oraz drodze asfaltowej. Niewątpliwym walorem przedmiotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kalonka,łódzkie

591 500 zł2 366 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Niezabudowana działka na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich o pow. 2366 mkw, z asfaltowym dojazdem. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego w miejscowości Kamień, zaledwie 300 metrów od jeziora! Działka o przeznaczeniu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 968 m² 117,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 968 m2 w miejscowości Prężyce niedaleko Zalewu Prężyckiego. Oferowana działka rolna z przeznaczeniem w Studium Rozwoju Gminy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

7 668 zł3 834 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do wynajęcia plac za i wyładunkowy, utwardzony trylinką. teren usytuowany jest w Pankach przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł810 m² 65,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2% jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Plewnia

Plewnia,wielkopolskie

350 000 zł11 200 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka Plewnia Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,12 ha, położona w miejscowości Plewnia. Działka w spokojnej i rozwijającej się okolicy, idealna jako.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 000 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 10,00 ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie wydzielania z większej działki- istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł834 m² 598,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Tczew, ul. Mikołaja Reja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 351/2, położona w Tczewie, w spokojnej i zielonej okolicy przy ulicy.