dowolna

Działki

64 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

64 015 ogłoszeń

298 500 zł1 500 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy - Dobrzyniewo Duże Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m (wymiary: 26x58 m) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 300 m² 91,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Rudzienicach, przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, zlokalizowanych w malowniczym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

215 150 zł1 163 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić bardzo atrakcyjną działkę w Białych Błotach. Działka posiada 1163 m2 o wymiarach 30 m x38 m. Lokalizacja działki to jest duży atut, bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 821 250 zł11 285 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kompleks 8 atrakcyjnych działek w miejscowości Urzut. Powierzchnia działki -1500m2 około 25x60m Powierzchnia działki - 750m2 około 25x30m W drodze prąd, gaz i woda.

Szczegóły ogłoszenia

118 140 zł1 074 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1074 m - Kanin, gm. Nowa Wieś Lęborska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Kanin gm. Nowa Wieś Lęborska około 7km od Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł966 m² 369,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - ostatnia wolna - działka budowlana, - wszystkie media, - woda, prąd, gaz, kanalizacja, - super lokalizacja, - idealne wymiary pod dom. Więcej podobnych ofert na Naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 244 400 zł3 111 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Otrębusach. Cicha i spokojna okolica.Dookoła tereny spacerowe i ścieżki rowerowe. Na działkę zostały wydane prawomocne warunki zabudowy na dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł3 200 m² 143,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o powierzchni 3 200 mkw. położonej w miejscowości Czarny Las. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 958 540 zł49 309 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz rozległej, malowniczej przestrzeni, w której w pełnej ciszy i spokoju możesz podziwiać otaczające lasy i pola? Ta niemal 5000-metrowa działka zachwyca naturalnym urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

524 340 zł8 739 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piersna, działka budowlana, 87 arów, sprzedam, 524 340 zł. Działka położona w miejscowości oddalonej o 17 km od Głogowa, przy drodze asfaltowej, na skraju miejscowości. W razie.

Szczegóły ogłoszenia

148 250 zł1 186 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki 1186m z możliwością zabudowy do 170 m Planujesz budowę domu? Nie zwlekaj! Kup działkę w świetnej lokalizacji zanim ktoś kupi ją pierwszy! Nieruchomości Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł603 m² 179,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane ul. Sękowska | Zielona okolica i szybki dojazd do Poznania Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej ul. Sękowska. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

15 980 zł3 196 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 5 działek leśnych w obrębie Karakule, gmina Supraśl Przedstawiam ofertę sprzedaży 5 działek leśnych położonych w malowniczym obrębie Karakule, gmina Supraśl w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł948 m² 611,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 948m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 28,55 x 33,02, dojazd drogą gminna utwardzoną media - prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł1 370 m² 243,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł1 200 m² 645,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1200 m Białołęka / Szamocin mpzp spokojna okolica Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m położona w atrakcyjnym rejonie Warszawa Białołęka Szamocin.

Szczegóły ogłoszenia

113 000 zł1 508 m² 74,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1508 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

4 286 000 zł3 297 m² 1 299,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 3300m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę rezydencjonalną w zielonej części Podolan.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł917 m² 261,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 917 m2.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł20 000 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujmy Państwu na sprzedaż działkę o pow. 20ar położoną w miejscowości Sieroszowice - wieś w Polsce, w województwie dolnośląskim, w powiecie polkowickim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 000 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 zlokalizowana w pobliżu ul. Ostródzkiej, na Białołęce - Brzeziny. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 21 x 40.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł4 223 m² 194,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Gliwicach w rejonie ulicy Kostki oraz Błogosławionego.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł5 070 m² 48,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość ma kształt zbliżony do wydłużonego prostokąta. Teren działki przeważnie płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i średnią.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 500 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast hałasu ulicy i przestrzeń tylko Ciecie? I to wszystko zaledwie kilka minut samochodem od Gdyni. Ta działka w Kielnie to.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł1 935 m² 687,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Świetnie zlokalizowana, działka usługowo mieszkaniowa o powierzchni 1935 m2, położona w Starych Babicach w okolicach ulicy Sienkiewicza, zaledwie 1,5 km od Rynku. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

339 007 zł1 289 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest widokowa działka budowlana o powierzchni 12,89ar w Polańczyku idealna pod inwestycję ,budowę domu/domków w unikalnej ponadczasowej lokalizacji. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

225 610 zł2 051 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 2051 m.kw., o regularnym kształcie, płaska, zadrzewiona. Działka w sąsiedztwie zabudowań jednorodzinnych, dojazd drogą nieutwardzoną. Dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 970 m² 68,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeżeli szukasz dużej ustawnej działki w zacisznym miejscu ta oferta jest dla Ciebie! Do sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o pow. 1970 m2 położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł8 127 m² 73,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu na usługi- publiczne według mpzp (up) i ze przy drodze wjazdowej gruntowej (teren sąsiadujący ze stawem znajdującym się na działce obok),.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 623 m² 99,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/13 oraz 13/14 położone w Chruszczewie gm. Ciechanów w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Mławskiej o łącznej powierzchni 2623 m2.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 800 m² 94,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka pośród pól i lasu - wyjątkowe miejsce na Twój dom Pustelnik / Gmina Marciszów Działka o powierzchni: 2 800 m Decyzja o warunkach zabudowy pod budynek.

Szczegóły ogłoszenia

15 589 200 zł77 946 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka według wyłożonego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego ma przeznaczenie usługowo- mieszkaniowe , studium zezwala również na wybudowanie hal usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł3 640 m² 246,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka rekreacyjna o powierzchni 3640 m , położona w malowniczej miejscowości Dąbrówno, z bezpośrednim dostępem do jeziora Jezioro Dąbrowa Wielka. To.

Szczegóły ogłoszenia

963 000 zł1 284 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1284 m , położona w miejscowości Dawidy Bankowe (gmina Raszyn, powiat pruszkowski), obręb 0002, numer ewidencyjny 70/3 Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł13 900 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Domplus Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 139 ar w miejscowym planie działka oznaczona symbolem mn/u5 w miejscowości Gorzyca Gmina Lubin. Powierzchnia oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 580 m² 63,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dzień dobry. Na sprzedaż działki budowlane w Żurczynie w gminie Szubin, 20 minut od centrum Bydgoszczy. Prawomocne, bezterminowe warunki zabudowy na 3 domy na każdej działce. Przyłącza.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł13 900 m² 8,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

| oferta sprzedaży działki w gminie Ręczno Działka o powierzchni 1,39 ha, wymiary działki 51m x 272m. Grunt klasy psv - 0,58ha rvi - 0,59ha lsv - 0,19ha rivb - 0,03ha Linia średniego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł6 591 m² 128,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni prawie 66 arów położony w Gorzowie Wlkp. przy ulicy Kostrzyńskiej przy trasie Gorzów - Kostrzyn około 400 metrów od węzła S3. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł2 586 m² 121,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 2586 mkw położoną w kompleksie działek budowlanych, w malowniczej lokalizacji. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach: ok.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł9 867 m² 28,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną położoną w gminie Pawłowice, obręb Pniówek przy ulicy Pszczyńskiej, o powierzchni 9867 m2 w tym: - około 1.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 162 m² 156,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3162 m , położoną w spokojnej okolicy - Proszków obok Środy Śląskiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę.