dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 968 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka 10ar na spokojnym osiedlu - możliwość zabudowy zarówno jednorodzinnej jak i usługowej Pierwsza linia zabudowy, przy osiedlowej drodze asfaltowej, łatwy i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 582 m² 66,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Skotniki, gm. Ozorków, pow. zgierski z mpzp. Działka o powierzchni ok. 1 582 m , położona w miejscowości Skotniki , w gminie Ozorków , powiat.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł2 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Golędzinów - działka o powierzchni 2300m2 wymiary ( 46 m x 50 m ) .Teren płaski, okolica przepełniona jest zielenią , lasami oraz zbiornikami wodnymi łącznie ze stawem kąpielowym.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł4 400 000 m² 3,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gospodarstwo rolne , hodowlane - trzoda chlewna. na 4000 tuczników. - komplet budynków. Bonitacja i użytki : 410 ha użytków rolnych , 30 ha N i Lz. - III kl 20 % , IV - 63 % , reszta - V i.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 000 zł30 000 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 4 ha, bardzo dobre wymiary, media przy działce. Działka narożna droga asfaltowa z dwóch stron. Istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

198 180 zł734 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki położone w przepięknym miejscu na osiedlu Rokosowo przy ul.Żurawiej. Cena od 246 zł/m2 do 270 zł/m2 brutto Na sprzedaż kompleks 8 działek podzielonych na pow. ok. 0,0700 ha- 0,0813 ha.

Szczegóły ogłoszenia

2 164 000 zł17 316 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Działka o pow. 1,73 ha o wszechstronnym przeznaczeniu w doskonałej lokalizacji. Biłgoraj, ul. Biłgorajska Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

431 220 zł7 187 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano - rolna o powierzchni 7187 m2 ,o wymiarach 28 x 256 m2. Media w ulicy prąd ,woda gaz. Działka wśród zabudowy mieszkalnej. Do szkoły ok 700.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości homespace ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych przy ulicy Kwiatów Polnych na rzeszowskim Staromieściu. Szczegóły oferty: - numer.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł8 003 m² 86,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z linią brzegową w miejscowości Szypliszki, powiat suwalski Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8003 m , położona bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1 ha poł. pomiędzy Męczenników Majdanka a ul. Wyzwolenia, w przeważającej części zabudowa jednorodzinna

Szczegóły ogłoszenia

681 500 zł2 350 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu budowlaną działkę w miejscowości - Golkowice / Wieliczka Jeśli szukasz nieruchomości o rosnącej wartości, ta oferta jest dla Ciebie! Położona w Golkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować piękną budowlaną działkę 9 arową. Działka położona w Krakowie dzielnica Nowa Huta. Teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

81 510 zł741 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 741m2. położonej w drugiej linii zabudowy, obręb miejscowości Egiertowo. Działka położona przy drodze krajowej nr 20 Żukowo - Kościerzyna.

Szczegóły ogłoszenia

19 337 000 zł350 237 m² 55,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla, o łącznej powierzchni 350237m w skład których wchodzą działki gruntu nr 212, 636/160, 162, 163, 180, 866/174,.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł9 799 m² 5,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na Sprzedaż działka leśna w gm. Osiecznica przeznaczona pod zabudowę związaną z gospodarką leśną. Mpzp ustala zakaz zabudowy obiektami kubaturowymi za wyjątkiem zabudowy związanej.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł3 211 m² 49,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż wyjątkowa działka budowlana-czchów, powiat brzeski, województwo małopolskie. Zachwyć się pięknymi krajobrazami z punktów widokowych - Kozieniec i szczyt Machulec Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł817 m² 293,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana- pniów Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę o powierzchni 817 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Pniów. Oferta idealna dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

230 520 zł1 921 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży kilka działek z możliwością zabudowy w miejscowości Benenard gmina Radziejowice powiat Żyrardowski. Tereny objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 113 m² 853,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż narożna działka na Bezrzeczu o powierzchni 1113 m2. W drodze pełne uzbrojenie. Wystawa ogrodu południowo-zachodnia. Plan zagospodarowania Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 252 m² 195,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Osieku przy drodze na Wrocław ze zjazdem w obu kierunkach pow. 0,2252 ha Działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej, idealnie nadająca się na restaurację ,.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 300 m² 51,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-usługowa 2300 m Posadowice, gm. Bierutów Na sprzedaż działka nr 184 o powierzchni 2300 m , położona w miejscowości Posadowice (gmina Bierutów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 134 m² 127,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna cena! Polecam do sprzedaży działki położone przy ulicy Tymiankowej w podpoznańskim Jasinie. Nieruchomość jest na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł13 304 m² 225,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house Na sprzedaż dwie działki położne w Przywidzu o łącznej powierzchni ponad 13000 m2. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja, otoczenie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł8 219 m² 717,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora w centrum Zawad - działka budowlana o powierzchni około 5.500 m2, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. W planie działka jest przewidziana pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W skład kompleksu wchodzą działki: 184 o powierzchni 0,32 ha 186 o powierzchni 0,21 ha, 187 o powierzchni 0,14 ha, 188 o powierzchni 0,09 ha, 189 o powierzchni 0,99 ha, dla wyżej.

Szczegóły ogłoszenia

8 513 010 zł25 797 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z widokiem na dwa jeziora W sercu mazur Wyszowate Ogródki | 2 działki | mpzp - zabudowa zagrodowa | Widok na jeziora | Spokojna okolica | Inwestycyjny potencjał ***** rozkład terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 037 m² 134,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna opcja pod budowę własnego domu, prowadzenie nieuciążliwej działalności przydomowej lub jako bezpieczna lokata kapitału. Na sprzedaż działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł35 000 m² 101,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 35 000 m2 , zlokalizowana w Mościskach, gmina Grodzisk Mazowiecki. Doskonała lokalizacja: 8 km od wjazdu na trasę Katowicką, 5 km od centrum Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł1 600 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mosty - gmina Kosakowo, bezpośrednie sąsiedztwo Gdyni. Mosty to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie puckim, w gminie Kosakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 223 625 zł9 789 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest teren inwestycyjny o powierzchni 0,9789 ha, położony w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Odlewników (obręb Chróścik). Działka ewidencyjna nr 280/2 to atrakcyjny grunt.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł739 m² 121,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Męcikały, w jednym z najbardziej cenionych przyrodniczo regionów Polski - Borach Tucholskich, na terenie Zaborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Parkitka przy ul. Traugutta o powierzchni 1022 m2 działka : o pow. ok 1022 m2.

Szczegóły ogłoszenia

201 500 zł806 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na terenie objętym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Teren na którym położona jest działka oznaczony jest symbolem mnu (teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 246 m² 2 808,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera zabudowa wielorodzinna Do sprzedania teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania, powierzchnia działki 1246 m2, wymiary 30x41.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o imponującej powierzchni 9041 mkw, położoną w urokliwej miejscowości Biskupiec Kolonia. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących spokoju i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 20,22 ha, zlokalizowaną w miejscowości Żelisławie. Grunt posiada bezpośredni dostęp do Jeziora Kaleńskiego, linia brzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł400 m² 497,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Jeśli chcesz uciec od zgiełku miasta i wypocząć, albo prace w ogródku to Twoje hobby ? A może po prostu planujesz majówkę i pragniesz się wyciszyć ? ta oferta może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 położona w miejscowości Milejowice , gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media: woda w drodze przy działce, skrzynka elektryczna na.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł1 110 m² 154,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana