dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

450 000 zł993 m² 453,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Szczawnie-Zdroju przy ulicy Równoległej 4. W pobliżu główny "deptak" oraz Park Zdrojowy. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, położona w centrum miasta Łosice, przy ulicy 1 maja. Niewiele jest działek wolnych położonych w okolicach śródmieścia. Powierzchna 631 mkw. front około 15 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka nad rzeką - Dębnica Kaszubska | 3090 mkw | wz Na sprzedaż piękna działka budowlana o łącznej powierzchni 3090 mkw, składająca się z dwóch numerów ewidencyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 914 m² 65,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działka z linią brzegową (60m) na Jeziorem Słupowskim idealna pod budowę domu z widokiem na jezioro. W trakcie wydawania warunków zabudowy pod dom jednorodzinny. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł42 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żurczyn Na sprzedaż działka rekreacyjna z murowanym domkiem z 2 tarasami, basenem i zabudowaniami gospodarczymi (domek na narzędzia, pomieszczenie przygotowane pod kotłownię, szopa na.

Szczegóły ogłoszenia

135 460 zł1 042 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki nr 97/15, położonej w urokliwej miejscowości Przędzel , gmina Rudnik nad Sanem. To spokojna, rozwijająca się okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 500 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja przy trasie Mszczonów -tarczyn 5 km do Mszczonowa {s8 Warszawa-Katowice] , 7 km. Tarczyn {trasa S7 Warszawa-Radom} ,działka znajduje na terenie nowo powstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W otoczeniu majestatycznych lasów, wśród starodrzewia i sosnowych alei, oferujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1,70ha, położoną w miejscowości Brzeszczki.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 815 m² 69,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Gozdnica, ul. Traugutta Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1815 ha położona w Gozdnicy przy ul. Traugutta, w spokojnej i zielonej okolicy z luźną.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 271 m² 114,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

w sprzedaży mamy dwie działki obok siebie o pow. 1271m2 i 1357m2 w cenie udział w drodze wewnętrznej. Cena za działkę ok. 115zł/m2. Wyjątkowa działka budowlana W brzózkach.

Szczegóły ogłoszenia

757 700 zł15 154 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest duży teren rolny o powierzchni ok. 1,5 ha, położony w spokojnej dzielnicy Żory-Baranowice. Nieruchomość składa się z dwóch działek sprzedawanych łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki położone w Skórce. Położone niedaleko drogi asfaltowej, dojazd drogą polną. Najbliższa zabudowa domków jednorodzinnych w odległości ok. 500-600 m. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu ładne działki o pow. 5000m2 lub 7000m2 w Kolonii Baciuty. Wydane aktualne warunki na budowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł4 000 m² 339,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 4000 m2 o oznaczeniu mn, położona w miejscowości Lublin przy ulicy Nałęczowskiej, objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł817 m² 257,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numery działek: 106/79 lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 235 m² 425,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjne działki budowlane. Lokalizacja - Niepołomice, osiedle Ples. Powierzchnie działek - 1 235 m2 Dojazd - droga gminna, droga prywatna Media: prąd, gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Grywałdzie, gmina Krościenko nad Dunajcem. W Miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem R1 - tereny rolne. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

304 500 zł20 300 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2,03 ha (20300 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10 w spokojnej i zielonej okolicy w bliskim sąsiedztwie jeziora Łąkie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł755 m² 139,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Dudek mają przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w sercu urokliwego Wlenia, w otoczeniu Pogórza Izerskiego. Działka nr 199/2 o powierzchni 775.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł656 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 656 m2.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 800 m² 388,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Fenig-Home oferuje na sprzedaż piękną i płaską działkę budowlaną o powierzchni 18 arów położoną w miejscowości Grabie, w gminie Wieliczka, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płaska działka budowlano-rolna o pow.5000m2 położona w Bolechowicach gm. Zabierzów. Ma kształt prostokąta o szerokości ok. 27,5m, część działki stanowi droga o szerokosci ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł8 500 m² 341,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 8500 m2 położona w Kłecku (powiat gnieźnieński) objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 344 m² 81,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka Z wz W niedźwiedzicach! Kategoria: działka budowlana - warunki zabudowy Lokalizacja: niedźwiedzice, gm. Chojnów Powierzchnia: 1344 m2 Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o własnym domu w sercu natury: działki na sprzedaż w Gosprzydowej Szukasz idealnego miejsca, by wybudować dom, z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 240 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki o powierzchni 1200 m2, położonej w spokojnej okolicy w okolicach Mrzeżyna. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

3 429 000 zł5 918 m² 579,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę jednorodzinną. Położony przy drodze gminnej w której są media miejskie. W sąsiedztwie tylko zabudowa willowa. Dojazd asfaltowy. Działka położona ok 500m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

3 627 000 zł24 180 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż Kategoria: działka inwestycyjna Lokalizacja: kochlice, przy drodze ekspresowej S3 Powierzchnia działki: 2,418 ha największe zalety! Blisko drogi S3 Płaski teren mpzp - 1u-P, 1u-koo opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży działkę znajdującą się w Krościenku Wyżnym. Działka ma powierzchnię ok 46 ar. Według planu zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wjeździe do Grzebieniska , objęta Studium określającym jej przeznaczenie jako mn/p/u teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, obiektów produkcyjnych , hal i magazynów oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł3 538 m² 77,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż D ziałka z ogromnym potencjałem, w świetnej lokalizacji, położona w Wyrzysku na terenach zurbanizowanych! Teren działki objęty jest mpzp (miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

5 965 250 zł12 668 m² 470,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Centrum miasta | 1,2668 ha | Strefa przemysłowo-handlowo-usługowa Jeśli szukasz lokalizacji, która pracuje na Twój biznes od pierwszego dnia właśnie ją znalazłeś. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 600 m² 86,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piotrawin 1, gm.Jastków,pow. lubelski - działka o powierzchni 2 600 m2 (26 arów) do zabudowy zagrodowej , zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonej jako pip-1 rm (opis.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w kompleksie podobnych nieruchomości położona zaledwie 5 km od plaży w Pogorzelicy. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

535 200 zł2 676 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieco nietypową. Mamy dla Państwa prześliczną, zróżnicowaną terenowo (część działki skarpa, większość wypłaszczona) działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana na morasku! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej na prestiżowym Morasku w Poznaniu, przy ul. Glinienko 12,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł14 000 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy winnicę i winiarnię, położoną w msc. Świebodzin, gmina Pleśna w bliskiej odległości kilku winnic. Super okazja dla ludzi chcących zakupić działającą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Istnieje możliwość kupna dwóch działek położonych obok siebie każda po 850m2, cena za jedną działkę to 300 tys. pln. Działki budowalne na sprzedaż z mediami obok działki prąd, woda, gaz,.