dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

149 000 zł3 018 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestronnego terenu w otoczeniu przyrody, z drzewami i lasem na wyciągnięcie ręki? Czy marzysz o miejscu, gdzie każdego dnia możesz cieszyć się spokojem, zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działki pod zabudowę położone w atrakcyjnej części Śmigla. Numery geodezyjne sprzedawanych działek to:   m2: 24,65 m x 39,90.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł850 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam ładną działkę budowlaną położoną przy lesie, blisko jeziora, bardzo ładna widokowo. Działka super nadaje się zarówno na letnisko jak i do stałego zamieszkania. Aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł92 685 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przenieś się na wieś lub zainwestuj w Podlasie Na sprzedaż działki w miejscowości Jurasze i Śniczany o Łącznej powierzchni 92 685m2 co daje ok. 7zł/m2 Działka 55/3 Jurasze.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł2 400 m² 7,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Tylko W dobrym domu nieruchomośc rolna W otulinie lasu nad rzeką nurzec Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Nurzec gmina Boćki.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 540 m² 129,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 15,4 ara, położona w malowniczej miejscowości Zawóz, w gminie Solina. Nieruchomość z dużym potencjałem budowlanym - zostały.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 318 m² 500,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płaska działka o pow. ok 13,18a położona w Zielonkach przy drodze gminnej 2,3 km (w linii prostej) od ulicy Pachońskiego w Krakowie! atuty: - lokalizacja bezpośrednio w Zielonkach (w.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł9 275 m² 96,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja w sercu Beskidów - Berest, gm. Krynica-Zdrój Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatową ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowych o potężnym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafia działka o powierzchni 5300m2 zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim. Działka jest uzbrojona w prąd, wodę miejską, a gaz jest w drodze. Dodatkowo, droga.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł150 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. ok. 15 ha położona pod Kędzierzynem, w stronę Gliwic z planem zagospodarowania pod składy, magazyny, przemysł. Działka jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł4 326 m² 358,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 4326m2, położony w podbydgoskim Osielsku przy ulicy Koperkowej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 705/5. Grunt znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3100 m2 znajdującą się w gminie Szadek. Przeznaczenie rekreacyjne, w pobliżu liczne stawy, możliwość wykonania własnego. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny położony w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie terenów zielonych oraz kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 001 m² 198,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane 5 min od kątów wrocławskich | okazja cenowa Na sprzedaż 3 ostatnie działki budowlane o powierzchni ok. 1000 m każda, położonych w Sośnicy (gmina Kąty Wrocławskie).

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł14 228 m² 47,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w miejscowości Podole Małe, gmina Dębnica Kaszubska. Działka o powierzchni 1.4228 ha została podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

106 250 zł1 250 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1250 m2, położona w spokojnej miejscowości Sieroczyn, kilka minut od Człuchowa. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł32 000 m² 265,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3,2043 ha położona w Szalejowie Dolnym, bezpośrednio przy drodze krajowej S8 (trasa Bardo Kudowa-Zdrój granica państwa). Doskonała ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 713 m² 378,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna w centrum Lutyni Na sprzedaż duża, regularna i płaska działka o powierzchni 1 713 m , położona w sercu Lutyni - w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6699 Polecamy do sprzedania ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 4130 m2 w I linii zabudowy o szerokości ok. 29m w miejscowości Adamów-Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 560 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana położona na nowym osiedlu w malowniczej miejscowości oddalonej zaledwie 6 km od granic Zielonej Góry. Działka środkowa, położona w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

89 250 zł1 050 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kotowina | gm. Bakałarzewo | działka Z wz I pełnym uzbrojeniem Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 905 000 zł1 885 m² 1 010,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu działkę budowlaną położoną w Mrzeżynie. Działka o powierzchni 1885 m2, z możliwością wjazdu z dwóch stron. Położona u zbiegu dwóch ulic z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolno-budowlaną w pobliżu Jeziora Dąbie o powierzchni 1947m2 do której wydane są warunki zabudowy. Jest zgoda na budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 25,90 ara zlokalizowaną w Woli Radziszowskiej - numer działki 2562. Nieruchomość znajduje się na płaskim terenie i zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 1400 m2 , idealną pod budowę domu, zlokalizowaną w malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł580 m² 844,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 580 m2 usytuowana w Pruszkowie (żbików). Spokojna, dobrze skomunikowana okolica. * mpzp zabudowa jednorodzinna * Media przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży szerokiej działki budowlanej położonej w miejscowości Biskupice. Działka ma powierzchnię ok. 3000 m i znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 893 m² 38,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży duża działkę w Radkowie, gmina Radków, powiat włoszczowski. Działka o powierzchni 4893mkw, bezpośrednio przy drodze. Szerokość działki od ulicy 70m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł10 000 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję atrakcyjne działki w Redzie o łącznej powierzchni niespełna 10 000 m2, w dynamicznie rozwijającej się wschodniej części miasta za Centrum handlowym Auchan. Zgodnie ze zmianą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną mieszkaniowo/usługową przy ul. Sempołowskiej w Opatowie. Działka budowlana o powierzchni 2000 m położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł973 m² 123,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Imperium zaprasza do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 973 ar w Siedlcach z pięknym widokiem na góry. Działka budowlana z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 500 zł2 205 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2205 m2 położona w popularnym nadmorskim kurorcie. Mrzeżyno to nieduże, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Trzebiatów, 15.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjną w Pogorzelicy powierzchnia 882m2, o kształcie kwadratu, w połowie ogrodzona, płaska, sucha media woda prąd bezpośrednio przy działce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

133 245 zł987 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pięknie położona działka, blisko jeziora kałębie pod zabudowe letniskową cena: 133 245 zł powierzchnia: 3987 m2 Przedstawiamy Państwu ofertę działki położonej w Borach Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną położona w miejscowości Giedlarowa, powiat Leżajsk, gmina Leżajsk, województwo Podkarpackie Jeśli szukasz działki pod budowę domu, to.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł520 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna blisko morza Tupadły | okolice Jastrzębiej Góry Marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem? Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25 753 m² 15,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka rolna o pow. 25 753 m2, geodezyjnie oznaczona jako dz. 79/3 oraz 79/5, położona w miejscowości Bukowice, gmina Krośnice, w otulinie lasu, na skraju wioski,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 198 m² 245,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

English version below lokalizacja: czernichów miejscowość położona w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, w gminie Liszki 25 minut od Krakowa, 5 minut od Liszek.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 500 zł4 786 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna - Niewodnica Kościelna, ul. Zdrojowa (gm. Turośń Kościelna) Serdecznie polecamy działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni ok. 4786 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 11.02 a - w całości teren budowlany, oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 229 000 zł1 527 m² 1 459,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk osowa na ul wodnika działka budowlana Działka budowlana o pow. 1527 m2 w pięknej i spokojnej dzielnicy Gdańsk - Osowa. Działka jest położona przy głównej ulicy, idealnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij