dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 960 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 960 ogłoszeń

15 055 560 zł28 953 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny grunt przy klifie Polecamy Państwu działkę rekreacyjną położoną w miejscowości nadmorskiej Trzęsacz. W pierwszej linii zabudowy od morza, z bezpośrednim i wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana w 3 kilometrów od miejscowości Płoty. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 400 m² 36,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Tylko w biurze Korona Real Estate Przedstawiamy nieruchomość gruntową położona bezpośrednio przy drodze nr 65 w kierunku Bobrownik. Działka o numerze geodezyjnym 126/17.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana z widokiem na góry - cisza, natura, świetna lokalizacja | Łodygowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2200 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł965 m² 196,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 2 działki W rutkach Malowniczo położone 2 działki o łącznej powierzchni 965 m 2 w Rutkach, gm. Margonin. Działki płaskie, w kształcie prostokąta, nieogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 941 m² 72,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz ciekawej działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Mam dla Ciebie działkę w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż działka budowlana nr 541 o powierzchni 1941 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł48 840 m² 89,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa Goleniów okolica, zachodniopomorskie. Działka położona w obrębie miejscowości Redostowo przylegającą bezpośrednio do starej drogi krajowej nr 6 Szczecin Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

783 265 zł22 379 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

* * * * * prezentujemy I przyjmujemy nieruchomości na sprzedaż Z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa. Dokumenty wymieniamy mailowo. Zapraszamy * * * * * Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł861 m² 255,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Sławoszyno, gmina Krokowa, składającą się z dwóch działek o powierzchni 420 m2 i 441 m2, co łącznie daje 861 m2.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działek usługowo-mieszkaniowych nad morzem Lokalizacja: władysławowo nadmorska miejscowość, cicha i spokojna okolica, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 047 m² 286,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1047 m , położona w spokojnej, zielonej części Lublińca. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu bez.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł12 600 m² 6,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Malownicza działka rolno-leśna 1,26 ha Wierzchlesie, gmina Szudziałowo Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 12 600 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 511 000 zł9 022 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę przemysłową zlokalizowaną w strefie przemysłowej Zielonej Góry, przy ulicy Zimnej. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 9022 mto idealne.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 084 m² 142,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie położona działka pod zabudowę z mediami przy granicy działki z wylaną płytą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położona działka w lesie sosnowym w Dziwnowie przy ul. Daglezji. Nieruchomość zlokalizowana na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł35 000 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 3,5 hektara, położona w urokliwej wsi Daliowa, w otoczeniu lasów i gór. Działka oferuje przepiękne widoki na okoliczne wzgórza. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 629 500 zł5 259 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna na obrzeżach dynamicznie rozwijającego się Mszczonowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł978 m² 183,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w miejscowości Gościcino. Na sprzedaż działka: 143/2 w Gościcinie. Opis nieruchomości: jeśli szukasz działki pod zabudowę swojego wymarzonego domu w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł36 600 m² 16,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W otoczeniu lasu W pobliżu rzeki noteć niezwykła lokalizacja W olimpinie łączna powierzchnia 36.600 MKW OPIS OFERTY: Przepięknie położona działka w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł2 244 m² 114,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz Zabłudów, ul. Bielska wydane warunki zabudowy pod zabudowę usługową związaną z motoryzacją serwis, wulkanizacja, sprzedaż opon, drobne naprawy, magazyn + biuro działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Książenicach, ul. Księdza Pojdy Oferujemy wyjątkową działkę rolno osadniczą o powierzchni 1780 m , położoną w malowniczej i spokojnej okolicy tuż.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z ceną do negocjacji - we wsi Marianów opodal zwartego kompleksu lasów Puszczy Kampinoskiej, doskonale skomunikowana w centrum Gminy. Wyposażenie w media to prąd+woda.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 225 m² 530,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 11/3 przy ul. Poziomkowej w Piasecznie to wyjątkowa okazja dla tych, którzy pragną połączyć spokój podmiejskiego życia z możliwością realizacji własnej wizji! 1225.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio mpzp usługi***sklep*** handel***stacja paliw lub lpg .***MYJNIA **** Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt   Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł66 972 m² 179,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 66 972 m , położona w prężnie rozwijającej się Gminie Pszczółki. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

260 480 zł1 628 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona w Leoncinie, w pięknej otulinie leśnej. Na terenie nowo powstająca zabudowa jednorodzinna. Bardzo ciekawe położenie działki ze względu na walory przyrodnicze ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł2 050 m² 707,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną, rezydencyjną. Do działka została wydzieloną droga gminna. Nieruchomość porośnięta jest sosnowym starodrzewiem,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 621 m² 71,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa i Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystycznych. - polecamy Państwu działkę nr.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł18 400 m² 15,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Głoska, wioska obok Miękini. Grunt rolny w przeważającej części w klasie III, w pozostałej części klasa IV. Działka leży przy trasie na Brzeg Dolny. Bezpośredni zjazd.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł3 150 m² 174,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3150m2 w Kozerach, przy granicy z Grodziskiem Mazowieckim. Działka o wymiarach 67m x 47m. Woda, prąd i gaz w drodze. W pobliżu: -.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam Państwu na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 2000 m2 w okolicy Trzebiatowa. Nieruchomość znajduję się w kompleksie 11 działek. Działka siedliskowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej, położonej w spokojnej okolicy, otoczonej naturą. Działka o powierzchni 24 ary, charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana W dąbrowie tarnowskiej-ulica czernia! Na sprzedaż piękna, działka o powierzchni 0,1199ha, położona w spokojnej i malowniczej części Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Tuchowie (rejon ul. Przedmieście Górne) o powierzchni około 25 arów. Dojazd do działki drogą asfaltową. Prąd, gaz i woda około 100 m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem, w spokojnej okolicy ale jednocześnie mieć szybki.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł8 300 m² 56,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działki w Przemyślu, ul. Stawowa Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużej działki o powierzchni 0,8373 hektara (8373 m ), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji przemysław *604* 940 *753 **oto Alternatywa działka z wz | Bolimowska Wieś | 2500 m2 | Szukasz działki z warunkami zabudowy w spokojnej i widokowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej we wsi Orzeszków gm. Wińsko, blisko Ścinawy! Część wsi obejmuje Park Krajobrazowy Dolina Jezierzycy. Wieś jest popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł2 981 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 601 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana w miejscowości Oleśniki, oddalona o 4 km od miejscowości Trawniki, powiat świdnicki. Piękna, rodzinna, spokojna okolica. Nieruchomość w kształcie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij