dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 959 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 959 ogłoszeń

299 000 zł5 000 m² 59,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rozległa działka z warunkami zabudowy - 5 km od morza! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona na lekkim wzniesieniu, z którego rozpościera się piękny widok na otaczającą naturę. To.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki od 70 tys. zł z warunkami zabudowy w pobliżu Pruchnika. Idealne pod budowę domu jednorodzinnego. Działki płaskie / lekko nachylone, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł412 m² 1 189,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy domek letniskowy nad jeziorem | 70 m | Przydwórz | gotowy na Twój azyl Są miejsca, do których chce się wracać. Takie, gdzie czas płynie wolniej, poranki pachną lasem, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki przemysłowe w Łobzie przy ul. Łoźnickiej 1 oraz ul. Drawskiej. Nr działek: 671, 672, 702. Działki mogą być sprzedane razem lub osobno. W studium uwarunkowań gminy.

Szczegóły ogłoszenia

5 554 120 zł12 623 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: lokalizacja przy obwodnicy Trójmiasta lokalizacja przy nowym węźle Kowale mpzp który przewiduje zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1032m 2 aktualne warunki zabudowy! Przedmiotem sprzedaży jest uzbrojona działka budowlana o wielkości 1032m 2 w miejscowości Władysławowo. Media: prąd w drodze ok 50m.

Szczegóły ogłoszenia

347 200 zł1 240 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone 20 km od Gdańska w miejscowości Małkowo z wz Na sprzedaż dwie przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja Małkowo, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 091 m² 382,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlany w Markach przy ulicy Bandurskiego, na wysokości cmentarza. Grunt o powierzchni 2090 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 21 X 105 m. W pierwszej częsci.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł993,22 m² 503,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuj działkę położoną w samym centrum Szczawnie Zdroju. Działka idealna pod inwestycję, istnieje możliwość wybudowania budynku wielorodzinnego lub hotelu. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł812 m² 158,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rajsko gm. Szczurowa - działka budowlana o pow. 8 arów! Działka budowlana o powierzchni 8 arów położona w Rajsku. W najbliższej okolicy znajduje się luźna zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pisarzowice, ul. Łukowa działka 3 200 m w zabudowie jednorodzinnej z usługami | 352 000 zł (ok. 110 zł/m ) Na sprzedaż prostokątna działka o pow. 3 200 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 221 m² 100,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Na sprzedaż działki budowlane - Chwaliszów | Osiedle Książęce Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Chwaliszów, w powiecie wałbrzyskim,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł11 300 m² 6,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna położona w miejscowości Młyńczyska , Gmina Łukowica, powiat limanowski. Działka o powierzchni 1 ha 13 ar kształtna o średnich wymiarach 65 m na 180.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł10 227 m² 7,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Łysiny, gmina Koniecpol Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Łysiny w gminie Koniecpol , w spokojnej i naturalnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

3 działki budowlane w kształcie prostokąta, pow. łącznej 3259 m2 położone w cudownym miejscu na granicy Nadolic Wielkich i Chrząstawy Małej, przy granicy lasu , z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł5 070 m² 80,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 5070 m2 przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi komercyjne nieuciążliwe, dopuszczalna - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - położona.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 254 m² 52,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 3 254m2, zlokalizowaną w miejscowości Zuzałka, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

175 900 zł1 690 m² 104,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w najbliższym sąsiedztwie Ślesina. Nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta a jednocześnie blisko centrum. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 655 m² 179,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej dzielnicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 1655 m kw w Jaworznie, dzielnica Dąbrowa Narodowa. Wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł21 000 m² 4,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 2,1 ha (las mieszany i samosiejki), położona w Bałdrzychowie pod Poddębicami. Łatwy dojazd do działki drogą gruntową. Na las składają się.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 167 m² 109,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dość korków, hałasu i wdychania spalin zamiast świeżego powietrza? Podlesie zaprasza! Tutaj znajdziesz działki, na których zbudujesz dom z ogródkiem, a dzieci zamiast betonu będą.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł858 m² 289,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położona działka w Łochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22x39 i powierzchni 858mkw., o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

329 590 zł4 770 m² 69,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki pod projekt deweloperski lub inwestycję w Toruniu? Ta nieruchomość na ul. Wiejskiej daje realne możliwości zabudowy i elastycznego zagospodarowania również.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, ustawna działka budowlana, położona pośrodku urokliwej wsi Szymanów, z dala od miasta, a jednocześnie 5 minut jazdy do Świebodzic i Strzegomia. Wokół nieliczna stara.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 700 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu z widokiem na wzgórza, w miejscu pełnym spokoju, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka to idealna przestrzeń, by spełnić te plany! Na sprzedaż malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 615 m² 78,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura posiadamy interesującą dużą działkę, położoną w Kałach, w gm. Murów, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Atutami nieruchomości są: -.

Szczegóły ogłoszenia

24 990 000 zł250 000 m² 99,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna. Pod przemysł, logistykę i usługi przy drodze S-5, tuż przy węźle. Zaledwie 15min. od Wrocławia. Media przy granicy działki. Uwaga! Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjnie położona 54 arowa działka budowlana w na Podkarpaciu w okolicy miejscowości Faliszówka, gmina Chorkówka, pow. krośnieński. Działka na tą chwilę zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2010 m2, położona w odległości 400 metrów od Jeziora Dobskiego w miejscowości Jaśki, gmina Olecko, powiat olecki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 500 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę w miejscowości Sieroniowice. Miejscowość znajduje się przy strefie ekonomicznej Olszowa w gminie Ujazd. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł2 265 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana - Gdynia, chwarzno-Wiczlino Powierzchnia działki: 2265 m Lokalizacja: ul. Bernarda Myśliwka, gdynia - dzielnica Chwarzno-Wiczlino Numer działki: 3777 Parametry i uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż domek rekreacyjny położony na terenie rod "kwitnąca Dolina I" w Swarzędzu (nowa Wieś). Powierzchnia działki 318 m2, domu około 30 m2. Działka ładnie zagospodarowana:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 141 m² 382,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 1/2 udziału w działce o pow. 3141m2 położonej w ścisłym centrum miasta. W kw ujęta jako tereny mieszkaniowe. Działka w pełni ogrodzona oraz zabudowana pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 778 m² 311,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z własną linią brzegową nad Jeziorem Barlewickim - Sztum Na sprzedaż wyjątkowa działka, położona bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Barlewickim w Sztumie. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. ok. 2 ha położona pod Kędzierzynem, w stronę Gliwic. Działka jest bedzo dobrze skomunikowana, media w drodze. :kontakt do agenta Tomasz Cisiński.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł15 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: porwity Powierzchnia: 15000 m Atuty działki: duża powierzchnia idealna pod rezydencję Spokojna lokalizacja, wokół tereny zielone Media dostępne w drodze przy działce: woda Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Białe błota. Duża działka 16888 m2 Z parkiem. Warunki zabudowy. Polecam do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w centrum Świecia | 859m2 | 146 zł/m2 ***** tylko U nas Zbuduj dom dokładnie taki, jak chcesz - w centrum Świecia, bez kompromisów Szukasz miejsca, które daje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

2 118 600 zł3 531 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjn A ! Oferujemy do sprzedaży działkę usługową - handlową w przemysłowej części Olsztyna na osiedlu Kętrzyńskiego. Działka ma powierzchnię 3531 m2 - kształt.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł1 160 m² 331,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka budowlana w Chylicach gm. Jaktorów o pow. 1160 m2. Działka jest atrakcyjnie położona wśród działek niezabudowanych i domów jednorodzinnych. Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: smolęcin, gmina Kołbaskowo, powiat policki, woj. zachodniopomorskie. Typ działki: rolna (zgodnie ze studium teren zabudowy mieszkaniowej; miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij