cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek
62 996 ogłoszeń
Od najnowszych
62 996 ogłoszeń
598 500 zł1 425 m² 420 zł/m²
130 000 zł1 378 m² 94,34 zł/m²
1 350 000 zł1 800 m² 750 zł/m²
1 680 000 zł7 370 m² 227,95 zł/m²
560 000 zł723 m² 774,55 zł/m²
320 000 zł1 208 m² 264,90 zł/m²
182 000 zł1 210 m² 150,41 zł/m²
262 000 zł2 275 m² 115,16 zł/m²
284 160 zł1 776 m² 160 zł/m²
390 000 zł1 405 m² 277,58 zł/m²
449 000 zł3 000 m² 149,67 zł/m²
1 300 650 zł4 485 m² 290 zł/m²
170 400 zł4 260 m² 40 zł/m²
134 000 zł1 500 m² 89,33 zł/m²
85 000 zł451 m² 188,47 zł/m²
849 000 zł10 000 m² 84,90 zł/m²
529 000 zł2 006 m² 263,71 zł/m²
345 000 zł800 m² 431,25 zł/m²
230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²
170 000 zł1 050 m² 161,90 zł/m²
100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²
7 990 000 zł27 623 m² 289 zł/m²
307 000 zł3 100 m² 99,03 zł/m²
100 000 zł1 189 m² 84,10 zł/m²
850 000 zł1 260 m² 674,60 zł/m²
70 000 zł7 100 m² 9,86 zł/m²
1 710 000 zł5 700 m² 300 zł/m²
279 000 zł980 m² 284,69 zł/m²
530 000 zł1 584 m² 334,60 zł/m²
115 000 zł1 387 m² 82,91 zł/m²
126 900 zł1 692 m² 75 zł/m²
109 800 zł1 220 m² 90 zł/m²
378 200 zł1 891 m² 200 zł/m²
235 740 zł3 929 m² 60 zł/m²
491 900 zł4 919 m² 100 zł/m²
240 240 zł1 001 m² 240 zł/m²
221 260 zł851 m² 260 zł/m²
60 000 zł1 900 m² 31,58 zł/m²
211 000 zł1 384 m² 152,46 zł/m²
69 000 zł631 m² 109,35 zł/m²
455 000 zł3 250 m² 140 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Działki
Włącz powiadomienia