dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

1 500 000 zł11 122 m² 134,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży niezabudowanej działki gruntu położonej w Brzegu w okolicy ul. Starobrzeskiej i około 220m od ul. Elektrycznej: działka nr 203/5 obszaru 1,1122ha (prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 400 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Mikołajewie. Działka rolna o powierzchni 3400 m2. W cenie 44zł /m2. Łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 240 m² 37,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Duża działka z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Piękna, spokojna okolica 9 km od Ostródy i wjazdu na S7. Działka częściowo zadrzewiona kilkunastoletnim.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł425 m² 494,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone 2 działki budowlane / rekreacyjne w pasie nadmorskim w otoczeniu lasów w odległości około 800m od pięknej plaży i 2,5 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 046 540 zł9 514 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 9500 m - Opypy, gm. Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 9500 m , położona w miejscowości Opypy, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł50 092 m² 49,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną działka o powierzchni 5 ha, położona w granicach administracyjnych miasta Lubin sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł40 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Działka Rolna z Czartowską Skałą Do sprzedania działka rolna o powierzchni 40 000 m2 położona we wsi Pomocne gm. Męcinka,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 303 m² 275,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż ustawna działka w świetnej lokalizacji, idealna pod dom jednorodzinny lub bliźniaka. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 1300 m Wymiary: ok. 66 m (wzdłuż drogi).

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 160 m² 54,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cieszy nas bardzo, że nieruchomość jest już zarezerwowana. Krubiczew. Tuż pod Kampinosem. To miejsce na prawdziwą baśniową historię: taką malowniczą, z puszczą tuż obok, z tajemnicami,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł10 800 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedstawiamy do sprzedaży dwie działki o łącznej pow. 1,08 ha, położone w miejscowości Dąbek, w gminie Stupsk,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 500 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania bardzo atrakcyjna działka w Bodzanowie. Obecnie działka ma przeznaczenia budowlano-rolne (niecałe 9 a terenu budowlanego), jednak procedowany jest nowy plan, wg którego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę gruntu o powierzchni 1455 m (nr 521/5) położoną w Jordanowie Śląskim. Zgodnie z uchwałą nr XXVI/144/2009 rady gminy jordanów śląski z dnia 31.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł9 413 m² 35,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł958 m² 260,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tokary - Oferta dotyczy o pow. 958m2, ten obręb objęty jest wydaną decyzją o warunkach zabudowy, przeznaczając teren pod zabudowę mieszkaniową. Jest możliwość dokupienia działki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 700 m² 82,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 47 arów | 390 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka , widokowa, w otoczeniu terenów zielonych i nowej zabudowy jednorodzinnej w luźnej zabudowie. Działka położona w miejscowości Góra Siewierska. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

428 250 zł2 855 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2854m2. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Biała, uchwała: mpzp Nr: XXXVIII/233/06, data uchwalenia: 2006-04-25 , Dziennik urzędowy:.

Szczegóły ogłoszenia

84 700 zł1 100 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka w Łagodzenie, obręb: zieleniec, gm. Deszczno. Działka oddalona 5 min od Gorzowa Wlkp. Do sprzedaży działka o pow. 1100 m2, w atrakcyjnej cenie 77.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł18 546 m² 56,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w zakolu rzeki Wisłoka - bezpośrednio sąsiadująca z obszarami żwirowni i stawem rekreacyjno- łowieckim. Krajowice, gmina Kołaczyce w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

365 155 zł10 433 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To kolejne oblicze Nowego Polesia, inne niż leśna działka, choć były jedną nieruchomością. Tutaj otwarta przestrzeń zaprasza do życia. Drzew jest dużo, ludzi mało, zieleń jest kolorem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży piękną działkę budowlaną o powierzchni 2277 m2 położoną przy ul. Wodnika w obrębie Tomaszkowo w gminie Stawiguda. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolno-budowlane na sprzedaż - ul. Tęczowa, gryfice Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek z wydanymi warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny wraz z niezbędną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Sulęcinie ul. Młynarska kierunek na Brzeźno. Do sprzedania 12 działek o różnej wielkości od 912 m2 do 1559 m2. Cena w zależności od położenia od 80 do 120 zł /.

Szczegóły ogłoszenia