dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

305 000 zł2 500 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka 2500 m Obidowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 2500 m , położoną w malowniczej miejscowości Obidowa miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży nie zabudowanej działki budowlanej, położonej w miejscowości Bogaczewo, gminie Morąg. Działka o powierzchni 1347.

Szczegóły ogłoszenia

2 856 000 zł11 424 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka przemysłowa w Brzezince koło Oświęcimia idealna pod produkcję, magazyny lub usługi. Atuty nieruchomości: działka położona jest w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

982 500 zł3 930 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa położona w rozwiniętej strefie przemysłowej Grodziska Mazowieckiego idealna pod inwestycję, rozwój działalności gospodarczej lub magazyn. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 007 500 zł9 125 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dobre Nieruchomości polecają wyjątkową działkę niezabudowaną z bezpośrednim dostępem do rzeki Brdy, położoną na bydgoskich Piaskach. To unikalna okazja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W rościnnie Z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego Gmina Skoki. Na sprzedaż zabudowana działka w Rościnnie o powierzchni 1500 m. Działka znajduje się na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł693 m² 64,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna - ogrodowa o powierzchni 693m2 zlokalizowana w Drzonowie gmina Kołobrzeg. Odległość do morza w miejscowości Grzybowo 10 km, do Dźwirzyna 12 km, do Kołobrzegu 18 km.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł450 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana przy granicy Grabowa i Pyr. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwa budowa w granicy działki. Na działce są.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 016 m² 33,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Sprzedam 7 działek budowlanych koło Stargardu w miejscowości Grabowo. Działki mają kształt prostokąta. Dojazd do działek drogą gminną oraz prywatną drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł7 525 m² 7,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lipna Wola / gm. Słomniki Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 7525 m2. Działka posiada kształt nieregularny. W pierwszej części teren rolny. Dalsza część.

Szczegóły ogłoszenia

151 680 zł1 264 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1264 m2 położona w Jodłownie w gminie. Przywidz. Na działkę wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ema prezentuje na sprzedaż działkę 1900 m w lesie z domem całorocznym i zabudowaniami gospodarczymi. Lokalizacja: malownicza, spokojna okolica pośród lasów - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł27 400 m² 19,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w cichej i malowniczej miejscowości Szablaki, gmina Turośl o powierzchni łącznej 27400m2 (2,7400ha). Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka budowlana o powierzchni 2530m2 szerokość działki 30 metrów, długość 80 metrów działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną dom w zabudowie wolno stojącej lub.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł867 m² 114,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 867 m w Biesiekierzu pod Koszalinem Główne.

Szczegóły ogłoszenia

1 885 000 zł13 571 m² 138,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 13571m2 Do zaoferowania atrakcyjna działka 13571m2 z bezpośrednim zjazdem z dk 92 działka jest oddalona od miejscowości Błonie o 8km, i 14km od zjazdu na A2 węzeł Grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano-rolna w Cempkowie idealna dla miłośników spokoju i natury! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 053 m² 75,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks atrakcyjnych działek budowlanych, część z nich z mediami w drodze - Dąbrowa Nowogardzka, prezentowana nr 79/5 - 1053 m2, 79 900 zł (dostęp do drogi) informacje podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjne działki rekreacyjne już z prądem, z prawnym dostępem i korzystaniem z plaży i mola na jeziorze Wdzydzkim. Lokalizacja wschodnia część lądowiska czyli 2.5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 0,2300 ha położoną w miejscowości Pisarzowice, w niewielkiej odległości od Lubania. Zgodnie z zapisem w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu 3 działki budowlane w miejscowości Markusy (woj. warmińsko-mazurskie). Do Elbląga jest około 17 km. Nieruchomość: -do sprzedaży są trzy działki o powierzchni: 1182m2,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 483 m² 91,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu ładną działkę budowlaną położoną w miejscowości Lubenia k. Rzeszowa. Jeśli szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu przyrody w którym będziesz mógł wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki ewidencyjne o łącznej powierzchni 5000 m2. Jedna ogrodzona z domem i starym sadem. Druga niezabudowana. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam działkę siedliskową o pow. 3.026 m2 położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 575 055 zł17 759 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 17 759 m (w tym wewnętrzna droga o powierzchni 4 740 m ). Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Dobromyśl w Kielcach. Na jedną.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł270 500 m² 5,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie czekaj! Zainwestuj w swoją przyszłość i zamieszkaj wśród natury! Na sprzedaż unikalna nieruchomość rolnicza z zabudowaniami i domem - 27 ha w malowniczej okolicy! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 326 m² 26,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1326 mkw, o wymiarach 25 m x 53 m, położona w miejscowości Dobiegniewo, gmina Włocławek, w drugim planie od drogi Włocławek - Płock, ok. 700.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł972 m² 313,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 972 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja w drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położone działki oddalone o 400 m od jeziora Blanki. Na oferowanym terenie można wybudować do trzech budynków mieszkalnych. Działki położone w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3000 m2 (wydana decyzja o warunkach zabudowy), położona w Kobysewie, gmina Przodkowo. Nieruchomość zlokalizowana przy stawie, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową przeznaczoną do sprzedaży przez jedynego Właściciela. Nieruchomość składa się z 4 działek ewidencyjnych, każda nieznacznie przekracza.

Szczegóły ogłoszenia

209 790 zł999 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu kompleks działek budowlanych zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Przytok, który jest oddalony od Zielonej Góry 12 km. Posiadamy na sprzedaż 7 działek- każda w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w miejscowości Kornelówka gmina Pniewy. W mpzp oznaczona symbolem mnl. Idealne miejsca dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 18ar zlokalizowana w Nowym Sączu. Dojazd drogą asfaltową. Działka w pełni uzbrojona (prąd, kanalizacja, wodociąg, gaz). Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł540 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy w pełni uzbrojonej działki budowlanej w kompleksie "mielno Marina". Nieruchomość posiada wszystkie podstawowe przyłącza, co umożliwia szybkie rozpoczęcie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej! Oferta objęta klauzulą wyłączności Polecam Państwu działkę położną w Ozieranach Małych , gm. Krynki. W ofercie 2 ostatnie działki nr ew. 127, 128 teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł3 200 m² 73,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna, płaska działka budowlano-rolna o pow. ok 32 ary w tym ok 6 arów budowlane. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do kwadratu o boku ok 60 metrów położona w Choczni.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł7 260 m² 28,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna duża działka nieopodal Częstochowy. Działka w spokojnej miejscowości Rusinów, koło Cykarzewa. Na powierzchnię 9180 mkw składają się dwa numery ewidencyjne działek. Na tą chwilę wg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas,oferta na wyłączność Zapraszam do skorzystania z wyjątkowej okazji nabycia działek w Pułtusku, nr działki 54 i 72,obręb 24 To doskonała propozycja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł14 200 m² 17,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4 hektara, położoną w bardzo wygodnej miejscowości Celiny, powiat kielecki, gmina Chmielnik. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł16 913 m² 150,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 16 913m2 znajdująca się w Godętowie.Rejon charakteryzuje się przemysłowym otoczeniem, co sprzyja rozwojowi działalności produkcyjnej,.