dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 972 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 972 ogłoszenia

229 000 zł12 700 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,27 ha z możliwością zabudowy Dereźnia Majdańska, gmina Biłgoraj Położenie i okolica: - korzystne położenie w niewielkiej, spokojnej miejscowości, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł18 400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę o powierzchni 1,84 ha położoną przy granicy Dąbcza i Nowej Wsi Działka o proporcjonalnym kształcie prostokąta, położona bezpośrednio przy asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 010 m² 58,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Pięknie położona działka w miejscowości Dobre 10 minut od Koszalin oraz 10 minut od Mielna. Działka znajdująca się na małym wzgórzu, większość działki jest na jego łagodnym zachodnim.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł5 408 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę rolną z możliwością przekształcenia na rekreacyjną w miejscowości Dębowiec w woj. podkarpackie, powiat jasielski, gmina Dębowiec. Dębowiec położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrym miejscu w Aleksandrowie ( gmina Dobrcz) położona w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działka położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Karkonoszach w miejscowości Wojcieszyce. Oferowane na sprzedaż działki znajdują się pomiędzy Jelenią Górą a Szklarską Porębą. Działka budowlana -.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł13 341 m² 9,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną w Dziewkach koło Siewierza. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Proponujemy Państwu działkę rolną o powierzchni 1ha 342m2 dobrze zlokalizowaną logistycznie około.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł20 160 m² 297,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Boryszew gm. Wiązowna , Działka Inwestycyjna - super lokalizacja pod inwestycje ,dla dewelopera-0gospodarstwo rolne 20680m2, z budynkami gospodarczymi, dojazd drogą asfaltową, w jednym kawałku,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 400 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1400 m chruszczobród, gm. Łazy ul. Wypoczynkowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m , składająca się z dwóch działek referencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

431 319 zł1 081 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W biurze nieruchomości pepper house Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem o powierzchni 1081 m , położona w spokojnej i zielonej części Chwaszczyna.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł63 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks 16-tu działek rolno-rekreacyjnych podzielonych na działki o pow. ok. 3000 m2 o łącznej powierzchni 6,3 ha. Teren objęty jest mpzp z przeznaczeniem rolnym. Działka jest korzystnie.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 450 m² 131,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka, położona w spokojnej miejscowości Budno. Działka o powierzchni 1450 m , regularne wymiary, płaska. Posiada wydane warunki zabudowy. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

406 000 zł2 889 m² 140,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2889 m położona w spokojnej części Brańska, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miejskiej infrastruktury. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł14 782 m² 81,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna duża działka - prawie 1,5 ha Dla części działki już wydane wz Na skraju Parku Krajobrazowego Promno Działka znajduje się w malowniczej miejscowości Stara Górka - 6 km os Pobiedzisk.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 289 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną w Boroszewie, gmina Tczew. Nieruchomość stanowi pełna własność z urządzoną księgą wieczystą bez.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 773 m² 42,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,73 ara położona w malowniczej miejscowości Lalin, gmina Sanok. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd asfaltową drogą powiatową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie nowo wybudowane domy lub w trakcie budowy. Dzielnica bardzo spokojna peryferia a jednocześnie blisko centrum 15 min pieszo. Dojazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 330 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka ligota prószkowska Na sprzedaż dobrze zlokalizowana działka o powierzchni łącznej 23ary, w tym 21rów budowlanej zlokalizowana w Ligocie Prószkowskiej. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 334 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest sześć (6) urokliwe położonych działek budowlanych oznaczonych numerami ewidencyjnymi:   powierzchni 0,0768ha - 0,1202ha oraz działka numer: 2341/20.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł975 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Tarnawcach, w sąsiedztwie Krasiczyna miejscu, które harmonijnie łączy ciszę, naturę i otwartą przestrzeń z wygodnym, szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

136 500 zł901 m² 151,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne działki zlokalizowane w miejscowości Łuszczów Drugi. Dostępujące są następujące powierzchnie: działka w II linii zabudowy od drogi asfaltowej o pow. 901 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bukowinie Osiedle 1403 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1403 m , położona w malowniczej miejscowości Bukowina Osiedle. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

363 360 zł1 514 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na Karkonosze. Przedstawiamy grunt do sprzedaży o powierzchni 1514m2 , w Kostrzycy, gminie Mysłakowice, powiat karkonoski. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 205 m² 290,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O nieruchomości Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1 205 m położone w spokojnej części Dąbrowy Górniczej, ul. Czajkowa. Teren objęty mpzp z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w miejscowości Karczewko, w gminie Kiszkowo, o powierzchni 3070 m2. Jest to niewielka,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł32 700 m² 12,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 3,2700 ha , idealna pod inwestycję, zlokalizowana we wsi Wólka w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

7 250 000 zł5 578 m² 1 299,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 5578 m2 w prestiżowej dzielnicy Cygański Las w Bielsku-Białej na sprzedaż. To jedna z najciekawszych lokalizacji dostępnych jeszcze w stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 608 000 zł32 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą gruntów inwestycyjnych we Wrocławiu, składających się z działek numer 12, 15, 2 oraz 5. Nieruchomość ta oferuje różnorodne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Szarejki, gmina Ełk. Działka nr 57/30 powierzchnia 1162 m cena 115 000 zł - sprzedana Działka nr 57/32 powierzchnia 1593.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 229 m² 202,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w atrakcyjnej okolicy w Rzekuniu bezpośrednio przy gminnej drodze. Idealne miejsce na wymarzony dom. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 12 działek budowlanych w sercu Doliny Rospudy w miejscowości Bakałarzewo. Oferujemy atrakcyjny kompleks 12 działek budowlanych o powierzchniach od 747 m do 1035 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł816 m² 200,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 816 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Radzewie gm. Kórnik. Działka przeznaczona jest pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Trzebieszowicach obok Lądka Zdrój - na wyłączność w naszym biurze. Nieruchomość: grunt o powierzchni 803 m2. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o własnym domu, ta działka jest doskonałą opcją. Nie przegap okazji i skontaktuj się z nami, aby umówić się na prezentację działki lub uzyskać więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł10 000 m² 59,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja działka 1 ha w Rytwianach pod podział na 7 mniejszych działek Prezentuję na sprzedaż atrakcyjny teren o powierzchni 1 ha, doskonale przygotowany pod inwestycję. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Charzykowy - Działki budowlane na sprzedaż 1400m2 Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1400 i 1401 m2 z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym. Obie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł40 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod inwestycję z pięknym widokiem na Zalew Wiślany! Na sprzedaż działka o powierzchni 4 ha, zlokalizowana w cichej i spokojnej miejscowości Łęcze, gm. Tolkmicko. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Uzbrojona działka o powierzchni 1000 m2 (10 ar) znajduje się w malowniczej miejscowości Morawica, gmina Liszki, powiat Krakowski. Obecnie jest uchwalony od 2020 roku miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł9 756 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 97 a zlokalizowana w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Działka posiada prawomocną decyzję wz na kompleks 6 budynków w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 164 m² 609,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra inwestycja - dom Z dużą działką do rozbudowy Z przeznaczeniem na hostel, mieszkania lub firmę. Nieruchomość położona jest w Plędziu, przy głównej drodze prowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 154 m² 953,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

U nas Opis ogłoszenia: na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 391/3 o powierzchni 1154 m2, położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. ? to idealne miejsce dla osób.