dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 969 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

62 969 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka w Starych Polaszkach! Wymarzone miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 509 m² 152,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ~ Wierzyce, os. Dziewanny, ~ Odległość od S5: 500 m. ~ odległość od Gniezna: 17 km ~ Odległość od Poznania: 32 km Sąsiedztwo: ~ Las:600 m. ~ sklep spożywczy: 100m. ~ przedszkole, ok: 1.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł550 m² 872,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka położona jest w bocznej uliczce od ulicy Chwarznieńskiej. Jest to spokojne i kameralne miejscu na końcu bocznej drogi. W okolicy działki, znajduje się domy jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 303 m² 330,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 1303m2, która położona jest w Załomiu (gmina Goleniów). Działka gruntu posiada regularny kształt (prostokąt),.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Topowa lokalizacja! górka pod ostródą działka położona przy samym węźle S7 Z S16! węzeł ostróda południe idealna pod halę, magazyn, obiekt - widoczna Z S7 I węzła *tylko.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę powierzchni 1000m2 wydanymi Warunkami Zabudowy, pod inwestycje budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem. Działka nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł2 302 m² 144,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 6/53 w Barwinach, w odległości około 13 km od granicy miasta Olsztyna, położona w sąsiedztwie jeziora Wulpińskiego, lasu i terenów zielonych. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł473 m² 2 854,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w centrum Milanówka! Zabudowa pierzejowa , media miejskie, ścisłe centrum. Dla działki wydano prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Budynek 3 kondygnacje ,4 mieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 271 m² 105,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bez prowizji od kupującego - działka w miejscowości Wołyń w gminie Zgierz Do sprzedania działka o pow. 2271 m 2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok. 38 x 60 m.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 150 m² 1 034,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1150m2 w znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i nowych domów jednorodzinnych w Gdyni na Wiczlinie. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 duże działki budowlane w miejscowości Pisarzowice-Harszówki wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działki o numerach 1736/2 oraz 1736/5 mają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł4 550 m² 19,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 4550 m2 w miejscowości Kuflew , w gminie Mrozy. Wymiary działki to 19 metrów szerokości i ok 239 metrów głębokości. Jest to III i IV.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł4 010 m² 47,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna około 40 ary na obrzeżach miasta powiatowego Lubartów W przyszłości bezpośredni dostęp do drogi serwisowej Via Carpatia Media w pobliżu prąd I gaz Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł4 279 m² 88,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa bardzo atrakcyjna cena! Nieruchomość gruntowa gmina Przygodzice nr 1553/104 o pow. 0,4279 ha Zdjęcie nr 4,5,6 przykładowe warianty zagospodarowania terenu Działka ta nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Najpiękniejsze działki nad jeziorem Lubie:) Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną ( IV strefa) w Lubieszewie nad jeziorem Lubie. Zbywana nieruchomość o powierzchni 713m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

263 640 zł8 788 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Działka nr 557 o powierzchni 8788m 2 o wyjątkowym charakterze przyrodniczym, położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam na sprzedaż działkę oznaczoną jako pastwiska trwałe zlokalizowane w miejscowości Włodków Dolny, gmina Góra w powiecie górowskim. Działka o powierzchni 2300 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł844 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8,44 a położoną w Rzeszowie przy Ul. Świętego Jakuba. Lokalizacja nieruchomości gwarantuje szybki i sprawny.

Szczegóły ogłoszenia

50 892 zł4 241 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfekt Biuro Nieruchomości oferuje 2 piękne działki do sprzedaży w malowniczej miejscowości Woryty na skraju Gietrzwałdu. Woryty to wieś warmińska położona 2 km na północny zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Górę Ślężę w Wierzbnej. Lokalizacja: miejscowość Wierzbna. Działka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na Górę Ślężę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 109 m² 630,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko W pepper house nieruchomości! Mrzezino to kaszubska wieś położona w powiecie (i gminie) Puck, zaledwie 2 km do wód Zatoki Puckiej i plaży w Osłoninie. Z wielu miejsc we.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 689 m² 136,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka budowlana 1689 m2 położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Krzyszkowice (gm. Myślenice) - miejscu, które łączy ciszę podkrakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment Działki budowlane przy lesie - Łabiszyn Wieś, kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej części Łabiszyna Wsi (powiat żniński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 54 ary, mpzp pod Hotel nad Morzem Posiadamy na sprzedaż działkę nad Morzem Bałtyckim (ok. 700m deptakiem od plaży). Działka posiada areał: 0,5428 ha, jest to własność osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,4 ha (4000 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10. Działka nie jest uzbrojona. Działka posiada klasę gruntu: łiv, psv oraz W-łiv. Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 111 m² 89,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu niedrogą i atrakcyjnie położoną działkę budowlaną, znajdującą się w miejscowości Kamionka, w gminie Latowicz, powiat miński. Oferta dotyczy działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć! Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 786 m , położoną w malowniczej miejscowości Krzczonów (nr 679),.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł10 600 m² 25,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Koło - gmina Sulejów. Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,06 ha (10600 metrów kwadratowych) położona Kole w gminie Sulejów (pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł350 m² 251,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rodzinny Ogród Działkowy | Media | Świetna lokalizacja | Na sprzedaż prawo do użytkowania działka rekreacyjna rod, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ząbki. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 481 m² 84,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki o powierzchni 0,1481 ha wraz z udziałem w drodze dojazdowej wewnętrznej o pow. 0,0440 ha, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł3 331 m² 29,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Ryglice, powiat tarnowski Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 31 arów, położoną w miejscowości Ryglice. Nieruchomość ma regularny, zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 535 m² 43,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszej ofercie 2 atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Tawęcino w gm. Nowa Wieś Lęborska. To idealne miejsce dla osób, które pragną uciec od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 133 m² 116,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

urokliwa miejscowość Bajdy, gmina Zalewo budynek z czerwonej cegły 163 m2 powierzchni zabudowy możliwość adaptacji nieruchomości 2133 m2 powierzchni działki 3,5 km od Jeziora Ewingi 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 117 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w okolicy ul. Ziejkowej o powierzchni 1117 m2. Przez działkę przechodzi wodociąg i kanalizacja, prąd w drodze. Dojazd drogą utwardzoną ok 150 m, później.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działka w Zduńskiej Woli, kierunek Karsznice. Działka o powierzchni 1000 m2. Nieruchomość po podziale z nowo uchwalonym planem zagospodarowania - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Niższa cena o 50 tysięcy! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2,3800 ha. Położona we wsi Żółwia Błoć 5 km od Goleniowa tuż przy drodze ekspresowej S6, w odległości 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2000 m z budynkiem do adaptacji - idealna pod agroturystykę, dom w górach lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł3 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 5/4 położonej w Ludwikowie, gmina Prażmów przy ul. Wiklinowej. Opis działki: - powierzchnia: 3000 m - Działka.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 380 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana blisko miasta - ok.4KM DO CENTRUM DĄBROWY TARNOWSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzieloną geodezyjnie działkę budowlaną o powierzchni 0,2380ha, zlokalizowaną blisko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij