dowolna

Działki na sprzedaż - Oferty sprzedaży działek

62 954 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 954 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z gotowym projektem I pozwoleniem na budowę Na sprzedaż działka o powierzchni 902 m2, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór- pniowiec.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 066 m² 112,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 593/7, położona w miejscowości Karcino, gmina Kołobrzeg. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 227 520 zł3 836 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: część terenu przeznaczona pod zabudowę usługową , część działki pod zabudowę mieszkaniowo usługową.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł2 700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka budowlana - 2700 m - Rachowice, gm. Sośnicowice nr dz. 764/219 Lokalizacja: rachowice, gmina Sośnicowice (woj. śląskie) Powierzchnia działki: 2700 m Cena: 540 000.

Szczegóły ogłoszenia

212 280 zł1 769 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1 769 m - Łebski Horyzont - Żarnowska 2km od Łeby nowe warunki zakupowe W nowej cenie - obejmuje limitowaną ilość działek Kupujący nie płaci podatku pcc oraz żadnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 295 000 zł40 000 m² 57,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w malowniczej, spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem i regularnym kształtem ułatwiającym zagospodarowanie. Na terenie znajdują się zabudowania dom do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł11 500 m² 43,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,1544 ha, położona w malowniczej miejscowości Blanki (gmina Lidzbark Warmiński). Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł14 470 m² 82,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę inwestycyjną w Kłobucku. Nieruchomość o łącznej wielkości ok 14 500 m składa się z 16 działek.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 754 m² 69,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dom prezentuje na sprzedaż działkę w miejscowości Różnowo (gmina Dywity, powiat olsztyński). Działki usytuowana są w malowniczej okolicy w miejscowości Różnowo.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł151 200 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 15,12 ha (151200 m2) Linia brzegowa jeziora Wulpińskiego o długości ponad 580 m. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, w planach budowa sieci.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 683 m² 171,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka premium 2670 m przy zbiorniku wodnym suchedniów | 20 minut do kielc | blisko centrum | pozwolenie na budowę wyjątkowa lokalizacja woda, natura I komfort życia Jednym.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł30 480 m² 3,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tereny rolne i leśne o łącznej powierzchni 3,05 ha położone w spokojnej okolicy Roztocza Majdan Nepryski, gm. Józefów Działki: nr ewid. 157, 230, 1013, obręb Majdan Nepryski, zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 668 m² 131,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy - Wólka, mazury Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wólka na Mazurach , w otoczeniu terenów zielonych, lasów i jezior.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 600 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko 21zł/m2. Działka siedliskowo-rolna o powierzchni 56 arów w Kaczycach przy ul.Morcinka. Działka o regularnym kształcie o wymiarach: 62x87m. Dojazd utwardzoną drogą. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

| do sprzedania działka położona w Piotrkowie przy ul. Przedborskiej 5/9 Powierzchnia 7676m2. Szerokość od ulicy Przedborskiej 50m. Ulica Przedborska po remoncie, wzdłuż ulicy ścieżka rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** wszystkie media (prąd, gaz, woda i światłówód) ** asfaltowa droga ** piękne miejsce Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 950 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł3 635 m² 302,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka budowlana W sasinie - 3656 m Oferuję do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 3656 m w malowniczym Sasinie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

13 122 000 zł26 244 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w strategicznej części Niepołomic - idealny pod działalność przemysłową i usługową Powierzchnia działki to 26244 m2 (2,6244 ha) Na sprzedaż nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł2 496 m² 380,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową i pensjonatową - Nowęcin k. Łeby. Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Nowęcin, zaledwie kilka minut od Łeby.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł2 800 m² 664,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w spokojnym miejscu, niedaleko pętli tramwajowej "wzgórza Krzesławickie" Doskonała lokalizacja! Nowa, niższa cena! wymiary I parametry: -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł32 800 m² 6,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż inwestycyjną działkę leśną o powierzchni 3,29 ha w miejscowości Wały niedaleko Nidzicy. Działka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł340 m² 191,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime Finance oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna d ziałka zagrodowa w Modlniczce Oferujemy pięknie nasłonecznioną działkę zagrodową o powierzchni 18 a i wymiarach ok. 17 x 105 m. Działka o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł4 000 m² 246,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 40 arów, zlokalizowaną w miejscowości Bolesławice, tuż obok miasta. Dzięki bezpośredniemu dostępowi.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł595 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 9 działek letniskowych w Radawie z warunkami zabudowy Lokalizacja: radawa, gm. Wiązownica Rodzaj działek: letniskowe Powierzchnie działek: - 7 działek 4,85 ar - 1 działka 5,95 ar.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 200 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 12 ar na sprzedaż, nr ewidencyjny 598, położoną w miejscowości Ruszcza, gmina Połaniec, powiat staszowski.

Szczegóły ogłoszenia

125 005 zł1 087 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Własność. Działka budowlana położona w Miejscowości Ninikowo, 3 km od Rewala, 4 km od plaży. Nieruchomość o powierzchni 1087 m kw. położona na skraju miejscowości, przy.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł61 100 m² 130,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna w Rozalinie, działka położona jest w malowniczym miejscu pod lasem. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod o numerze 1925, położona na terenie Wójtowej Roli, o powierzchni 265 m . Nieruchomość przeznaczona jest do celów rekreacyjnych, wypoczynkowych oraz uprawy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 003 m² 119,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż - marcelin, gm. Szczecinek. Na sprzedaż działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) położone w miejscowości Marcelin, gmina Szczecinek. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł952 m² 210,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Wancerzów, ul. Wyzwolenia Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Wancerzów , Podstawowe informacje: powierzchnia: 952 m Wymiary: ok. 20 m x 47,5.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł242 m² 1 983,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z rzadko spotykaną ofertą. Jedna z nielicznych działek w tak dogodnej lokalizacji. Mpzp. Cena oferty jest ceną netto. Tej nieruchomości nie znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 245 m² 79,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

R ogłoszenia: #376dz0725 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 854 m² 242,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 1854 m 2 w Ujściu bezpośrednio przy markecie dino. Idealna do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. 11 km od centrum Piły. . Działka płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 627 m² 189,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z linią brzegową położona w malowniczym regionie Pojezierze Sejneńskie, zaledwie 7 km od Sejn. Nieruchomość o powierzchni 2627 m oferuje aż 20.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł5 000 m² 45,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp), co.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł18 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwania ziemi inwestycyjnej w powiecie Bielskim, to ta oferta powinna Ciebie zainteresować. Działka o powierzchni 1,8 ha znajdująca się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 175 m² 93,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną o pow. 1175m2, wym. 27m (szer.) x 44m (dł.) położona w niewielkiej miejscowości Płomieniec ,w gminie Mrozy. Teren częściowo porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł5 454 m² 403,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż gmina Lesznowola, zlokalizowana przy ul. Słonecznej. Powierzchnia 5454 m2 w kształcie trapezu. Szerokość działki od 23 do 60 m. W planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko wszelkich udogodnień? Działka z budynkiem po sklepie, możliwość adaptacji na budynek mieszkalny - pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 195 m² 192,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Dolaszewie, gm. Szydłowo - idealne miejsce na Twój nowy dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem.